- Nem állnak jól az Apple Watch számai
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Hammer Construction 2 Thermal 5G - építő jellegű kritika
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
-
Mobilarena
Xiaomi Mi 10T Pro 5G (apollo)
Új hozzászólás Aktív témák
-
dilajoska1
őstag
válasz
enginev3.0 #44 üzenetére
Szerintem jól nézd meg a statusbart ahol az ikonok vannak és ha virtuális navigációs gombokat használsz, azt is.
-
mjani1172
addikt
És ezek a fotók jók? Nem is értem, borzasztó messze van a jótól.
A fehér parasztház meg a patak mintha sütőpapíron keresztül lenne fotózva.
Az esti képek meg.....
Meg volt törölve az a lencse? -
válasz
enginev3.0 #44 üzenetére
Melyik 60-70ezresbe teszik bele?
-
doooo
veterán
Csalódás a kamera. Szinte minden tekintetben. Ami elég meglepő.
-
válasz
enginev3.0 #40 üzenetére
Eddig akárhány AMOLED-es tesztet olvastam nem láttam volna, hogy "kiugróan" keveset fogyasztana a panel, és emiatt látványosan nőne az üzemidő...
Nekem amiket felsoroltál annyira nem szempontok. Mobilt használok, arra amire, valahogy ez az AMOLED sose hozott lázba... Én több negatívumot tapasztaltam vele, így annyira nem ugrálok érte.
Beégés
Villódzás... Oké ezt már van ahol orvosolták.
AOD szuper, értesítési LED még jobb.
"báncsa" a szemem, mint a 120Hz is...
Oké szép a színe...De valahogy max 1x van a hűha, utána megszokja a szemem... Szóval nekem igazából nem relevánsNem lesz igazunk, kinek mi, én AMOLED-es telefont nem vennék
-
válasz
enginev3.0 #40 üzenetére
Van értesítési led
Alacsony fényerőn zöldül
Beég
Drágább
Van akinek bántja a szemétKimaradt vmi?
-
válasz
mongoose66 #30 üzenetére
Nem értem ezt az AMOLED fetisizmust...
-
nozs23
addikt
válasz
démosthenés #37 üzenetére
Itt nem csak a fókusszal van a gond, az egész egy részlet nélküli elmosott zajtenger.
-
-
nozs23
addikt
Ennek mi értelme van így: [link] Kb. egy 15 éves telefon csinált hasonló fotókat.
-
válasz
mongoose66 #30 üzenetére
Nord akkor se kellene ha ingyen adnák. Akkor már inkább egy 8 pro, de a 8T is szar lett.
-
dilajoska1
őstag
válasz
enginev3.0 #31 üzenetére
Én szívesen dobnám az Amoledet és lehet dobni is fogom.
-
enginev3.0
félisten
válasz
WhiteWalker #13 üzenetére
Az, hogy akinek nem "ugrál" a szeme az amoldetol, annak soha többé nem kéne talán IPS
Egy csepp előnye sincs
-
mongoose66
tag
Ajánlott? Ez a szar?
200e fölött legyen már amoled!
Akkor inkább egy gyengébb hardverrel de amoleddel. Pl nord -
Ixion77
addikt
Kimaradt a cikkből az a lényeges eltérés, hogy a MI 10 és a MI 10 Pro nemzetközi változata szimpla SIM-es, ez pedig duplás.
-
gyonyoruwok
tag
olyan széles a dinamikatartomány, hogy már az első képeken totál kiégeti a házat. nem győzött meg ez a kamera, maga a szoftvere is tényleg káosznak jön le
-
bollokcs80
Korrektor
Igen, tudom, hogy öregesen és maradian hangzott, de ez van.
Én nagy Xiaomi-párti vagyok (bár inkább a Note vonalon voltam korábban), tavaly nagyon tetszett a "T-páros", gondoltam idén szintet lépek, erre az 5G miatt jól elszálltak az árak - nem csak a Xiaominál.
Most egy OP7T-vel nyomulok, ez jó választásnak bizonyult, bár a MIUI felület hiányzik kicsit. A következő telefonváltás idején (~2022) majd meglátjuk hol áll épp a Xiaomi és lehet, hogy majd visszatérek. -
zsolt501
nagyúr
válasz
bollokcs80 #22 üzenetére
Bizony ennek a telefonnak semmi köze a MI9T és a MI9T PRO-hoz, max annyi, hogy ezekkel is lehet telefonálni, de pont azok a dolgok tűntek el ebből a telefonból, ami a többi telefon fölé emelte.
-
tibcsi0407
félisten
Az esti képeken az a sok lens flare szerintem nagyon gáz..
