- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- iPhone topik
- Magisk
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Érintésnélküli fizetési megoldások - PayPass via NFC
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
-
Mobilarena
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
JulianSinulf
őstag
válasz
kesztió #14617 üzenetére
Köszi!
Így már érthető.
Viszont, ha csak a relatív hőmérséklet a lényeg, akkor értelmét veszti az alvó/wifi módos problémád és teljesen fölösleges a referenciahőmérő is.
Hiszen érzés után mész és nem tényleges értékek után.
Vagyis, ha az ESP folyamatosan megy és tartja a kapcsolatot a wifi routerrel, akkor talán még egy konstans melegedést is produkál, ami bár eltolja a szenzor által mért "szoba" hőmérsékletet, de ez ugye nem is lényeg. Ha nem lenne elég konstans, akkor meg kell oldani, hogy az legyen. Egyenletes terhelés mellett egyenletes lesz a hőleadása is.Valamint, ha a termosztáton átjár a levegő - másképp nem lenne képes mérni a szoba hőmérsékletét - és a komfortérzésnek ennyire fontos a tizedhőmérséklet (teljes mértékben elhiszem, csak én nem követem tizedpontosan a magam számára, de 1-2 fok különbséget észreveszek), akkor nagyon meg kell választani a helyét. Hiszen az értéket a lakásban járkálva már el lehet tolni, emellett adott esetben az sem mindegy, hogy épp milyen idő van kint. Akármennyire is le legyen szigetelve a ház, a nyílászáróknál akkor is más értékek lesznek, amik már eleve légmozgást generálhatnak a helyiségben.
De ez majd talán egy későbbi probléma lesz. Vagy lehet, hogy nem lesz, csak én gondolom túl.
Új hozzászólás Aktív témák
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- EA Sports WRC '23
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Milyen légtisztítót vegyek?
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Linux Mint
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- UF Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1360P 16/1TB Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1260P 16/512 Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- Új DELL Inspiron 16 Fémházas Multimédiás Laptop 16" -40% Ryzen 7 8840U 8mag 16/1TB FHD+ IPS
- Új DELL Inspiron 16 Fémházas Multimédiás Laptop 16" -40% Ryzen 7 8840U 8mag 16/1TB FHD+ IPS
- Sony FE 28-70 mm F3.5-5.6 OSS
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 XC 12GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BenQ PD-2700-U Monitor - Designer 4K 27"
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest