- Samsung Galaxy Note20 Ultra - a tollnak nincs ellenfele
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Fotók, videók mobillal
- Műholdas AI chippel fedné le a bolygót a Samsung
- Szakított a OnePlus és a Hasselblad
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Nem lesz iPhone 19
- One mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
-
Mobilarena
Xiaomi Mi8 összefoglaló
(kódnév: dipper)
Új hozzászólás Aktív témák
-
HUNited
őstag
válasz
walakyb
#2525
üzenetére
Akkor alapvetően egyetértünk, max csak nem hiszed el nekem, hogy én nem csinálok agresszív hirdetéseket

Az meg hogy dönthetsz úgy, hogy nem használod az adott oldalt, egy lehetőség, csak sajnos szinte mind ilyen, ergo ezért születtek a reklámblokkolók (és -szakmai szempontból - sajnos nem csak egy százalék használja).
És a legnagyobb pofátlanság az, amikor a reklámblokkoló adja el a hirdetési felületeket harmadik félnek, ezzel mindenkit (a felhasználót, a hirdetőket, és a weboldal üzemeltetőt is) megkárosítva, lásd talán ha jól emlékszem (de ez nem 100%) az AdBlockPlus nevűt.
Szokott még egy érv lenni a reklámblokkolók ellen a weboldal üzemeltetőknél, mégpedig hogy ezzel a reklámot blokkoló megkárosítja őket, holott ez sem igaz. Aki letiltja a reklámokat, amúgy sem kattintana át, és ezek a hirdetések kattintásra fizetnek. Az oldal tulajnak az a legjobb, ha nagyobb az átkattintási arány, mert úgy több pénzt kap, és jobb minőségű oldalként lesz nyilvántartva.
Szóval ha a reklám utálatban szenvedő emberek letiltják a hirdetéseket, azzal végső soron mindenkinek jót tesznek, a hirdetőnek is, a megjelenítőnek is, és saját maguknak is.
Megint más dolog hogy a reklám megtekintésével fizetsz a tartalomért érv, ami viszont az előző pont miatt bukik... Sokra megy vele az oldal tulaj ha látom a reklámot, ha ríttig nem kattintok rá.
Új hozzászólás Aktív témák
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- Nagyrobogósok baráti topikja
- Battlefield 6
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Milyen TV-t vegyek?
- Posta, csomagküldés
- Házimozi belépő szinten
- Végleg befellegzett a Vampire: The Masquerade – Bloodhuntnak
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- új iPhone Air 256GB sky blue égkék független Apple 1 év garancia
- új iPhone 17 256GB mist blue párakék független Apple 1 év garancia
- iPhone 14 Pro Max - 128 GB - Space Black - gyári tartozékokkal - szép állapotban
- Apple iPhone 15 Pro Max, független, megvigyázott, karcmentes állapotban
- iPhone 15 Plus 256GB yellow gyári független megkímélt akku 90%
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Honor X6b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3631,94% Akkumulátor
- HP 24" IPS LED FULL HD monitor 24fh 4HZ37AA
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3687, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