-
Noukoum
veterán
válasz
bollokcs80 #22 üzenetére
A régi jó dolgokból nem maradt semmi
-
bollokcs80
Korrektor
Én nem vagyok tőlük elájulva, kamera nem tetszik és ezen az árszinten már elvárnám az AMOLED-et. Tavaly a 9T-9T Pro jóval kevesebbért is azt kapott (a telefotó lencséről nem is beszélve).
-
Ismét egy jó cucc. Az árát jól lőtték be, engem a Lite verzió hozott inkább lázba, az igazából egy Poco X3 Pro, ha úgy nézzük...
-
RoBos
senior tag
válasz
WhiteWalker #13 üzenetére
"...Agyf@sz ez az egész Xiaomi és a termék palettája...."
Most mond meg...
Az mi, h a Mi 10T Lite-ból lesz egy rebranded RN10 Pro 108MP-es főkamerával, a RN10-ből meg lesz egy új rebranded Poco!Itt már a rebranded telóból is rebranded teló lesz!
Keményen nyomja a Xiaomi... -
-
kop8
őstag
Szerintem a poco f2 pro a legjobb vétel a xiaominal én azt veszek majd tuti ha kell uj teló!
-
janeszgol
félisten
A telefon formája nagyon tetszik (pláne az összegző oldalon), ám a kamera már eléggé kiáll. Jó féle videókat rögzít, pláne nappal, én a hangot is elég jónak hallom (jók a mikrofonok). Az állóképek nem rosszak.
Nekem nincs bajom az IPS panellel. BT kodekek is túlmutatnak a szokásokon. Fel van szerelve rendesen.Kicsit bízom abban, hogy 2021-ben kitör a gyártó a hardverek bűvöletéből, és szoftveresen is megbízható lesz.
Egyetértek Boggal: ma már hardveresen elég jófajta telefonok vannak (3-4 éve), a szoftver is legyen rendben. Tehát ami hardveresen benne van, az pöccre menjen. Különben minek van benne? -
Napfénysüti
nagyúr
válasz
WhiteWalker #13 üzenetére
Valamibe mindig bele lehet kötni...
Amúgy egész jó ajánat lett ez a telefon ilyen kezdőárral.
-
WhiteWalker
nagyúr
válasz
enginev3.0 #12 üzenetére
Azzal most megint mi a baj?
Engem jobban bosszant, hogy egy néven belül van hét fajta készülék és nincs egy all in one darab se közte , mert még a flagshipből is hiányzik valami , ami benne van a másikba de abból meg az hiányzik ami az előzőbe benne van és így tovább.
Agyf@sz ez az egész Xiaomi és a termék palettája.
-
enginev3.0
félisten
Jó kis IPS
Ja nem -
RoBos
senior tag
Durva, h Indiába a Mi 10T Pro 8/128GB-os verzió csak 39.999 INR, vagyis átszámolva kb. 170 eFT.
Gondolom Mi 10T Lite azért nincs még, mert még gyártják hozzá az SD750G-s chippeket!
-
Először is köszi a tesztet ez most szerencsére elég gyorsan meg lett.
Az audio részére kicsit jobban is kitérhettek volna, mert a közepesnél jobb az elég tág fogalom.
Nekem nagyon tetszik ez a telefon, eddig ez a nyerő. 11.11-es akcióba meg is rendelem. Egyébként már most van 599 dollárért...Kár hogy az aurora blue színt csak a 256 Gb-os kiszerelés kapta meg az nagyon tetszene, viszont nekem a 128 is bőven elég most is van 75-80 gb szabad hely a 128-ból.
-
zsolt501
nagyúr
Valahogy nem érzem azt a késztetést, hogy én a Mi9T-t erre lecseréljem.
-
Ezekiell
veterán
Ez tegnap volt nagyon jó vétel amazon.es-en, 600 EURért + ingyen egy Xiaomi Essential elektromos roller. Aki azt a pakkot behúzta, az nagyon jól járt, remegett is a kezem a buy now fölött
-
Noukoum
veterán
Iphone se üzemidő: 7 pont -> szűk 1 nap
Mi 10t pro üzemidő 8 pont -> sima 2 nap -
retesz147
addikt
-
Én ezt venném, 128gb tárhely nekem mindenre elég és az IP védelem sem izgat annyira mert vigyázok a telefonra. Szerintem az 5G miatt ez egy jobb készülék
Új hozzászólás Aktív témák
ma Majdnem-csúcsmodell, egyáltalán nem csúcsközeli árazással. Vannak kompromisszumok, egy nagyobb és több kisebb, de cserébe tényleg vonzó az árképzés.
- Politika
- Óvodások homokozója
- Nem a vámokra fogná, de felemelné az iPhone-ok árait az Apple
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Diablo IV
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Nem állnak jól az Apple Watch számai
- Nyaralás topik
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X270 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- A Surface Go Type Cover 100% magyar
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD RX Nitro+ 6700XT 12GB Corsair 4000D ASUS ROG 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest