Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    Concrete nem, nem teszek bele havi ötszázat, vegyél a hátadra egy hátitáskát pakold csurig mindjárt nem pattogsz úgy :DD , amúgy nyilván tudom a korlátaimat idén a deseda körbetekerése a cél az ebben a topikban kb boltbamenésnek felel meg és én nagyon tisztelem is azokat a tagokat akik szép számokat produkálnak nekik mehet a brutál vas, megérdemlik.
    De például amit nekem van időm megcsodálni amellett ő elsuhan meg én azért szeretem a bringautat mert ti negyvennel mentek én meg a felével se és nektek a harc az óra ellen a fontos melyért sokmindent beáldoztok, míg én semmi pénzért meg nem válnék jókis nyanyaülésemtől és égnek meredő bikaszarvamtól melytől itt pár srácnak a haja égnek áll hogy dzsízüsz mire odaérsz a fékhez földobod a bakeszt mert egy szinttel lejjebb van, aztán később kiderült hogy a legtöbb Cruiser bringán is egyenesen ülsz szóval annyira nem ritka, bár ott nincs szintkülönbség, bár nektek nem (annyira) fontos a kényelem, sokszor elhangzott itt már hogy a sport nem a kényelemről szól, és sok bátor és/vagy adrenalinfüggő is van köztetek például akik egész évben bringával járnak munkába na nekik is hatalmas riszpekt és kövezzetek meg de mikor a negyven tonnájával tőled harminc centire zúz el a nyerges előzéskor akkor én félek, és ez most hatványozottan igaz mióta mégtöbb utat tett fizetőssé a vajda.

    Az Abus Metronaut bringás sisakról mit gondoltok ?

    (És mekkora a legnagyobb méret amiben megvásárolható ? )

Új hozzászólás Aktív témák