Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollyBoni

    veterán

    válasz #90933760 #35349 üzenetére

    Hogy tudok leszigetelni egy full clover GPU blokkot? Nem akarok szigetelni, túl rizikós, nekem nem éri meg. Nem szarakodás ez a szelep, és ha szobahőmérsékleten tartom a vizet még az is brutális hűtőteljesítményt ad. Szerintem a szigetelés nagyobb szarakodás. :P

    Mindig panaszkodok hogy kint süt a nap a házban meg sötét van, nos ez most jól fog jönni. Olyan fedett helyre tudom rakni a radit ahol még akkor sem éri víz ha vihar van, és naponta 1-1,5 órát süt oda a nap. Kint is meleg van, de bent is, és bent passzívan menne szóval...
    Viszont azt nem tudom hogy nyáron ki lehetne e rakni mindkét radit. Nem méregettem még de annyit tudok, hogy egész nap melegedik a szobám, és estefele érezhető hogy kint hidegebb van, és a szoba sokkal lassabban hűl vissza.

    (#35350) ViZion: Valley Benchmarkra gondoltam, de próbáltam már BF4 és GTA5 közben, ugyanez a helyzet. Brutál sűrű a radim. Lehet szar ez a Phanteks venti, de leszabályozva tényleg semmit nem ér. Tudom hogy sokan mondtátok nem kell 8 venti, én a tapasztalatomat írom le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák