Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    Linux Mind téma:

    Elég keményen savazzátok azért a srácot. Én pont azért a jó pontokkal kezdeném:
    Valóban kezdőknek hasznos szemléletet közvetít.

    Akkor a negatívumok:
    Linux vírus... ez a téma mindig előkerül. Oké. Van. léci mutassatok már meg 1 hónaposnál fiatalabbat. Mert a legújabb amit én találok 2-5 éves. Az az 1-2... :U

    Ha linux biztonságról van szó én totál nem a vírusokkal kezdemén. Mivel ez nem windows, ezért egész más szempontból közelíteném meg a kérdést. A hogyan használd. Szabályosan.
    Olyan mint a szex, ha xy szabályt betartasz, nem leszel vírusos. :C Nem a borbályban kell elkezdeni a védekezést.

    ppa... jó hát ez nem a te sarad, de ettől is mindig falnak megyek. személyes repó????? :Y :W
    úgy kell mint egy falat kenyér. Ez lesz az a hely, ahol a linux először lesz tömegesen megtörve. MI a szarnak kell ezt ubuntuéknak erőltetni? Csináljanak 2-3 közösségi tárolót ubuntu felügyelett alatt. Oda tegyék be a cuccaikat, a sok kacatot és akkor kiválogatható.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák