Megéri Mac-re váltani rovat

Hirdetés

Macblog: Egy Built NY táska és sok víz

Kaptam egy új táskát a Built NY-tól, örömömben be is raktam a csap alá.

Macblog: A Built NY táskái a gyakorlatban

Élménybeszámoló a cég notebooktáskáival kapcsolatban.

Macblog: Kapunk egy-egy Built NY notebooktáskát

Ami egyben azt is jelenti, hogy blogunk még két bejegyzéssel bővül.

Macblog: Megéri Mac-re váltani?

Avagy az összegző bejegyzés, melyben leírjuk, hogy nekünk megérte-e váltani.

Macblog: Szoftverek, amiket használok

Egyszerű abc-sorrendes lista és rövid leírás arról, hogy mely külső programokat használom a MacBookon.

Macblog: Nem újratelepítés kell, hanem OnyX

Meg persze a kedves olvasóink, akik felhívják a figyelmet arra, hogy ez a program létezik.

Macblog: Lassan jöhet az újratelepítés

Úgy tűnik, hogy az OS X sem feltétlenül állja ki az idő és a használat próbáját.

Macblog: Sémákból minden látványos és egyszerű

Sémák és egyszerűen kivitelezhető, látványos dolgok: iMovie, iDVD, iWeb.

Macblog: A Safari megy a kukába

Ha egyébként minden más frankón fut a gépen, akkor baromira kiborító, hogy pont a böngésző a gyenge láncszem.

Macblog: Ritkán frissülünk, sajnáljuk...

De annyira megszoktuk a gépeket, hogy szinte meg is feledkeztünk a blogról.

Macblog: Két hónap után pro és kontra

Van, amit máig nem tudtam megszokni, van, amit imádok.

Macblog: Toljuk az Urban Terrort

Mert bizony elérhető Macre is, természetesen ingyen.

Macblog: Exposé és Spaces

Linuxosoknak nem újdonság, Windows-ról való váltás után viszont egyértelmű, hogy ezt a két funkciót fogjuk a legjobban kedvelni.

Macblog: Játékélmények, LAN, miegymás

Nem kell lemondani a játékról Mac alatt sem.

Macblog: Az ablakok kezelése

Mi a helyzet a teljes képernyővel? Mi történik, ha becsukok egy ablakot?

Macblog: A PC elfüstölt, maradt a MacBook

Tegnap szó szerint elfüstölt a PC-m, de egyáltalán nem aggódom.

Macblog: Az első cikk, amit PC nélkül csináltam

Végre mindent sikerült átmozgatnom a Mac-re.

Macblog: A Dokk bemutatása

Tematika szerint mutatjuk be és véleményezzük az OS X operációs rendszer elemeit. A dokkal kezdünk.

Macblog: Az iMovie hatékony, nagyon

Fáztam tőle, nem is értettem, hogy akkor ez most mi, aztán hirtelen jóban lettünk.

Macblog: Hová tűnik a letöltésem?

Help, vagy valaki erősítse meg, hogy ez tényleg ilyen atombéna az OSX-ben.

Macblog: Mindenre van megoldás, ha kérdezünk

Alakul a MacBookkal való viszonyom, most épp béke van és szeretjük egymást.

Macblog: Azért Bog is tud bénázni

A hiba nem biztos, hogy mindig a Mac-ben van...

Macblog: A Photo Booth igen vicces

Komoly emberek percekig röhögnek magukon.

Macblog: Szórakozni kiváló, dolgozni még nem tudok vele

Egy hét MacBook használat után itt tartottam.

Macblog: Mégsem vagyunk gondban a videózással

A Movist nevű programnak hála mostmár felhőtlen a videónézés is.

Macblog: Gondban vagyunk a videózással

Kellett futnom pár kört, mire rájöttem, hogy hogyan tudok érdemben filmeket nézni.

Macblog: Mindig azt kell tenned, ami a leglogikusabb

Bekapcsoltam és túlestem a telepítésnek tűnő folyamaton.

Macblog: Most akkor milyen gépet is kaptunk?

Fémházas MacBookot. Simát, nem Pro-t.

Macblog: Mától én is sznob leszek?

Megszoksz? Megszöksz? Nekem ezek a kérdések vannak a fejemben.

A Mobilarena stábja Mac-re vált

Három hónapig futó blogunkban a váltás menetéről, az OSX rendszerről és különféle Apple szoftverekről fogunk írni.