Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    Van egy kis gondom: az utolsó windows 8.1 update után teljesen meghülyült a wlan adapterem. Ha elmegy aludni és utána felébresztem, 10-ből 8x perceket kell várni, amíg megtalálja az elmentett otthoni wifi hálózatot, ha egyáltalán megtalálja. Van, hogy kb. 2x újra kell indítani, hogy lássa a hálózatot és kapcsolódjon hozzá. De ezt csak a legutolsó update után csinálja. Baromi idegesítő, hogy lecsukom a fedelet, majd fél óra múlva használnám, de nem tudom, mert nincs hálózat. Közben meg minden szar társasházban lévő wifit megtalál, természetesen except az otthonit. :(( Mi lehet a megoldás?

    Más: hosszú ideje nézegetem a Thinkpad Yoga S1-et. Nagyon tetszik. EU-s ára számomra elérhetetlen kategória, de tengerentúli ebayen kezd egész baráti árban lenni. Vám-áfával, postával van most egy pl., ami 170-be megállna. Azért ez elég jó ár ettől a géptől, nem? Jobban tetszik, mint a mostani Helix-em, a kettő közül mindig az tetszett jobban. Van valami tapasztalat, fontos dolog amit érdemes tudni róla?

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák