Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    Hi.
    Notebook system-nél nemigen engednek az árból mi? Bár így is jó áron van de nem akarom minden fillérem uj notira költeni ha nem muszáj. Még tart a nyár, szeretnék ismikkel is mászkálni... persze ez egyéni problem. Csak hát noti vagy társaság, nálam ez egyértelmű döntés.

    Asszem ugy lesz hogy ha a kiszemelt garis T42-t megtudom szerezni akkor az lesz, ha nem akkor asszem maradok t60-nál aminek most járt le a garija csak az meg huzosabb lesz árban.

    eee900-rol váltok tehát a t42 is hatalmas elörelépés lenne, nem kell hogy mindent tudjon, játékra abszolut nem is használnám. Suliba kéne leginkább(webprog - sulis terminálok szart sem érnek), aztán meglátjuk mi lesz a sorsa.

    T42(M735 1,7ghz, 1gb, 1év gar, ati7500) - 70k
    T60(t2400 1,8ghz, 1gb, gar augban lejár, gma950) - 90k

    Utóbbi egyértelműen erősebb konfig, jobban használható. Viszont nekem elvileg t42 is elég lenne. Egyedüli dolog ami nem t42 fele huz az, hogy 1-2 ho garival se nagyon találni már. 4éves notit még akkor sem veszek szivesen ha ibm-ről van szó. Tudom hogy jól bírják meg minden de azért az idő rajtuk is meglátszik(külső, akku, stb).
    Még agyalok rajta, de valszeg az fog dönteni hogy eltudom-e érni a garis t42 tulajt.

    De az eredeti kérdésem még mindig áll: Vajon lehet valamennyit alkudni N.system-nél vagy szigoruan fix áraik vannak?
    Ja és még vmi: laptopinfonál csak annyi noti van használtan ami kint van az oldalon(1db) vagy csak nem frissítik?

    Csak mert nem vagyok annyira jártas még noti témában. Ezekről a boltokrol is csak itt szereztem tudomást.
    Vagy ha vki tudja még honnan tudnék garis t42-t vagy olcso t60at szerválni ne tartsa magába.

Új hozzászólás Aktív témák