Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz HD5570 #44436 üzenetére

    Ehhez nem nagyon értek :D Annyi maradt meg, hogy bagyusz állandóan a fordításról beszél, mondom biztos ez az, de tévedtem. :)
    norbert1998:Hát ha ennyi lenne tényleg jó lenne :) Egy erős hardverű géppel + gyors nettel hamar lehetne csinálni... Bár még én sem mondtam le a fő modderünkről! :N Hátha meglesz a teló...Egyébként volt ma valami az üggyel kapcsolatban?

    Egyéb. Szerettem volna kipróbálni MrSteve-féle CM12-t, de mind2 esetben (11.21. és 11.24.) egy "fekvő nyitott hasú android felkiáltójellel a hasa felett egy piros háromszögben" jel fogad. Olvastam xda-n, hogy érdemesebb egy gyári romról indítani. Kérdés az lenne, hogy valaki nem tud róla, hogy a 11.20-as CM12-höz képest valami javítva van? Feleslegesen nem akarok ennyi mindent csinálni, mert kevés az időm rá. Illetve a flashtool nem telepít egy drivert sem.... Olvastam, hogy kell hozzá a Win 8.1 "Advanced startup" menüpontja, de ha megpusztulok sem találom meg, hogy hogyan kéne elindítani a gépet ahhoz, hogy feltehessem sikeresen a drivereket. Egyszerűen ilyen módom nincs...

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák