Hirdetés
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Két új Honor Play érkezett
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2024-07-23 12:42 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
bobalazs
nagyúr
https://www.vg.hu/vilaggazdasag-magyar-gazdasag/2026/06/csomagkuldo-csomagautomata-temu-shein-dpd-magyar-posta
-rég nem látott mennyiségű csomagot kell kezelni
- Európai Unió 2026 júliusától 3 eurós vámot vet ki a 150 euró alatti, közösségen kívülről érkező e-kereskedelmi csomagokra
-még vámfizetés nem terheli a kis értékű küldeményeket, megnőhetett a vásárlási kedv -
Ka_
tag
Passzolom, mert én mindig manuálisan készítem el a csomagot, soha nem hagyom bekapcsolva a jófogáson sem a csomagküldési opciót. De Foxposttal március óta nem is vállalok csomagküldést.
-
skroy
senior tag
Én csak azt nem értem, ha valami már fel van épülve, ki van épülve, és kb az elsők voltak a foxpostosok, azt hogy lehet ennyire lezülleszteni? Ez onnantól csak a pénzt termeli szerintem, és sikerül ezt is elbaltázni
A tulajdonosváltás nem tett jót , sőt...
-
batyuska100
senior tag
Most mivan már megint tényleg
1 órája kb. létrehoztam egy csomagot, ki is írta a 9 számjegyű kódot a feladáshoz
Nem sokkal utána el is mentem feladni de az automata csak gondolkodott majd kiírta hogy kérjük próbáld újra később.. (nem 2 percre lakok a legközelebbi automatától)
Csomagjaim fülnél ott van a csomag, nem feladott státuszban, visszaigazoló emailt viszont nem kaptam amiben benne szokott még egyszer lenni a kód
17:08-kor jött az email a kóddal, 4 órával az adatok megadása után. Remélem így akkor már fel tudom adni tényleg.
-
RobbyJr
addikt
Én csak azt nem értem, ha valami már fel van épülve, ki van épülve, és kb az elsők voltak a foxpostosok, azt hogy lehet ennyire lezülleszteni? Ez onnantól csak a pénzt termeli szerintem, és sikerül ezt is elbaltázni
Mindennel így van, ami egyszer bevált azt egy idő után elrontják...
-
enginev3.0
félisten
-
Fox Mulder
senior tag
Kerülöm őket ahogy csak tudom, ahol csak tudom, de a vevők sokszor ragaszkodnak hozzá
Ha én rendelek valamit szinte kizáró ok a foxpost, csak más automatát vagyok hajlandó elfogadni, GLS, MPL, ezekkel még nem nagyon csalódtam, és sokkal gyorsabbak mint a foxpost
+1
-
RobbyJr
addikt
Kerülöm őket ahogy csak tudom, ahol csak tudom, de a vevők sokszor ragaszkodnak hozzá
Ha én rendelek valamit szinte kizáró ok a foxpost, csak más automatát vagyok hajlandó elfogadni, GLS, MPL, ezekkel még nem nagyon csalódtam, és sokkal gyorsabbak mint a foxpost
Egyetértek
-
enginev3.0
félisten
Kerülöm őket ahogy csak tudom, ahol csak tudom, de a vevők sokszor ragaszkodnak hozzá
Ha én rendelek valamit szinte kizáró ok a foxpost, csak más automatát vagyok hajlandó elfogadni, GLS, MPL, ezekkel még nem nagyon csalódtam, és sokkal gyorsabbak mint a foxpost
-
RobbyJr
addikt
A csomag odaért, csak még a régi számlaszámom volt megadva amire utalták a pénzt
Természetesen az visszament hozzájukÍrtam nekik 2 hibabejelentő emailt, egyetlen egyre sem kaptam választ
Aztán 2x 15 perc hívogatás után felvette egy nő, elkérte az új számlaszámot, mondta hogy elindítja a folyamatot, és azóta semmi
Ez volt május 26.-ánJa hogy nálad ez volt a helyzet. Akkor ez másabb mint az enyém.
Most kezdenek az emailekre válaszolni, mert ma 3 emailt is váltottam velük 1 órán belül.
Hátha rendeződik nemsokára nálad.
-
enginev3.0
félisten
A csomag odaért, csak még a régi számlaszámom volt megadva amire utalták a pénzt
Természetesen az visszament hozzájukÍrtam nekik 2 hibabejelentő emailt, egyetlen egyre sem kaptam választ
Aztán 2x 15 perc hívogatás után felvette egy nő, elkérte az új számlaszámot, mondta hogy elindítja a folyamatot, és azóta semmi
Ez volt május 26.-án -
RobbyJr
addikt
Egy hete hívtam őket hogy rendezzük az utánvételes pénzem
Azt mondta a nő hogy elindította a kérelmet
Azóta semmiSzánalmas
Csomag sem lett meg?
Nálam utánvétteles csomag tűnt el, a benne lévő cuccok árát ilyenkor vissza se kapod? -
attiss66
senior tag
Hivatalos oldal: [link] (van videó is)
A csomagkövető kód (csomagszám) és a csomagfeladási kód nem ugyanaz. A csomag feladásához az utóbbi kell. Foxpost oldalán regisztrálsz, belépsz, beírod a címzett adatait és a csomagméretet stb., és ha kész, a csomag elkészülése után kapni fogsz egy feladási kódot. Odamész az automatához, kiválasztod a csomagküldést, beírod a kódot, mutatni fogja a címzett adatait, ha minden oké, tovább, kifizeted, berakod a csomagot, bezárod az ajtót, kész.
DE ha visszaolvasol, nagyon sok a probléma mostanában a Foxposttal, szerintem jobb, ha kerülöd őket. Ha van a közelben MPL (posta automata), inkább azt választanám. Náluk is van online címiratkitöltő [link] , a feladás menete pedig ugyanaz az automatánál ott is.
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a jófogáson keresztül lenne a küldés automatából-automatába és a jófogás ennyit küldött, hogy csomagkövető kód és kiírta a célhelyet ahova megy.
-
enginev3.0
félisten
Egy hete hívtam őket hogy rendezzük az utánvételes pénzem
Azt mondta a nő hogy elindította a kérelmet
Azóta semmiSzánalmas
-
RobbyJr
addikt
Na, eddig rossz tapasztalatom nem volt velük, de a mai már gyanús.. csomagkövetési szám alapján a küldemény megérkezett az automatába, csak éppen átvételi kód nem érkezett, se Viberen, se e-mailben, spam és promóciók csekkolva, sehol semmi. Sajna az itteni meg a facebookos sztorik nem sok jót sejtetnek… úgy néz ki, mostmár minden rendelés előtt le kell csekkolni, az aktuális futárszolgálat éppen milyen leküzdhetetlen gondokkal küszködik, tavaly a UPS-nél két hét után egy futárt sikerült az egyik csoportban megtalálni, aki kihozta a vecsési depóból a cuccot, remélem, itt se szívom meg nagyon
. Nálam már kérték, hogy írjam le hogyan nézett ki a csomag, meg hogy mi volt benne.
Amikor már ez van, 99% hogy elveszett a csomag mások tapasztalatai alapján... -
Ka_
tag
Hivatalos oldal: [link] (van videó is)
A csomagkövető kód (csomagszám) és a csomagfeladási kód nem ugyanaz. A csomag feladásához az utóbbi kell. Foxpost oldalán regisztrálsz, belépsz, beírod a címzett adatait és a csomagméretet stb., és ha kész, a csomag elkészülése után kapni fogsz egy feladási kódot. Odamész az automatához, kiválasztod a csomagküldést, beírod a kódot, mutatni fogja a címzett adatait, ha minden oké, tovább, kifizeted, berakod a csomagot, bezárod az ajtót, kész.
DE ha visszaolvasol, nagyon sok a probléma mostanában a Foxposttal, szerintem jobb, ha kerülöd őket. Ha van a közelben MPL (posta automata), inkább azt választanám. Náluk is van online címiratkitöltő [link] , a feladás menete pedig ugyanaz az automatánál ott is.
-
attiss66
senior tag
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy hogyan kell küldeni csomagot a foxposttal? Már kaptam csomagkövető kódot is. A foxpost automatánál kiválasztom a küldést és az meg kiírja , hogy írjam be a csomagkövető kódot? Aztán nyílik egy rekesz és bele kell tenni a csomagot?
-
seredy
tag
Na, eddig rossz tapasztalatom nem volt velük, de a mai már gyanús.. csomagkövetési szám alapján a küldemény megérkezett az automatába, csak éppen átvételi kód nem érkezett, se Viberen, se e-mailben, spam és promóciók csekkolva, sehol semmi. Sajna az itteni meg a facebookos sztorik nem sok jót sejtetnek… úgy néz ki, mostmár minden rendelés előtt le kell csekkolni, az aktuális futárszolgálat éppen milyen leküzdhetetlen gondokkal küszködik, tavaly a UPS-nél két hét után egy futárt sikerült az egyik csoportban megtalálni, aki kihozta a vecsési depóból a cuccot, remélem, itt se szívom meg nagyon
. -
batyuska100
senior tag
Most mivan már megint tényleg
1 órája kb. létrehoztam egy csomagot, ki is írta a 9 számjegyű kódot a feladáshoz
Nem sokkal utána el is mentem feladni de az automata csak gondolkodott majd kiírta hogy kérjük próbáld újra később.. (nem 2 percre lakok a legközelebbi automatától)
Csomagjaim fülnél ott van a csomag, nem feladott státuszban, visszaigazoló emailt viszont nem kaptam amiben benne szokott még egyszer lenni a kód
-
Ka_
tag
Sajnos az nem lesz elég ha eltejed róluk a rossz hírnév, igazából sosem bíztam bennük annyira, hogy drágább dolgokat rájuk bízzak, az emberek többségében őket választják mert a kedvező árakon dolgoznak, meg is lett az eredménye.
Nem kedvezőbbek már a többinél, MPL és GLS is hasonló áron szállít, esetenként még olcsóbban is. Márciusban nálunk is 2 hétig ment a hajtépés miattuk (írtam is róla itt), azóta kerülöm őket. Egyébként már hónapok óta (vagy talán már közel 1 éve) vannak problémák velük, de amióta Packetás migrálást megkezdték, azóta katasztrófa az egész cég.
-
RobbyJr
addikt
-
Fox Mulder
senior tag
Sajnos az nem lesz elég ha eltejed róluk a rossz hírnév, igazából sosem bíztam bennük annyira, hogy drágább dolgokat rájuk bízzak, az emberek többségében őket választják mert a kedvező árakon dolgoznak, meg is lett az eredménye.
-
cappa72
nagyúr
Nagyon szomorú ez a tendencia.
Pedig alapvetően több évig nem volt velük semmi gondom/gondunk.
Remélhetőleg kikecmeregnek ebből a gödörből. -
RobbyJr
addikt
Sajnos nekem is késnek meg tűnnek el a csomagjaim Foxpostnál.
Katasztrófa ami most náluk zajlik, ha lehet kerülje el mindenki.
Napok óta elérhetetlenek, emailre meg nem reagálnak. -
nyikszi
őstag
Ma ezt kaptam a packeta ponton. Ott helyben kibontottam a személyzet előtt, videóval. Szerintetek volt benne telefon? Nem volt.. A doboz vége is fel volt szakítva. (Ott a sarkán azon a fehér részen talán látszik is a képen) Hogy lehet ez ma egy működő cég? Szerencsére biztosított volt, így kár engem nem ért, de továbbra sem ajánlanám senkinek. 1db 11 Pro Max minusz.
Bár azt mondták ott, hogy ilyen esetben ők is szoktak fotózni, de nem sokmindent tudnak csinálni.. konkrétan semmit. Maximum jelzik, hogy nem ép a csomagolas, de ha a feladónak megy így vissza, az sem lesz boldog. Volt benne egy gyári töltő és egy új vezeték, + bontatlan fülhallgató, az gondolom volt a futárnak is, mert nem vette ki. Ezen a ponton már mindegy lett volna.

Micsoda c. banda ez
Soha többet nem fogok ezekkel szállíttatni! -
Spet
addikt
Na ma én is megjártam a Foxpost-al (ezzel feliratkoztak az ExpresszOne mellé, mint katasztrofális cég).
Csomag értesítő megérkezik, elmegyek a az automatához, kinyitom, csomag sehol. Telefonszám hívás. AI ügyintéző aki magyarul nem ért, pedig se nem pösze sem egyéb beszéd problémám nincs (aki szkippelni akarja mondja operátort kér).
Ügyintéző kapcsolása beletelt 16 percbe, majd mintha az életemmel untattam volna az adatok lediktálása után, majd mondta a 15 nap után adhatok le panaszkezelést (!), erre szépen elköszöntem, hogy ilyen viccel ne szórakoztasson, majd rányomtam a telefont.
Felhívtam a forgalmazót akitől rendeltem a csomagot, hogy ott is jelezzem a problémát hátha mint megbízó nyomaszthatja a Fox-t. Teljesen normális ügyintéző 2 percen belül. Adategyeztetés közben rákérdeztem, hogy mekkora volt a csomag egyébként. Kiderült, hogy a box-ba nem fért volna bele, de a Fox e-mail alapján betette a nagy semmit
Kíváncsi leszek melyik jut előbb dűlőre, mert visszaolvasva látom volt már ilyen probléma másnál is
-
aurich
senior tag
Ma ezt kaptam a packeta ponton. Ott helyben kibontottam a személyzet előtt, videóval. Szerintetek volt benne telefon? Nem volt.. A doboz vége is fel volt szakítva. (Ott a sarkán azon a fehér részen talán látszik is a képen) Hogy lehet ez ma egy működő cég? Szerencsére biztosított volt, így kár engem nem ért, de továbbra sem ajánlanám senkinek. 1db 11 Pro Max minusz.
Bár azt mondták ott, hogy ilyen esetben ők is szoktak fotózni, de nem sokmindent tudnak csinálni.. konkrétan semmit. Maximum jelzik, hogy nem ép a csomagolas, de ha a feladónak megy így vissza, az sem lesz boldog. Volt benne egy gyári töltő és egy új vezeték, + bontatlan fülhallgató, az gondolom volt a futárnak is, mert nem vette ki. Ezen a ponton már mindegy lett volna.

-
asynur
tag
Úgy gondolom, nekem is ez volt.
A reklamáció után (élő szavas ügyintéző - ő mondta, hogy 15 nap áll rendelkezésükre, és ha a csomag megvan, akkor másik azonosítóval fogják kiszállítani) másnap jött az, hogy "csomagod már a raktárunkban van". Itt az eredeti csomagszám azonosítójával kaptam ezt az üzenetet. És ott meg is állt a dolog.Aztán 15 nap múlva jött az, hogy új csomagszámmal kaptam az értesítéseket, és azzal már rendben megérkezett a csomag, hiánytalanul.
Akitől rendeltem (Muziker), azoknak nem jeleztem, mert - bár szerintem a csomag méretét tekintve ők hibáztak - egyszerre egy dolgot akartam megtudni.
Most 10 nap után újra "működik" a nyomkövetés, e szerint a csomag visszateleportált valami lengyel elosztóba "A csomagot a címzett elutasította" állapottal.
Köszi foxpost veletek is csak többen vagyunk
.A allegro-s eladó is próbál már egy ideje kommunikálni velük eddig nem sok sikerrel.
-
4Grider
félisten
Nem az enyém szerencsére. Én se értem, hogy jelenhet meg itt is, meg ott is. Valami olyat magyarázott az ismerős, hogy az összeolvadás miatt vagy mi. Már megírtam én is neki, hogy nem kapta meg a terméket, álljon el a vásárlástól. Mondjuk 14 nap eltelt és ráadásul már kifizette, de ilyen esetben szerintem is az Aqua a "hunyó".
Ha elállsz a vásárlástól, akkor vissza kell küldeni a terméket, különben nem köteles az eladó visszafizetni az árát. Hogy küldöd vissza, amit meg sem kaptál?
-
nyikszi
őstag
Hogy látható mindkét helyen? Oké hogy összeolvadtak, de a packata nekem nem jelzi a foxpost csomagokat, és fordítva sem. Ha CLFOX a csomagszám, akkor 70eFt-ig biztosítva van. Ha Z-vel kezdődik, akkor nem ilyen egyszerű, bár arra is lehet kérni. Az aqua áll velük szerződésben, ilyenkor ők elszámolnak egymás felé. Nem?
Nekik írtál?
Nem az enyém szerencsére. Én se értem, hogy jelenhet meg itt is, meg ott is. Valami olyat magyarázott az ismerős, hogy az összeolvadás miatt vagy mi. Már megírtam én is neki, hogy nem kapta meg a terméket, álljon el a vásárlástól. Mondjuk 14 nap eltelt és ráadásul már kifizette, de ilyen esetben szerintem is az Aqua a "hunyó".
-
aurich
senior tag
Egy ismerősöm vett egy laptopot. Sajnos packetaval szállítanák. A foxposton és a packetan is látni lehet, hogy beérkezett a raktárba május 13-án. Ennyi. Semmi több. Írt nekik ismerős, válasz nuku. Mehet az ismeretlen tettes elleni feljelentés? Durva és én messziről kerülöm ezek után ezt a bűzös, rothadó céget
Hogy látható mindkét helyen? Oké hogy összeolvadtak, de a packata nekem nem jelzi a foxpost csomagokat, és fordítva sem. Ha CLFOX a csomagszám, akkor 70eFt-ig biztosítva van. Ha Z-vel kezdődik, akkor nem ilyen egyszerű, bár arra is lehet kérni. Az aqua áll velük szerződésben, ilyenkor ők elszámolnak egymás felé. Nem?
Nekik írtál?
-
nyikszi
őstag
-
^Clown
addikt
Egy ismerősöm vett egy laptopot. Sajnos packetaval szállítanák. A foxposton és a packetan is látni lehet, hogy beérkezett a raktárba május 13-án. Ennyi. Semmi több. Írt nekik ismerős, válasz nuku. Mehet az ismeretlen tettes elleni feljelentés? Durva és én messziről kerülöm ezek után ezt a bűzös, rothadó céget
Nálam is ugyan ez van, két csomagom is eltűnt. Mindkettő Vinted vásárlás.
-
enginev3.0
félisten
Utánvétellel adtam fel csomagot
De sajnos a régi számlaszámom volt foxpostnál megadvaÍrtam nekik űrlapon üzenetet, de lassan egy hete semmi válasz
Telefonjuk szépen csörög de kb ennyi
Múlthét szerdán vagy csütörtökön sikerült őket elérni telefonon, akkor rögzítette az új számlaszámot a nő, és elindította a kérelmemet
Azóta nem történt semmi, ez lehetséges? Tiszta vicc -
nyikszi
őstag
Egy ismerősöm vett egy laptopot. Sajnos packetaval szállítanák. A foxposton és a packetan is látni lehet, hogy beérkezett a raktárba május 13-án. Ennyi. Semmi több. Írt nekik ismerős, válasz nuku. Mehet az ismeretlen tettes elleni feljelentés? Durva és én messziről kerülöm ezek után ezt a bűzös, rothadó céget
-
Narxis
nagyúr
-
Ka_
tag
-
Narxis
nagyúr
-
Ka_
tag
-
Narxis
nagyúr
ExpressOne kihez tartozik?
Teljesen szürreális amit műveltek ma és tegnap is 1 alis csomagommal.
-
arfer
senior tag
Sziasztok! Allegro rendelést Foxpost automatába kértem, de a boxba más ember teljesen más csomagját tették, aminek semmi köze az allegróhoz. Persze se a Foxpostnál, sem az allegrónál nem lehet emberrel beszélni. Ha visszaküldöm, akkor kib*szok az allegrós feladóval is, mert olyan csomagpot fog visszakapni, aminek semmi köze hozzá, meg engem is megjelölhetnek csaló embernek, mert olyat küldök vissza, amit nem nekem küldtek. Na most mi lehet? persze írtam Foxpostnak is, Allegrónak is, de mintha nem értenék...
Ez a Foxpost ügyfélszolgálat egy nagy kalap k*ka. A reklamációmra azt írták, hogy ők úgy látják, kézbesítésre került a csomag, úgyhogy minden rendben. Még visszaírtam nekik, hogy ha ezt abból látják, hogy kivették a boxból a csomagot, akkor jól látják, én vettem ki, de nem az én csomagom volt!!! Kíváncsi vagyok, megértik-e másodjára.
-
cappa72
nagyúr
Ma végre kaptam egy választ 2 automata haszontalan üzenetváltás után (valószínűleg végre élő ember is ránézett a dologra), hogy a "Rendszerünk szerint a csomag visszakerült raktárunkba a sikertelen kézbesítés miatt. Ezúton tájékoztatom, hogy a kivizsgálásra a feladástól számított 15 nap áll rendelkezésünkre. Amennyiben ez időn belül nem érkezik meg a csomag, kérem töltse ki reklamációs űrlapunkat: https://foxpost.hu/reklamacios-urlap"
Ezt a felét ti, hogy értelmeznétek: "Ezúton tájékoztatom, hogy a kivizsgálásra a feladástól számított 15 nap áll rendelkezésünkre." most akkor megint reklamálnom kell és ez a csomag eredeti feladásától számít vagy ez most arra vonatkozik, hogy most megpróbálják feladni és utána van 15 nap?
Csomagkövetési szám új nincs még, régi továbbra is azt mutatja, hogy a csomag megérkezett...
Kíváncsi leszek a továbbiakra. (allegrónak végül csak ma írtam, lehet, csak véletlenül de nem sokkal utána jött ez az a válasz a foxposttól még az első üzenetváltásra, allegról furcsa módon nem jött még arról értesítés, hogy befogadták a megkeresést pedig szokott, mondjuk nem ők a hunyók a dologban az szinte tuti).Úgy gondolom, nekem is ez volt.
A reklamáció után (élő szavas ügyintéző - ő mondta, hogy 15 nap áll rendelkezésükre, és ha a csomag megvan, akkor másik azonosítóval fogják kiszállítani) másnap jött az, hogy "csomagod már a raktárunkban van". Itt az eredeti csomagszám azonosítójával kaptam ezt az üzenetet. És ott meg is állt a dolog.Aztán 15 nap múlva jött az, hogy új csomagszámmal kaptam az értesítéseket, és azzal már rendben megérkezett a csomag, hiánytalanul.
Akitől rendeltem (Muziker), azoknak nem jeleztem, mert - bár szerintem a csomag méretét tekintve ők hibáztak - egyszerre egy dolgot akartam megtudni.
-
asynur
tag
Nálunk automata van a legközelebb és eddig nem volt ilyen gond, egyszer volt, hogy kerestetni kellett és miután megtalálták a csomagot átviteli pontra vitték de jelen estben jött nyitókód és hogy lehet átvenni.
DPD-nél volt olyan hogy nem fért be ott jelezték, hogy túlméretes és átirányítják, vagy irányítsam át én nekem szimpatikus átvételi pontra.
Közben ismerőstől halottam, hogy aznap az automata környékén látott rendőrökét azt nem nézte, hogy az automatánál csinálnak valamit vagy csak véletlenül pont ott álltak meg, de még összefüggés is lehet...bár nem halottam automata "feltörésről" helyi híreket (valamint átvételi próbálkozásnál nem volt semmi feltűnő fizikai nyoma, hogy ilyesmi történt volna).Ma végre kaptam egy választ 2 automata haszontalan üzenetváltás után (valószínűleg végre élő ember is ránézett a dologra), hogy a "Rendszerünk szerint a csomag visszakerült raktárunkba a sikertelen kézbesítés miatt. Ezúton tájékoztatom, hogy a kivizsgálásra a feladástól számított 15 nap áll rendelkezésünkre. Amennyiben ez időn belül nem érkezik meg a csomag, kérem töltse ki reklamációs űrlapunkat: https://foxpost.hu/reklamacios-urlap"
Ezt a felét ti, hogy értelmeznétek: "Ezúton tájékoztatom, hogy a kivizsgálásra a feladástól számított 15 nap áll rendelkezésünkre." most akkor megint reklamálnom kell és ez a csomag eredeti feladásától számít vagy ez most arra vonatkozik, hogy most megpróbálják feladni és utána van 15 nap?
Csomagkövetési szám új nincs még, régi továbbra is azt mutatja, hogy a csomag megérkezett...
Kíváncsi leszek a továbbiakra. (allegrónak végül csak ma írtam, lehet, csak véletlenül de nem sokkal utána jött ez az a válasz a foxposttól még az első üzenetváltásra, allegról furcsa módon nem jött még arról értesítés, hogy befogadták a megkeresést pedig szokott, mondjuk nem ők a hunyók a dologban az szinte tuti). -
enginev3.0
félisten
Sziasztok! Allegro rendelést Foxpost automatába kértem, de a boxba más ember teljesen más csomagját tették, aminek semmi köze az allegróhoz. Persze se a Foxpostnál, sem az allegrónál nem lehet emberrel beszélni. Ha visszaküldöm, akkor kib*szok az allegrós feladóval is, mert olyan csomagpot fog visszakapni, aminek semmi köze hozzá, meg engem is megjelölhetnek csaló embernek, mert olyat küldök vissza, amit nem nekem küldtek. Na most mi lehet? persze írtam Foxpostnak is, Allegrónak is, de mintha nem értenék...
Nekem volt ilyen egy hónapja kb
De én dhl-lel kértem amit végül a posta vitt az mpl-es automatábaDHL egyből a postához irányított hogy ők kezelik a csomagot
Posta meg mondta hogy átvert a boltAztán pár nap múlva hívtak a posta szolnoki logisztikáról hogy náluk van a csomagom, mivel 2 csomag ugyanolyan nyomkövetési számmal vagy vonalkóddal vagy mivel van, ezért össze lett keverve
pár nappal később hozta a postás a csomagom, a másikat meg visszaadtam neki
-
arfer
senior tag
Sziasztok! Allegro rendelést Foxpost automatába kértem, de a boxba más ember teljesen más csomagját tették, aminek semmi köze az allegróhoz. Persze se a Foxpostnál, sem az allegrónál nem lehet emberrel beszélni. Ha visszaküldöm, akkor kib*szok az allegrós feladóval is, mert olyan csomagpot fog visszakapni, aminek semmi köze hozzá, meg engem is megjelölhetnek csaló embernek, mert olyat küldök vissza, amit nem nekem küldtek. Na most mi lehet? persze írtam Foxpostnak is, Allegrónak is, de mintha nem értenék...
-
Fecogame
veterán
Szerintem nincsenek már Packeta automaták, mindegyik Foxpostos lett. Ha a packeta appban rögzítettél csomagot, azt szerintem automatából nem fogod tudni feladni. Én is így jártam pár hete. Én azt csináltam, hogy töröltem a csomagot a packeta appban, visszakaptam az árát pár napon belül, és a foxpost.hu oldalon regisztráltam a csomagot. Ha foxpost.hu-n intézed a csomagfeladást és packeta zbox-on keresztül akarod feladni, akkor az oldalon a csomagjaim résznél zárolni kell a csomagot és kifizetni bankkártyával. Ilyenkor levonja majd a legnagyobb rekesz árát, és amikor látja hogy konkrétan milyen méretű rekeszbe raktad be, visszakapod a különbözetet. Azért van erre szükség mert a packeta zbox automatákon nincs bankkártya terminál.
Amúgy szerintem ez mehetne az összefoglalóba is mert nem lett ez a cég részéről rendesen lekommunikálva. Azt sem értem mi a bánatnak kell még megtartani a packeta applikációt ha konkrétan semmire nem jó. És azt sem értem miért nem csinálnak már végre foxpost applikációt.
szerk.: még annyit, hogy ha a foxpost.hu-n regisztrálod a csomagot, az ott kapott kóddal már tudni fogod nyitni a packetás automatát is, a csomagra pedig legyen ráírva a feladási kód és a címzett neve is. Fontos, hogy mindkettő rajta legyen.
Köszi, jó ötlet! Amúgy a foxpost.hu most épp nem megy
-
oba
addikt
Szerintem nincsenek már Packeta automaták, mindegyik Foxpostos lett. Ha a packeta appban rögzítettél csomagot, azt szerintem automatából nem fogod tudni feladni. Én is így jártam pár hete. Én azt csináltam, hogy töröltem a csomagot a packeta appban, visszakaptam az árát pár napon belül, és a foxpost.hu oldalon regisztráltam a csomagot. Ha foxpost.hu-n intézed a csomagfeladást és packeta zbox-on keresztül akarod feladni, akkor az oldalon a csomagjaim résznél zárolni kell a csomagot és kifizetni bankkártyával. Ilyenkor levonja majd a legnagyobb rekesz árát, és amikor látja hogy konkrétan milyen méretű rekeszbe raktad be, visszakapod a különbözetet. Azért van erre szükség mert a packeta zbox automatákon nincs bankkártya terminál.
Amúgy szerintem ez mehetne az összefoglalóba is mert nem lett ez a cég részéről rendesen lekommunikálva. Azt sem értem mi a bánatnak kell még megtartani a packeta applikációt ha konkrétan semmire nem jó. És azt sem értem miért nem csinálnak már végre foxpost applikációt.
szerk.: még annyit, hogy ha a foxpost.hu-n regisztrálod a csomagot, az ott kapott kóddal már tudni fogod nyitni a packetás automatát is, a csomagra pedig legyen ráírva a feladási kód és a címzett neve is. Fontos, hogy mindkettő rajta legyen.
-
Fecogame
veterán
Csak nekem nem működik egyik Packeta atuomata se? Csomagot küldenék telefonos appból, de nem találja, nem is csipog.
Hétvégén is próbálkoztam meg ma reggel is.
-
asynur
tag
Nálunk automata van a legközelebb és eddig nem volt ilyen gond, egyszer volt, hogy kerestetni kellett és miután megtalálták a csomagot átviteli pontra vitték de jelen estben jött nyitókód és hogy lehet átvenni.
DPD-nél volt olyan hogy nem fért be ott jelezték, hogy túlméretes és átirányítják, vagy irányítsam át én nekem szimpatikus átvételi pontra.
Közben ismerőstől halottam, hogy aznap az automata környékén látott rendőrökét azt nem nézte, hogy az automatánál csinálnak valamit vagy csak véletlenül pont ott álltak meg, de még összefüggés is lehet...bár nem halottam automata "feltörésről" helyi híreket (valamint átvételi próbálkozásnál nem volt semmi feltűnő fizikai nyoma, hogy ilyesmi történt volna). -
Dorien
veterán
Sziasztok!
Tegnap egy allegro-s csomagom (számítógép ház) érkezett volna, packeta/foxpost automatába, a nyitókód bepötyögése után viszont üres rekesz fogadott, videót készítettem a nyitásról, üsz-nak írtam elég automatának tűnő válasz jött, hogy szerintük a csomagot átvettem. Vissza levélben elküldtem a videót (az oldalukon természetesen nem lehetett csatolni...). először arra gondoltam csak nem fért be és majd küldenek valami üzenetet, hogy mi a helyzet, de semmi, a válaszlevélre semmi reakció egyelőre, telefonon nem sikerül embert elérni csak valami hasznavehetetlen gagyi AI-t.
Mennyi idő alatt szokott az ilyesmi megoldódni?
Allegro ÜSZ-nek még nem írtam, de az lesz a következő lépés, egyre jobban kétlem, hogy nem csak nem fért az automatába a csomag.Én az Allegrót utánvételes Packeta pontra szoktam rendelni (az van legközelebb). Egy borkereskedés pincehelyisége.
Kicsit eldumálgatok a jó fej tulajjal, fizetek és kapom a csomagot. Persze ők nincsenek nyitva non-stop, hétköznap 17h-ig oda kell érni... -
cappa72
nagyúr
Biztos logisztikai terheléselosztás.
Amúgy érdekes kérdeés, hogy a Vinted (és esetleg hasonló oldalak) mennyire terhelik meg az országos csomagküldő szolgálatokat.
-
^Clown
addikt
Packeta.sztori: Vinteden vettem egy terméket. Feladó Dunakeszin, én Budapesten.
Szerintetek mi a búbánatot keres a csomagom Pécsett!? 😅 Már azt sem értettem, hogy miért került át Fótról Maglódra.
-
asynur
tag
Köszi, végigolvasgattam, telefonos üsz. ahogy nézem már csak jövő héten lesz, addig lefutom az allegro-s kört, lesz ami lesz.
-
cappa72
nagyúr
Sziasztok!
Tegnap egy allegro-s csomagom (számítógép ház) érkezett volna, packeta/foxpost automatába, a nyitókód bepötyögése után viszont üres rekesz fogadott, videót készítettem a nyitásról, üsz-nak írtam elég automatának tűnő válasz jött, hogy szerintük a csomagot átvettem. Vissza levélben elküldtem a videót (az oldalukon természetesen nem lehetett csatolni...). először arra gondoltam csak nem fért be és majd küldenek valami üzenetet, hogy mi a helyzet, de semmi, a válaszlevélre semmi reakció egyelőre, telefonon nem sikerül embert elérni csak valami hasznavehetetlen gagyi AI-t.
Mennyi idő alatt szokott az ilyesmi megoldódni?
Allegro ÜSZ-nek még nem írtam, de az lesz a következő lépés, egyre jobban kétlem, hogy nem csak nem fért az automatába a csomag.Telefonálni kell nekik mindenképpen. Lehet, hogy úgy jártál,mint én. Az a szerencsésebb eset. Merthogy túlméretes csomag lett, és akkor megy vissza a raktárba, 15 nap után újra kézbesítik, de akkor talán már házhoz,ahogy nálam volt .
Lásd 1878-as hozzászólás. -
asynur
tag
Sziasztok!
Tegnap egy allegro-s csomagom (számítógép ház) érkezett volna, packeta/foxpost automatába, a nyitókód bepötyögése után viszont üres rekesz fogadott, videót készítettem a nyitásról, üsz-nak írtam elég automatának tűnő válasz jött, hogy szerintük a csomagot átvettem. Vissza levélben elküldtem a videót (az oldalukon természetesen nem lehetett csatolni...). először arra gondoltam csak nem fért be és majd küldenek valami üzenetet, hogy mi a helyzet, de semmi, a válaszlevélre semmi reakció egyelőre, telefonon nem sikerül embert elérni csak valami hasznavehetetlen gagyi AI-t.
Mennyi idő alatt szokott az ilyesmi megoldódni?
Allegro ÜSZ-nek még nem írtam, de az lesz a következő lépés, egyre jobban kétlem, hogy nem csak nem fért az automatába a csomag. -
enginev3.0
félisten
Utánvétellel adtam fel csomagot
De sajnos a régi számlaszámom volt foxpostnál megadvaÍrtam nekik űrlapon üzenetet, de lassan egy hete semmi válasz
Telefonjuk szépen csörög de kb ennyi
-
^Clown
addikt
Zseniális csomagolás. Én egyszer kaptam úgy fényképezőgépet, hogy egy darab Mikulásos papírtasakban volt benne. Ez lett volna a betonbiztos csomagolás
Mondanom sem kell, a gépnek az volt az utolsó útja, béke poraira
-
aurich
senior tag
Valaki tud vagy hallott valami információt arról, hogy a Vintedes csomagokat mikor lehet már végre feladni régi packezás Zbox automatákban is? Borzasztó, hogy emiatt el kell mennem a legközelebbi feladóhelyre ami 25km, mert a helyi automata erre még nem használható. Nagy városokban vagy Pesten gondolom ez nem akkora ügy, de itt az isten háta mögött ahol nincs minden sarkon átvevőhely elég nagy szívás.
Elvileg amelyik automata megjelenik a packeta appban, ott fel tudod adni.
Ez a telefon szerintem nem ért volna ide Foxposttal..
-
oba
addikt
Valaki tud vagy hallott valami információt arról, hogy a Vintedes csomagokat mikor lehet már végre feladni régi packezás Zbox automatákban is? Borzasztó, hogy emiatt el kell mennem a legközelebbi feladóhelyre ami 25km, mert a helyi automata erre még nem használható. Nagy városokban vagy Pesten gondolom ez nem akkora ügy, de itt az isten háta mögött ahol nincs minden sarkon átvevőhely elég nagy szívás.
-
Fox Mulder
senior tag
Nálam is szürkék voltak de ennek ellenére simán tudtam feladni onnan.
-
^Clown
addikt
Szerintem itt a Fox-Packeta összeolvadás egy fázisát láthatjuk, mert feladni most csak Packeta automatában lehet, legalábbis a környékemen egyértelműen ez látszik. Régi Fox automaták szürkék, Packeták zöldek.
-
Fox Mulder
senior tag
-
sopruk
senior tag
Mit csinálnak ezek a Foxosok, hogy egyre több helyen szürkék az automaták, vagyis ideiglenesen nem választhatóak átvételre...
Ennyire telítettek lennének?
-
cappa72
nagyúr
Ma lett volna a kártérítés indulási időpontja, de tegnap kaptam egy e-mail-t, hogy a csomag túlméretes, így nem automatába kézbesítik.
Nagy kérdés, hogy a saját csomagomról van-e szó, és tényleg megvan-e. (Akkor viszont miért várták ki a kértérítési idő kezdetét megelőző napot - persze lehet, hogy logisztikai oka van.)
Elvileg majd az ExpressOne szállítja ki. Extra díjról nem érkezett értesítés.Majd megírom a tapasztalatokat.
Happy end a végkifejlet. Ma megkaptam a csomagot, de házhozszállítással.
E-mail-ben megkerestek, és tájékoztattak, hogy házhozszállítással kerül kézbesítésre.Nem csodálom, hogy üres volt a box az első alkalommal, mert elég méretes csomagot küldött a feladó. (Igazából szerintem a feladónál keletkezett így a hiba) Túlméretes csomag volt, és nem fért be az automatába.
Igazából korrekt módon jártak el - ami a csomag kezelését illeti -, csak a kommunikáció minőségével van némi hiányérzetem, szerintem az nem volt megfelelő. Mert ha eleve olyan visszajelzés jön, hogy túlméretes csomag, nem fért be az automatába, akkor nem
hordok ki 2 szélütést és 3 szívrohamotgörcsölök rajta annyit.Remélem másnak is lesz ilyen a lezárás.
Kitartást! -
^Clown
addikt
GLS is okozott kellemetlen perceket a napokban. Péntek du. leadtam egy rendelést. Szombat hajnali 4:06-kor (!!) jött az email, hogy a csomag átvehető. Majd az alkalmazásban még ugyan abban a percben (tehát 4:06-kor) jelezte, hogy az átvételi idő letelt, visszaküldik a feladónak
Én teljes reménytelenséggel, de azért odamentem az automatához, és láss csodát, benne volt a csomag. 
-
borges7
aktív tag
Az is érdekes lesz, mivel semmilyen üzenetre nem válaszol, nem kereste a csomagot egyáltalán. Viszont most jött vissza nekem, és nem kellett fizetni érte az átvételnél, érdekes módon. Bár nem tudom, hogy megy ez, mert még sose jött vissza, amit feladtam.
-
oba
addikt
Ez a f.startály Packeta már megint elkeverte az egyik csomagomat. Egy 3.000Ft-os apróságot vásároltam Vinteden. Írtam nekik reklamációt, azért van benne az ellenőrzés státusz. Fun fact, hogy ugyan az az eladó által később feladott csomagja már 2 napja megérkezett.
"A csomag állapotát ellenőrizzük, amint lehetséges aktualizáljuk a státuszt
14. 05. 2026 11:52A csomag megérkezett a(z) Fót, Kopp Ferenc utca 4.B. depóba. Éppen előkészítjük a kézbesítésre.
09. 05. 2026 16:14Csomagját sikeresen átvettük kiszállításra. Sződliget, Dunai fasor 2.
08. 05. 2026 20:37Már értesültünk csomagjáról, jelenleg várjuk, hogy a feladó átadja nekünk kiszállításra.
08. 05. 2026 08:51"Múltkor az unokaöcsém szülinapi ajándékát, egy kosárlabdát kevertek el, igaz az rá 3 hétre előkerült, de ez a szülinapost nem annyira vígasztalta...
Én mostanában a GLS-t használom. Velük még nem volt gondom.
-
^Clown
addikt
Ez a f.startály Packeta már megint elkeverte az egyik csomagomat. Egy 3.000Ft-os apróságot vásároltam Vinteden. Írtam nekik reklamációt, azért van benne az ellenőrzés státusz. Fun fact, hogy ugyan az az eladó által később feladott csomagja már 2 napja megérkezett.
"A csomag állapotát ellenőrizzük, amint lehetséges aktualizáljuk a státuszt
14. 05. 2026 11:52A csomag megérkezett a(z) Fót, Kopp Ferenc utca 4.B. depóba. Éppen előkészítjük a kézbesítésre.
09. 05. 2026 16:14Csomagját sikeresen átvettük kiszállításra. Sződliget, Dunai fasor 2.
08. 05. 2026 20:37Már értesültünk csomagjáról, jelenleg várjuk, hogy a feladó átadja nekünk kiszállításra.
08. 05. 2026 08:51"Múltkor az unokaöcsém szülinapi ajándékát, egy kosárlabdát kevertek el, igaz az rá 3 hétre előkerült, de ez a szülinapost nem annyira vígasztalta...
-
fery02
addikt
Végül a címzett nem vette át a csomagot, most értesítettek, hogy visszaküldik nekem, ezért majd fizethetek 1.690 Ft-ot, hogy felvegyem, a címzett meg baszik jelentkezni.
Én írtam neki, felhívtam telefonon, azóta semmi jelzés részéről.Ilyenkor mit érdemes tenni? Foxpostnak már küldtem egy bejelentő űrlapot, mikor kiderült, hogy a címzett nem kapott értesítést(elvileg), hogy megjött a csomagja, arra válaszoltak is. Kinek kell ilyenkor kártérítést igényelnie, nekem, vagy a címzettnek?
A könyv árát+a postaköltséget már megkaptam a címzettől előre.
Itt senki sem tudja bizonyítani, hogy valójában kapott-e értesítést vagy nem, szóval nektek kettőtöknek kell megállapodnod.
Azt tartom korrektnek, hogy annyit utalsz vissza neki, hogy közben fedezett legyen a kétszeri szállítási költséged.
-
cappa72
nagyúr
Ma lett volna a kártérítés indulási időpontja, de tegnap kaptam egy e-mail-t, hogy a csomag túlméretes, így nem automatába kézbesítik.
Nagy kérdés, hogy a saját csomagomról van-e szó, és tényleg megvan-e. (Akkor viszont miért várták ki a kértérítési idő kezdetét megelőző napot - persze lehet, hogy logisztikai oka van.)
Elvileg majd az ExpressOne szállítja ki. Extra díjról nem érkezett értesítés.Majd megírom a tapasztalatokat.
-
borges7
aktív tag
Végül a címzett nem vette át a csomagot, most értesítettek, hogy visszaküldik nekem, ezért majd fizethetek 1.690 Ft-ot, hogy felvegyem, a címzett meg baszik jelentkezni.
Én írtam neki, felhívtam telefonon, azóta semmi jelzés részéről.Ilyenkor mit érdemes tenni? Foxpostnak már küldtem egy bejelentő űrlapot, mikor kiderült, hogy a címzett nem kapott értesítést(elvileg), hogy megjött a csomagja, arra válaszoltak is. Kinek kell ilyenkor kártérítést igényelnie, nekem, vagy a címzettnek?
A könyv árát+a postaköltséget már megkaptam a címzettől előre.
-
DeathAdder
veterán
Nekem ebben a pillanatban küldték, csak 6 napig tartott.
nekem is, 20 perce
-
batyuska100
senior tag
05.05-én kézbesítették a csomagomat, foxposton keresztül intéztem direktbe, 1 hét eltelt még mindig nem utaltak, weben is írja Nincs átutalva
kíváncsi vagyok meeddig fognak ülni a pénzen
nem is értem..
Nekem ebben a pillanatban küldték, csak 6 napig tartott.
-
DeathAdder
veterán
Hali
Feladtam egy csomagot 05.04-én, azt 2 nappal később át is vették.
Így 5 nappal később még mindig várok az utánvétes összeg átutalására, lehet még valami ebből? Jófogáson keresztül is szoktam postázni Foxpost utánvéttel, 2-3 napon belül tényleg érkezik az utalás, ez a csomag most éppen "saját" - Foxpost oldalon adatokkal való felöltős volt.
A számlaszámom el van mentve a profilomban.05.05-én kézbesítették a csomagomat, foxposton keresztül intéztem direktbe, 1 hét eltelt még mindig nem utaltak, weben is írja Nincs átutalva
kíváncsi vagyok meeddig fognak ülni a pénzen
nem is értem..
-
batyuska100
senior tag
Mindig is káosz volt, de most tényleg elég nagy van.
Már régebben is volt problémám elkavart csomagokkal meg hasonlókkal, egyre jobban kezdem elveszíteni az érdeklődést.
A bejelentési űrlapot töltöttem ki, oda leírtam hogy mi és hogyan történt, képekkel mellékelve. Az oldalukon a csomagjaim között írja az utánvétet és azt is alatta hogy nincs fizetve. Érdekes hogy ha Jófogáson rendelnek valamit akkor az működik (legalább is eddig úgy tűnik).Ez már csak hab a tortán: Egyszer volt hogy átvenni akartam csomagot és le volt fagyva az automata amiben ott pihent a csomagom, gondoltam megcsörgetem a kiírt telefonszámot és egy AI-val kellett volna megértetnem magamat, természetesen nem sikerült. Évekkel ezelőtt is volt egy ugyan ilyen eset de ott még emberrel beszéltem és szerencsére sikerült megoldani a problémát.
-
Ka_
tag
Hali
Feladtam egy csomagot 05.04-én, azt 2 nappal később át is vették.
Így 5 nappal később még mindig várok az utánvétes összeg átutalására, lehet még valami ebből? Jófogáson keresztül is szoktam postázni Foxpost utánvéttel, 2-3 napon belül tényleg érkezik az utalás, ez a csomag most éppen "saját" - Foxpost oldalon adatokkal való felöltős volt.
A számlaszámom el van mentve a profilomban.Meg kell kapnod majd a pénzt, ha átvették és kifizették a csomagot. A Foxpostnál elég nagy a káosz már egy ideje... Ügyfélszolgálatnál érdeklődj szerintem.
-
batyuska100
senior tag
Hali
Feladtam egy csomagot 05.04-én, azt 2 nappal később át is vették.
Így 5 nappal később még mindig várok az utánvétes összeg átutalására, lehet még valami ebből? Jófogáson keresztül is szoktam postázni Foxpost utánvéttel, 2-3 napon belül tényleg érkezik az utalás, ez a csomag most éppen "saját" - Foxpost oldalon adatokkal való felöltős volt.
A számlaszámom el van mentve a profilomban. -
esbii22
őstag
-
aurich
senior tag
Sikerült feladnod az alkalmazás által jelzett boxban?
-
borges7
aktív tag
Feladtam valakinek egy csomagot(Budapestre), és úgy jelzi, hogy már május 5. óta az átvételi automatában van, de ő nem kapott róla értesítést, azt mondta, rákérdez telefonon.
Valaki találkozott már ilyen esettel? -
esbii22
őstag
Igen vintedes csomag. 3 hete adtam fel vintedes csomagokat, akkor működött. Redditen azt olvastam hogy némelyik zboxban fel tudom adni, amelyiket az app hozza. Speciel ez Győrben 7 ilyen box. Megpróbálom az egyiket amelyik útba esik. Ha ott sem, akkor csomagpont.
-
esbii22
őstag
Ilyenkor mi a teendő? 3 automatanal voltam, minden méret választása után ezt dobta ki. Sőt az egyik utána nem volt hajlandó működni. Network errort irt. Gondolom akkor központi gond van. Valaki esetleg járt ma reggel így ?
-
cappa72
nagyúr
Eddig sok csomag jött, ment Foxpost-tal.
Ez az első eset, amikor gázos lett a vége.
Rendeltem online webáruházból, és tegnap egy csomag-átirányítás után az új automatához mentem. QR kód scan, ajtó nyílik, pofáraesés, mert üres a rekesz.
Olvasgattam visszafelé (hogy más is járt így), gyanús, hogy ebből kárigény leadás lesz. De majd csak 15 nap múlva. Ha netán mégis meglesz (belső keresést indítottak el), akkor örő' é' bódottá' lesz.
Illetve ekkor lesz majd ténylegesen kérdés, hogy "hány csillagos" a cég. Nem akkor, amikor minden flottul megy, hanem akkor, amikor a reklamációkezelést kell minősíteni.
Egyelőre az ügyintéző nagyon normális volt.
Kiváncsi vagyok mi lesz.
De azé' b@szazideg', mert örültem volna neki, mint Nyilas Misi a pakkjának.Érdekes, hogy a reklamáció után változott a csomag állapota.
Most jelenleg ismét a "Raktárban" állapotú.Szóval :
Csomag elkészült
Raktárban
Műszaki hiba miatt nem betölthető
Raktárban
Automatában
Átvéve
<reklamáció>
Raktárban.Kiváncsi leszek...
-
^Clown
addikt
-
bh
tag
lassan vége 2026 első felének, alkalmazás még mindig sehol
-
Werkly
addikt
Köszönet mindkettőtöknek a segítségért!
-
oba
addikt
Automatánál kell fizetni (csak kártyával lehet).
Nem tudom , milyen zárolásra gondolsz, de nem kell semmit zárolni a feladáshoz.
Mindegy, hogy a csomagolásra vagy ragadós cetlire írod (csak tényleg ragadjon a cetli, ne essen le), de ez nem is kötelező csak biztonsági okokból ajánlott, mert a Foxpost ragaszt rá saját cetlit, azzal azonosítják. Viszont nem egyszer olvastam már olyat, hogy a cetlijük leesett és ezért nem tudták azonosítani a csomagot a raktárban. Ezért mindig ajánlott a feladónak is ráírni valahova az információkat.Ha Foxpost Zbox-nál (régi packeta automata) akarod feladni a csomagot akkor kell a webes felületen ez a zárolás, mert ezeken az említett automatákon nincs bankkártya terminál, nem tudsz fizetni. Ezért a webes felületen kell zárolni, és ott kifizetni. A rögzített csomagméret ellenére ilyenkor a legnagyobb rekeszméret szerinti összeggel fogja terhelni a bankkártyát, és a feladásnál amikor ténylegesen bekerül a csomag az adott méretű rekeszbe, akkor fogja visszautalni a Foxpost a különbözetet.
-
Ka_
tag
Automatánál kell fizetni (csak kártyával lehet).
Nem tudom , milyen zárolásra gondolsz, de nem kell semmit zárolni a feladáshoz.
Mindegy, hogy a csomagolásra vagy ragadós cetlire írod (csak tényleg ragadjon a cetli, ne essen le), de ez nem is kötelező csak biztonsági okokból ajánlott, mert a Foxpost ragaszt rá saját cetlit, azzal azonosítják. Viszont nem egyszer olvastam már olyat, hogy a cetlijük leesett és ezért nem tudták azonosítani a csomagot a raktárban. Ezért mindig ajánlott a feladónak is ráírni valahova az információkat. -
Werkly
addikt
A csomagföladási kód megadása után az automatánál kell fizetnem? Webes felületen nem kell a zárolásra kattintanom? Az adatokat a csomagolásra írjam közvetlenül vagy rá is ragaszthatom? (névjegykártya méretű cetli) Kösz a választ!
-
^Clown
addikt
Packeta mai eset: Z-Box-ba érkezett két csomagom. Nyitom az elsőt, alkalmazással. Kinyílik egyszerre két ajtó. Az egyikben az én egyik csomagom volt, a másikban valaki másé... Enyémet kivettem, a másikat természetesen otthagytam és visszacsuktam. No comment. (a másik csomagommal nem volt ilyen gond)
-
cappa72
nagyúr
Eddig sok csomag jött, ment Foxpost-tal.
Ez az első eset, amikor gázos lett a vége.
Rendeltem online webáruházból, és tegnap egy csomag-átirányítás után az új automatához mentem. QR kód scan, ajtó nyílik, pofáraesés, mert üres a rekesz.
Olvasgattam visszafelé (hogy más is járt így), gyanús, hogy ebből kárigény leadás lesz. De majd csak 15 nap múlva. Ha netán mégis meglesz (belső keresést indítottak el), akkor örő' é' bódottá' lesz.
Illetve ekkor lesz majd ténylegesen kérdés, hogy "hány csillagos" a cég. Nem akkor, amikor minden flottul megy, hanem akkor, amikor a reklamációkezelést kell minősíteni.
Egyelőre az ügyintéző nagyon normális volt.
Kiváncsi vagyok mi lesz.
De azé' b@szazideg', mert örültem volna neki, mint Nyilas Misi a pakkjának. -
gg72
veterán
Én is pont ugyanígy jártam [link]
Vagy elviszed egy átvevőhelyre, vagy törlöd a csomagot és a foxpost.hu -n intézed a dolgot. A régi/új Foxpost Zbox automaták már nem használhatók a Packeta appal. Valószínűleg te is ilyen automátáknál próbálkoztál, amik régen packeta zboxok voltak, de időközben Foxpost ZBox-ok lettek.Jó lenne már egy egységes app ahonnan minden automata elérhető. Nem is értem pl. hogy Foxpost app miért nincsen.
Kösz, én is erre gondoltam, profi szervezés amúgy, mert legalább az apban is lehetne egy figyelmeztetés...
Holnap elviszem feladóhelyre, már beszéltem velük és nem én vagyok az első... -
oba
addikt
Én is pont ugyanígy jártam [link]
Vagy elviszed egy átvevőhelyre, vagy törlöd a csomagot és a foxpost.hu -n intézed a dolgot. A régi/új Foxpost Zbox automaták már nem használhatók a Packeta appal. Valószínűleg te is ilyen automátáknál próbálkoztál, amik régen packeta zboxok voltak, de időközben Foxpost ZBox-ok lettek.Jó lenne már egy egységes app ahonnan minden automata elérhető. Nem is értem pl. hogy Foxpost app miért nincsen.
-
gg72
veterán
Packeta-val akarok csomagot feladni, feladés kifizetve, kód kész, de egyik Z-Box sem nyílik az app-ból indítva.. Ilyenkor mi van? Irány egy felvevőhely?
-
HellGreg
őstag
-
thesound
addikt
Meh, az e-mail után pár órával a csomagod a raktárban van. Nem hinném, hogy 3 napi a futár autójában volt... mind1, úgy tűnik van előreélpés.
-
thesound
addikt
Van most valami általános fennforgás?
3 munkanapja kaptam az előértesítés mailt, mint címzett, azóta hang sincs, kép sincs.
Persze írtam a Foxnak is... -
MaxxDamage
félisten
-
Fox Mulder
senior tag
-
C64
őstag
Az most egy aktuális rendszerhiba, hogy azt írja csomag nincs feladva, pedig a címzett már 3 napja kifizette és átvette? Remélem megkapom a pénzt!
-
^Clown
addikt
Az MPL tényleg jól működik mostanában.
Amúgy én egyetértek Narxis-szal, tényleg mutathatná a kijelzőn, hogy te otthon mit mértél le, melyik lesz a jó méret. Én ezért ha több csomagot adok fel, mindig ráírom a méretet. Igen, tudom, lehet ott is változtatni rajta, de az plusz idő, macera meg stressz. Mind elkerülhető lenne.
-
Fox Mulder
senior tag
GLS automatánál jelenleg ugyan ez van, Ecsomagon kitöltve, kifizetve a rendszer által megadott fiókméret ami köszönő viszonyban sincs a valós mérettel.
-
Graphics
Jómunkásember
Engem a méretnél jobban zavar, hogy az összes Packeta át lett keresztelve sehol nem tudom feladni a packeta kodos csomagom, hibás kódot dob...
-
Dorien
veterán
Használd a királyi Postát, az állítólag f@sz@...

-
tatabike
őstag
Te húzod fel magad a semmin. Vitázni is csak te vitázol a semmin. Adtam tanácsokat, miért nem lehet megfogadni? Ha már ez a módi nálad... És a módosítás gomb is ott van, ami felett elegánsan elsiklottál... Amúgy mi ez a facebook stílus? Vagy írjam azt, hogy értelmes ember nem használ Fospostot, mert alapból egy hulladék? Na, tipli van öcsém....
-
bobalazs
nagyúr
-
Narxis
nagyúr
-
tatabike
őstag
Van módosítás gomb. Ha kinyílik a rekesz, választhatsz másikat, ha mégsem fér bele a csomag.
Szóval nem értem a kommentedet, semmi értelme. Ha ennyire zavar, kérd házhoz a futárt, hogy vigye el. Aztán nem kell 2 gombot megnyomnod.
-
skroy
senior tag
-
Fecogame
veterán
Direkt van így. Ha otthon kiválasztod, de az automatánál kiderül, hogy mégsem jó a méret, akkor meg az lenne a baj, hogy miért nem lehet ott módosítani.

-
Narxis
nagyúr
-
Ka_
tag
Jobb, ha érdeklődsz az ügyfélszolgálaton, mert így csak találgatni lehet. Valószínűleg vagy átállítás alatt van, vagy meghibásodott. Lehet pár nap, lehet 1-2 hét is, előfordultak már mindenféle problémák/időtartamok.
De ha jót akarsz, akkor kerülöd a Foxot, legalábbis amíg helyre nem rakják a céget, mert van gond náluk bőven. MPL vagy GLS most megbízhatóbb.
-
Pöttön
őstag
Sziasztok!
Van 1 vevőm aki vett tőlem egy félkonfigot.
Foxpost-al kérte, a településén csak 1 fox automata van.
Vasárnap óta nem enged csomagot feladni ebbe az automatába.
Mi a tapasztalat?
Mennyi idő alatt oldódik meg általában ez a probléma?
-
HellGreg
őstag
Pont az a baj, hogy foxpost szerint a csomag fel se lett adva, packeta szerint meg át lett adva a foxpostnak

-
Ka_
tag
Valaki erre valamit? Miért van külön packetás és külön foxpostos szám? Én packetával rendeltem, hogy jött a képbe a foxpost? A webshop is, a packeta is és a foxpost is teljesen más státuszt mutat. Egyáltalán kivel kell ilyenkor kapcsolatba lépni? Soha többet nem rendelek ezeken keresztül, már x-edik alkalommal vannak problémák. Inkább fizetek akkor 3x annyit GLS-ért mint ennek a kupleráj bandának...
Packeta felvásárolta a Foxpostot, de itthon Foxpost markanév alatt fognak működni. Most fésülik össze a rendszereket, ezért a zavar... A Foxpost csomagkövetőt nézd hogy mi a státusz. Valószínűleg raktárban van.
-
HellGreg
őstag
Valaki magyarázza már meg ha érti, hogy lehet az, hogy rendeltem valamit külföldről packetával, kaptam is számot, és elvileg megérkezett magyarországra, ahol kapott egy foxpost számot, amit "még nem adtak át a fuvarozónak" a foxpost szerint. A packeta szerint át van adva a fuvarozónak. Mi ez a kupleráj???
Persze a csomag meg nem jön...Valaki erre valamit? Miért van külön packetás és külön foxpostos szám? Én packetával rendeltem, hogy jött a képbe a foxpost? A webshop is, a packeta is és a foxpost is teljesen más státuszt mutat. Egyáltalán kivel kell ilyenkor kapcsolatba lépni? Soha többet nem rendelek ezeken keresztül, már x-edik alkalommal vannak problémák. Inkább fizetek akkor 3x annyit GLS-ért mint ennek a kupleráj bandának...
-
snecy20
nagyúr
-
Ka_
tag
Igen, át szokták irányítani egy közeli automatába.
-
snecy20
nagyúr
Mi a tapasztalat a Foxpost-nál, automatice hogyan oldanak meg egy olyan helyzetet, hogy az a csomagautomata, ahova a csomag kérve lett, időközben ''kiszürkült'' és nem választható státuszba került? Beteszik a földrajzilag legközelebbi csomagautomatájukba?
-
skroy
senior tag
-
Narxis
nagyúr
-
HellGreg
őstag
Valaki magyarázza már meg ha érti, hogy lehet az, hogy rendeltem valamit külföldről packetával, kaptam is számot, és elvileg megérkezett magyarországra, ahol kapott egy foxpost számot, amit "még nem adtak át a fuvarozónak" a foxpost szerint. A packeta szerint át van adva a fuvarozónak. Mi ez a kupleráj???
Persze a csomag meg nem jön... -
insyde5
aktív tag
Egy rövid történettel érkeztem:
Egy csomagot adtam fel, utánvéttel.
A címzett kivette a csomagot, elégedett a termékkel. Erre rá 3 nappal később kapok egy értesítést, hogy a csomagom nem lett átvéve, ezért visszaküldik és fuvardíj ellenében átvehetem az automatában. A címzettel felvettem a kapcsolatot, nála a termék, nagy a boldogság. Hívom a foxot, hát nem látja az átvételt. De felhívja a címzettet. Kiderült, hogy a címzett kártyával fizetett, az automata kiadta a csomagot, pénzt nem vont le a terminál. Szerencsére a címzett is készséges, segítőkész. A fox küldött neki egy átutalásos számlát, ahova elutalja azt a díjat amit az automatánál kellett volna levonni. Poén, hogy az automata kiadta a blokkot, viszont a címzett számláján aznap nem is volt pénzmozgás. Szóval van Nem Kicsi Gond a fox rendszerével. 10 munkanapon belül átutalják a hiányzó összeget a számlámra. -
Graphics
Jómunkásember
Vásároltam egy telefont a Hardveraprón. Az eladó másnap reggel (márc. 13.) fel is adta a csomagot. A csomagkövető feladatlannak jelzi. Azóta semmi nyoma. Jeleztük a Foxpostnak, ő is, én is, de annyit mondtak az ügyfélszolgálaton, hogy 13-án fel lett adva, de majd csak akkor fog látszani a nyomkövetőben, ha a raktárban regisztrálják.
Úgy tűnt, azt sem tudják, hol a csomag, úton van-e, beérkezett-e...
Ma lesz a 4. munkanapja, és semmi infó.Hogy fordulhat elő egy logisztikai cégnél, hogy nem tudják, hol van egy csomag?
Ha nem vette ki az automatából a futár, akkor miért nem vette ki? Ha kivette, akkor meg evidens, hogy nála van, úton van. Ha nem érkezett be a raktárba ennyi idő alatt, akkor miért nem? Hol a futár, hol a csomag? Mi az, hogy nem tudják? Teljesen nonszensz az egész.Szerencsére jóval 50k alatti érték, de az biztos, hogy én a Foxposttal ezek után befejeztem. Nem kérek és nem adok fel csomagot velük.
Votl ugyanilyen, sajnos nyomj a kártérítési igényre utána egyből haladósabb.
Nekem 1 hónapig keresték a csomagom
-
Ka_
tag
Vásároltam egy telefont a Hardveraprón. Az eladó másnap reggel (márc. 13.) fel is adta a csomagot. A csomagkövető feladatlannak jelzi. Azóta semmi nyoma. Jeleztük a Foxpostnak, ő is, én is, de annyit mondtak az ügyfélszolgálaton, hogy 13-án fel lett adva, de majd csak akkor fog látszani a nyomkövetőben, ha a raktárban regisztrálják.
Úgy tűnt, azt sem tudják, hol a csomag, úton van-e, beérkezett-e...
Ma lesz a 4. munkanapja, és semmi infó.Hogy fordulhat elő egy logisztikai cégnél, hogy nem tudják, hol van egy csomag?
Ha nem vette ki az automatából a futár, akkor miért nem vette ki? Ha kivette, akkor meg evidens, hogy nála van, úton van. Ha nem érkezett be a raktárba ennyi idő alatt, akkor miért nem? Hol a futár, hol a csomag? Mi az, hogy nem tudják? Teljesen nonszensz az egész.Szerencsére jóval 50k alatti érték, de az biztos, hogy én a Foxposttal ezek után befejeztem. Nem kérek és nem adok fel csomagot velük.
Továbbra sincs fejlemény, újabb napok teltek el, és a Foxpostnak azóta sem sikerült a raktárban azonosítania a csomagot. Nem szoktam Facebookot olvasgatni, de ebbe a csoportba belenézve is elég durva sztorikat olvasni [link] . Szomorú, hogy hova süllyedt ez a cég.
-
Fecogame
veterán
-
MaxxDamage
félisten
-
Atomgeszi
nagyúr
foxpost.hu oldalon nektek belép a belépésre?
Beírom email jelszó és nem lép be.
-
MaxxDamage
félisten
-
tatabike
őstag
Tudsz kárpótlást indítani.
Kell bizonyítani az értéket, és 50 ezer alatt térítik.
Nekem is volt, hogy vettem egy ritka és új, dobozos, full tartozékos DiscMant.
Persze, hogy eltűnt...
Aztán nagy dobra vertem, és kártérítési igényt nyújtottam be a FoxPost felé.
Az sem egyszerű, de ha minden bizonyítható, akkor nyert ügyed van.
Ja, és az is eltart vagy 30 napig, mire visszakapod azt, amit kifizettél (50k alatt).
Volt összesen 2 hónap mire vissza kaptam a casht..Előtte keresik és keresik, de nem fogják találni a csomagod!
Sok a lopó munkatárs sajna... akár fel is lehet jelenteni a céget, de bejelentés is tehető jobb helyekre... nem akarok ötleteket adni, de gondolod, mire célzok..
Sok szerencsét!
Amúgy a GLS a legjobb/megbízhatóbb futár cég jelenleg Magyarországon. (saját tapasztalat)Ezt biztos nekem szántad?
-
MaxxDamage
félisten
Tudsz kárpótlást indítani.
Kell bizonyítani az értéket, és 50 ezer alatt térítik.
Nekem is volt, hogy vettem egy ritka és új, dobozos, full tartozékos DiscMant.
Persze, hogy eltűnt...
Aztán nagy dobra vertem, és kártérítési igényt nyújtottam be a FoxPost felé.
Az sem egyszerű, de ha minden bizonyítható, akkor nyert ügyed van.
Ja, és az is eltart vagy 30 napig, mire visszakapod azt, amit kifizettél (50k alatt).
Volt összesen 2 hónap mire vissza kaptam a casht..Előtte keresik és keresik, de nem fogják találni a csomagod!
Sok a lopó munkatárs sajna... akár fel is lehet jelenteni a céget, de bejelentés is tehető jobb helyekre... nem akarok ötleteket adni, de gondolod, mire célzok..
Sok szerencsét!
Amúgy a GLS a legjobb/megbízhatóbb futár cég jelenleg Magyarországon. (saját tapasztalat) -
fery02
addikt
Csomagfeladáskor az adatkitöltés folyamatában lehet írni megjegyzést.
Hardverapró károsultak topikban van erről szó mostanában, hogy azt írják érdemes megjegyzésbe beleírni, hogy mi van a csomagban.
Na most ezt a megjegyzést a futárok is el tudják olvasni?Csak mert akkor inkább az egyik legbalgább javaslat lenne ez a világon, hogy a futároknak még annyit sem kell tenniük, hogy belekukucskáljanak a csomagba, hanem egyből tudnák, hogy “Jah, iPhone 17 Pro Max, okézsoké…”.

-
4Grider
félisten
Tegnap vettem át egy két dobozt tartalmazó csomagot. A csomag végén a fekete csomagolófólia öklömnyi részen meg volt bontva, amin keresztül szépen leellenőrizte valaki, hogy jó áron és könnyen eladható-e a csomagban lévő cucc. Szerencsére a ricoh tonerek annyira nem forgalomképesek, így betették automatába. Mindenesetre a közeljövőben értékes terméket rejtő csomagot erre a bagázsra biztosan nem fogok bízni.
-
ripla
addikt
-
tatabike
őstag
Amikor pár hete leírtam, hogy 4 napig szerencsétlenkedtek a csomagommal mire át tudtam venni, és innentől kezdve részemről felejtős, azonnal megjelent itt néhány Foxpost szektás és nekem estek, hogy mégis hogy képzelem, azért mert egyszer előfordult velem egy ilyen?
Nem mintha bármi köze lenne hozzá bárkinek, hogy milyen csomagküldőt használok és milyen okból. Úgyhogy csak óvatosan, mert mindjárt jönnek hozzád is téríteni.
Hozzám jöhetnének. Én megírtam az ügyfélszolgálatnak is, hogy egy kókler, kutyaütő banda, a futárjaiknak meg szóljanak, hogy ne lopkodják a csomagokat, mert el lesznek pics@zva....
Erre küldtek egy 200 forintos kupont. Kitöröljem vele? -
ripla
addikt
Vásároltam egy telefont a Hardveraprón. Az eladó másnap reggel (márc. 13.) fel is adta a csomagot. A csomagkövető feladatlannak jelzi. Azóta semmi nyoma. Jeleztük a Foxpostnak, ő is, én is, de annyit mondtak az ügyfélszolgálaton, hogy 13-án fel lett adva, de majd csak akkor fog látszani a nyomkövetőben, ha a raktárban regisztrálják.
Úgy tűnt, azt sem tudják, hol a csomag, úton van-e, beérkezett-e...
Ma lesz a 4. munkanapja, és semmi infó.Hogy fordulhat elő egy logisztikai cégnél, hogy nem tudják, hol van egy csomag?
Ha nem vette ki az automatából a futár, akkor miért nem vette ki? Ha kivette, akkor meg evidens, hogy nála van, úton van. Ha nem érkezett be a raktárba ennyi idő alatt, akkor miért nem? Hol a futár, hol a csomag? Mi az, hogy nem tudják? Teljesen nonszensz az egész.Szerencsére jóval 50k alatti érték, de az biztos, hogy én a Foxposttal ezek után befejeztem. Nem kérek és nem adok fel csomagot velük.
Amikor pár hete leírtam, hogy 4 napig szerencsétlenkedtek a csomagommal mire át tudtam venni, és innentől kezdve részemről felejtős, azonnal megjelent itt néhány Foxpost szektás és nekem estek, hogy mégis hogy képzelem, azért mert egyszer előfordult velem egy ilyen?
Nem mintha bármi köze lenne hozzá bárkinek, hogy milyen csomagküldőt használok és milyen okból. Úgyhogy csak óvatosan, mert mindjárt jönnek hozzád is téríteni.
-
Ka_
tag
Vásároltam egy telefont a Hardveraprón. Az eladó másnap reggel (márc. 13.) fel is adta a csomagot. A csomagkövető feladatlannak jelzi. Azóta semmi nyoma. Jeleztük a Foxpostnak, ő is, én is, de annyit mondtak az ügyfélszolgálaton, hogy 13-án fel lett adva, de majd csak akkor fog látszani a nyomkövetőben, ha a raktárban regisztrálják.
Úgy tűnt, azt sem tudják, hol a csomag, úton van-e, beérkezett-e...
Ma lesz a 4. munkanapja, és semmi infó.Hogy fordulhat elő egy logisztikai cégnél, hogy nem tudják, hol van egy csomag?
Ha nem vette ki az automatából a futár, akkor miért nem vette ki? Ha kivette, akkor meg evidens, hogy nála van, úton van. Ha nem érkezett be a raktárba ennyi idő alatt, akkor miért nem? Hol a futár, hol a csomag? Mi az, hogy nem tudják? Teljesen nonszensz az egész.Szerencsére jóval 50k alatti érték, de az biztos, hogy én a Foxposttal ezek után befejeztem. Nem kérek és nem adok fel csomagot velük.
-
Xarina
aktív tag
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Vagy menj vissza az automatához, és az automatán lévő telefonszámot hívd. Ha emlékszel, melyik rekeszbe tetted, az lesz a kulcskérdés.
Én jártam úgy, hogy kinyitottam egy rekeszt feladáskor, és legnagyobb meglepetésemre volt benne csomag. Felhívtam őket, egész hatékonyan és gyorsan tudtak segíteni.
Visszamentem az automatához, nincs rajta semmilyen telefonszám, se az automatán, se a menüben. A weblapon pedig a problémabejelentésnél azt írják, hogy a területileg illetékes, a konkrét automatához tartozó ügyfélszolgálatot kell hívjam, de hogy mi a telefonszámuk, meg hogy hova tartozik, arról semmi infó.
Mindenesetre a csomagot még nem vitték el, pár perccel lekéshettem a feladást. Szerencsére a közelben van az automata, holnap megvárom a futárt ott helyben, akkor kiderül, hogy tudnak-e a csomagról vagy sem. -
Xarina
aktív tag
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Vagy menj vissza az automatához, és az automatán lévő telefonszámot hívd. Ha emlékszel, melyik rekeszbe tetted, az lesz a kulcskérdés.
Én jártam úgy, hogy kinyitottam egy rekeszt feladáskor, és legnagyobb meglepetésemre volt benne csomag. Felhívtam őket, egész hatékonyan és gyorsan tudtak segíteni.
Közben az email címemre kaptam értesítést a feladásról kb. 2,5 órás késéssel, az azonosítóra is mutatja, hogy már az automatában van (ott a tényleges feladás időpontját mutatja), de a fiókomban még mindig azt mutatja, hogy nem lett feladva.
Én az automatán nem találtam telefonszámot. -
^Clown
addikt
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Vagy menj vissza az automatához, és az automatán lévő telefonszámot hívd. Ha emlékszel, melyik rekeszbe tetted, az lesz a kulcskérdés.
Én jártam úgy, hogy kinyitottam egy rekeszt feladáskor, és legnagyobb meglepetésemre volt benne csomag. Felhívtam őket, egész hatékonyan és gyorsan tudtak segíteni.
-
Xarina
aktív tag
-
bobalazs
nagyúr
Sziasztok!
Pár órája adtam fel egy csomagot, azt gondoltam, minden rendben ment vele. Most beléptem a fox fiókomba, hogy megnézzem, elvitték-e már a csomagot az automatából. Erre azt írja a csomag státuszára, hogy nem feladott. Találkozott már valaki ilyennel? Az emailemre sem kaptam semmilyen értesítést, pedig azt mindig küldenek automatikusan feladáskor.Amikor utoljára ez történt velem, a csomag már sose került elő.
-
Xarina
aktív tag
Sziasztok!
Pár órája adtam fel egy csomagot, azt gondoltam, minden rendben ment vele. Most beléptem a fox fiókomba, hogy megnézzem, elvitték-e már a csomagot az automatából. Erre azt írja a csomag státuszára, hogy nem feladott. Találkozott már valaki ilyennel? Az emailemre sem kaptam semmilyen értesítést, pedig azt mindig küldenek automatikusan feladáskor. -
borges7
aktív tag
A címzett 3 napja átvette a csomagot, de a fiókomban még mindig "FOXPOST raktárban 2026.03.12 19:48:51" a státusza
-
aurich
senior tag
-
Pöttön
őstag
Sziasztok!
Utánvétes csomag esetén a csomag árát hány napra rá szokta utalni a foxpost az átvételtől számítva?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót.
- Apple iPad A16 (2025) Wi-Fi 128GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB White- 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5595,100% AKKSI
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Neo A3404 A18 Pro 8GB RAM 256GB SSD notebook garanciával hibátlan működés
- Gainward RTX 5060 Ti Python III 16GB GDDR7 Videokártya!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
.
Soha többet nem fogok ezekkel szállíttatni!
Köszi foxpost veletek is csak többen vagyunk
.
Kicsit eldumálgatok a jó fej tulajjal, fizetek és kapom a csomagot. Persze ők nincsenek nyitva non-stop, hétköznap 17h-ig oda kell érni...
Miért nem lehet elismerni, hogy nem jó valami? Nem fogok itt egy tök logikus dologról vitázni és tuti nem így volt régebben.


