Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi.

    őstag

    válasz Downsampling #211106 üzenetére

    " Őt is egyből az iStyle-ba irányították, és érdekes módon 3 nappal korábbi időpontot kapott, mint én (egyszerre foglaltam), már hétfőre. "
    - Lehet például nincs bent raktáron kijelző. Akksit 1 órán belülre szokták átvenni, kijelzőt inkább aznapra, lehet nem maradt már annyi szabad idő, sok oka lehet.

    "A két cég között ég és a föld a működési protokoll. Nálam pl. a vodás hölgy leginkább azzal volt elfoglalva, hogy hosszabbítsam meg a szerződésem, illetve vegyek új készüléket. "
    - Ilyen mindenhol van, ha nincs meg a kvótájuk előfizura, vagy bármire, akkor átmennek agresszívbe mindenhol.

    " Ja, és azt is mondta, hogy nem éri meg cseréltetni az akksit, már csak ezért is vegyek náluk új iPhone-t."
    - Ez már csak azért is vicces, mert az iStlye 10ezer forintért cseréli fizetősbe az akksit.

    "a budakalászi Voda-üzlettől 30 méterre van egy független Apple szerviz, ők pl hétfőn 25 ezer forintért 15 perc alatt cserélnék ki a kijelzőmet."
    - Az utángyártott, a gyári 62.000ft i7 esetén. Azt már én sem cseréltetném ki annyiért.

Új hozzászólás Aktív témák