- Honor 400 Pro - gép a képben
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
GAbre
veterán
válasz
raubisoda #30700 üzenetére
Nem tudom mit vagytok meglepve,már évek óta mennek a hírek,hogy nem tudnak eleget termelni memóriamodulokból.És ekkor meg akkor építik ki az új gyárakat,csalásvizsgálatok gyártók után stb...
Hacsak 1x is elcsíptetek 1 ilyen cikket várható volt,hogy hamarosan elkezd zuhanni az ára.
Érthető,de nem mérgelődni kell,ha veszel tőzsdén is részvényt,hogy buktad a felét,hanem tanácsot kérni,vagy utána olvasni a dolgoknak.
SSd-k ára is elkezdett zuhanni év elején,várható volt,hogy memória is követi majd. -
-
cyberkecsi
csendes újonc
válasz
raubisoda #24015 üzenetére
Szia!
Úgy rakattam össze a pcx-es srácokkal, pont az ilyen esetek miatt, nehogy rám kenjék, hogy én csesztem el valamit. Áldom is érte az eszem.
Amúgy Crucial 2X4G DDR4 2400Mhz Ballistix Sport LT memóriák voltak az A2, B2 helyen. Illetve a legújabb Bios verzió, ezt is velük rakattam fel, bár már utána megnéztem magam is, hogy miként kel frissíteni, és valóban a legújabb volt fent.
-
miresz
veterán
válasz
raubisoda #23971 üzenetére
Igen,nálam is A2-B2-ben vannak a memók.
A két darab M.2-es SSD-vel küzdöttem meg egy kicsit,de az is az én tájékozatlanságomnak volt köszönhető. De most már az is rendben van.
Ez a 3. AM4-es mATX lapom,és a 3. CPU is. Lapok közül volt már MSI B350M Mortar,és Asus B350M TUF is,de szerintem eddig bios ügyileg ez van a legjobban rendben. CPU-k közül viszont ez az 1400-as a leggyengébb kocka a többihez képest.
-
-
-
Lukitomi
aktív tag
válasz
raubisoda #23375 üzenetére
Elmegy az 102 fölé is!
Szerintem program, vagy kiolvasási hiba!
A fiamnak most lett kész a az I7-3770K delid és utána tuning közben monitoroztuk a HWinfo-val, azon is felszaladt 102.1-ig!
Egyszer még a ryzen elején csináltam egy képernyővideót a jelenségről és egyszerre monitoroztam a HWinfo-val, meg a cpuz-vel és a core temp-el..
A videón tisztán látszott, hogy a HWinfo "felugrott", de a másik két progi stabilan ugyan az a 100 körüli értéket mutatta, míg a HWinfo 103-ra is felment 1-2 másodperc -ig! -
Knobber
aktív tag
válasz
raubisoda #23076 üzenetére
ASRock BIOS 4.63
Én most felraktam, mert az én lapomnak már úgyis mindegy
Működik vele, elindul, most is arról írok.
Ki tudja, talán még az újraindulások is csökkennek / megszűnnek.(#23209) BenceShearer
Nekem januárban kezdte el csinálni, amikor felraktam a 4.30-ast. Persze lapja válogatja, kinek mennyire durván jelentkezik ez a jelenség. Van akinél napi szinten indulgat csak újra 1x (mint nálam), van akinél 10 percenként. Előfordul hogy 4-6 óránként, bár a gépet sem használom napi 8-10 óránál tovább max egy nap. (8Munka + 2játék tegyük fel) -
hokuszpk
nagyúr
válasz
raubisoda #22895 üzenetére
procinkent valtozo, ki kell tesztelni.
nalam a sima 1700 3.8 1.3750V -nel stabil, de ez egy eleg sokvaltozos egyenlet, ha jo hutod van, ket memoriamodullal vagy ( 4 modul mellett tobbet ker es jobban melegszik a soc ) akkor a 3.6 -os 1.215 -bol kiindulva 1.3 - 1.325 kozott lehet a 3.8.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 0% THM 3 havi részlet! Beszámítás, 27% áfa, Sapphire Nitro+ RX 9070XT 16GB készletről
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G3 - i7-6GEN I 16GB I 256GB SSD I RadeonI 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Iphone 15 Plus 128GB Pink Dobozos 12 Hónap Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest