- MIUI / HyperOS topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- iPhone topik
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Mi mindenre jó egy másodlagos megjelenítő?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
*Ropi*
félisten
válasz
jasonka #21449 üzenetére
Inkább ne nyúlj hozzá: egyrészt olyan hajszálvékonyak azok a lamellák, hogy egy rossz mozdulattal könnyű megsértened őket, másrészt az étertől hamarabb alszol el mint, hogy meg tudnád tisztítani.
Harmadrészt ott senkit sem zavar szvsz: csak Te tudod, hogy ott van.
Egyébként miért kellett a tüköraknában nyúlkálni? Nemnyúlkapiszka! -
válasz
jasonka #20424 üzenetére
egy manuálfókuszos 4/200-as Nikkor telét akkor 25-ért vettem használtan, ma talán ha 10 ezerrel több...(max...)
1. Használtan.
2. Még így is 40%-kal több az ára forintban, mint 25 éve volt.
3. Ha a 3200 forintos állványodat is az obihoz hasonlóan 40%-kal akarnád drágábban eladni, mint a régi vételára volt, akkor nem 7000-ért, hanem max 4500 forintért kéne hirdetni. Annyiért lehet, hogy el is vinnék.A idő nagyon amortizálja az értéket.
-
JackFeryll
őstag
válasz
jasonka #15740 üzenetére
Fandango +1
jasonka
UWA tartományban számít a legtöbbet az a pár mm.
Szerintem amúgy DX-re "felesleges" 14mm-es fixet venni. Oda UWA tartományban sokkal jobb egy 10-12 mm-ről induló zoom.
A 14mm FF-en érdekes hiszen a legtöbb (FX) UWA zoomnál is nagyobb látószöget ad.
Nikon-nál van pont egy kivétel a kiváló 14-24 személyében. (Meg létezik ugye a Sigma 12-24, de most minőségi üvegekről van szó.)Giinos
Igen, Canon bajonettes.
-
zolka78
senior tag
válasz
jasonka #10418 üzenetére
Itt tettem képeket a polárszűrővel. Jól látszik, hogy van értelme használni, és az is, hogy lehet ezt PS-ben is helyrehozni ha van hozzá kedve valakinek. A mauzóleumnál az is látszik rendesen, hogy nagylátószögnél milyen probléma lép fel polárszűrő használatakor.
-
tbs
addikt
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X395 - AMD Ryzen PRO 5 I 8GB I 512GB SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14 G1 - i7-10GEN I 16GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 490+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest