Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xsechmadi

    csendes tag

    Sziasztok! Eddig csendben követtem a fórumot, és pár Ryzenes gépet össze is raktam, és eddig nem volt problémám, most belefutottam egybe. Egy ismerősnek összeraktam vágásra, Photoshopra egy Ryzen 3800x, FSP Windale 6 AC601, Strix B450-F kombót HyperX Predator 3333 MHz kittel, MSI Armor RX580-al. Képet egyáltalán nem ad, cserébe a sárga - DDR - led folyamatosan világít.
    Kábelek a helyükön, memóriák kipróbálva mindenféle kombinációban, kitben, egyenként, más foglalatban.
    Vga a 2. PCI-E slotban van, mivel a hűtő felfelé néz, kevés a hely a levegőnek.

    Kértem a boltban bios frissítést, de nem vagyok benne biztos, hogy megcsinálták. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy amikor elhoztam, más ügyben jártam ott, de rákérdeztem, hogy van-e valami infó a rendelésről, és mondták, hogy csak a VGA nincs felvíve a rendszerbe, de az is már ott van náluk, ezért kiszámlázzák, elhozhatom.
    Aránylag sürgős lenne, hogy elkészüljön, mivel jövő héten már munkára fogná a tulaj.
    Bármilyen ötletet szívesen vennék, vagy esetleg ha valaki ráér, kölcsön tudna adni egy régebbi Ryzent egy bios frissítés erejéig, hálás lennék! 13. kerületben szenvedek éppen...

Új hozzászólás Aktív témák