Hirdetés

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Stauffenberg #89697 üzenetére

    "Amúgy ez a Panasonic full frame objektív felhozatal és az egész roadmap egy nagy rakás híg vicc."
    Nekem is pont ez ugrott be ránézve erre a képre. Ez alapján tényleg a Sigmában van sokak bizodalma.
    ____________________

    De hogy ON is legyek:

    Nem teszteltem még. Esetleg tudja valaki, hogy milyen algoritmussal dolgozik a Panasonic G80 rekeszprioritásos fotó módban indított videórögzítésnél? Milyen shutter-t és meddig használ, meg mit helyez előtérbe? Gondolom, amíg lehet, addig a lehető legalacsonyabb értéken tartja az érzékenységet, de utána? Egyáltalán számításba vesz olyanokat, hogy 25fps-nél 1/50-ed, 50-nél meg 1/100-ad ajánlott a realisztikus motion blur miatt?

    Ugyanígy kíváncsi lennék arra is, hogy zárprioritásos fotó módban hogyan működik. Mert ott OK, hogy én adom meg a fotókhoz a zársebességet, de gondolom ez nem minden esetben vonatkozik a videórögzítésre, sőt, akár egyáltalán nem.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák