- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Külföldi SIM-ek itthon
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!
Új hozzászólás Aktív témák
-
vacs
veterán
válasz
Gergosz2 #4449 üzenetére
Kínából szoktam üveget rendelni, de most nézem, hogy a 3 szokásos aliexpress eladó egyikénél sincs már!
Az értékelések alapján pl innét mernék rendelni. -
adesz444
csendes tag
válasz
Gergosz2 #4318 üzenetére
Telefonra 5%, kiegészítőre 10% kedvezményt ad jelenleg.
#4317 HREH Én nemrég váltottam be újra két év után, szerintem írj a studentbeams supportnak!
-
-
-
Krisz1000
tag
válasz
Gergosz2 #2906 üzenetére
köszi! én ezt úgy értelmeztem, h a most kapható 5t-k már mind a kereskedőknél vannak, nem a cégnél, ezért a kereskedők megpróbálnak a közeljövőben túladni a maradékon, nyilván egy csökkentett áron.
"Ez teljesen szubjektív. Maga"
igazad van, öszintén nem is néztem a hardvert. csak az "új cucc" effektusból indultam ki, hogy aki 500 euró környékén szán telóra, az kiköhögi az 520-at is, és mindenképp már az újat fogja venni, főleg ha oneplus fan.
és ez 5t árát ez le fogja nyomni.
én nagyon durván max 130ezret szánok a telóra és reménykedtem h a történések miatt leesik oda, de akkor nem
köszi a választ
sajnos úgy tűnik marad az s7edge és nem leszek op tulaj. hacsak vmi csoda nem történik még a héten.
-
-FreaK-
veterán
válasz
Gergosz2 #2800 üzenetére
Volt korábban egy olyan hír (vagyis pletyka), hogy idén nem lesz T modell. Én a 6-ra várok, meg is rendelem, amint lehet.
Szeretnék egy Pixel2 szintű szuper kamerát (bár ritkán használom), de ez amit nyilatkoztak az OP6 kamerájáról szinte tuti, hogy marketing BS, és olyan közepes lesz csak a kamera.
-
sszemtelen
őstag
-
cirx
senior tag
-
tomp
félisten
válasz
Gergosz2 #1916 üzenetére
Még mindig nem tudjuk, hogy 1 vagy 2 cellás e az akksi. Az akksi bekötése egy dolog.(több érintkező ami lehet szimplán a speciális felügyelet miatt van). Egy normál li-po akksi Lítium-kobalt-oxid összetételű. Kérdés, hogy a dash akksi is vagy itt változtattak az összetételen és ezért lehet e nagyobb árammal tölteni.
-
válasz
Gergosz2 #1912 üzenetére
Nem vagyok benne biztos, hogy a sima töltés nem gyilkolja jobban az akkut, mint a DC. A DashCharge ugye nem brutális feszültséggel tölt, hanem párhuzamosan, alacsony feszültséggel és áramerősséggel, amit végig kontrollál egy-egy chip a töltőben és a telefonban. Ez egy "buta" töltő esetében nincs így, a telefon nem tud kommunikálni a töltővel, ergó elképzelhetőnek tartom, hogy az akku töltöttségének maximumához közelítve a sima töltő még mindig full krafttal tolja a naftát, a DC pedig már régen visszavált csepptöltésre. Persze, ez csak elmélet, az viszont már gyakorlat, hogy a másfél éves 3-asomat úgy adtam el, hogy érezhető mértékben nem csökkent az akku kapacitás, és úgy töltöttem, ahogy most az 5T-t is: reggelente felrakom, 30-35 százalékról 85-95 százalékra löki fel, amíg készülődök, és ennyi. Napközben soha nem kell rátöltenem, és nem is szoktam, minek.
-
Edge
veterán
válasz
Gergosz2 #1040 üzenetére
+ mindenki aki azt hiszi hogy nem lötyög, Monolith kollega megnézhetné bárkinél és szerinte az bizony lötyögne.
no offense, de mindenkinek más az ingerküszöbe, engem speciel nem zavar ez a minimális lötyögés(de tényleg igen kicsit lötyög csak), ugyanis könnyebb lenyomni így, oneplus 2-őmnél atom keményen be volt betonozva magnézium gomb, hát sokkal erősebben kellett nyomni nem is volt kényelmes.Monolith sztem nézd meg másnál is ha teheted, ez miatt ne cserélgesd a telódat, a téged zavaró dolog az bizony könnyen lehet hogy általános, bár kb senki mást nem zavar/ill. nem érzékeli.
-
mucsácsó
tag
válasz
Gergosz2 #996 üzenetére
szerintem igen, de ugye a kollega már írta előttem, hogy lehetséges
4.7.5 nem volt global (India-only update volt), úgyhogy természetesen mennie kéne.
nálam most 4.7.2 van, arra már nem menne fel egyből az incremental update szerintem (~90 MB), csak ha full zipet tolok - vagy előtte 4.7.4-re updatelek..
-
glugi
aktív tag
válasz
Gergosz2 #692 üzenetére
Lehetséges. A héten először csinálta azt a karkötő, hogy egy rezgés után kb még vagy 1 percig rezgett, nem lehetett leállítani sehogy és közben jelzés sem jött a telóra (még a régi telefonról van szó).
Csak azért gondoltam az 5T-re, mert volt itt aki írta, hogy az autó gyári BT-vel nem áll szóba a telefonja...
De majd ha jön ez a feljebb említett update, kiderül. -
-
glugi
aktív tag
válasz
Gergosz2 #448 üzenetére
Sima 5-höz láttam Nillkint, a márkát már évek óta ismerem, vásárolom, de 5T-hez még nem láttam. Igazából csak az íves szél miatt kérdezem, még nem volt ilyennel dolgom és ahogy magamat ismerem, az első másodperc után elrontom a felrakást. Illetve ahogy a többiek is írták itt (is), eddig nem igazán oldotta meg még senki a 2.5D problémát. Ezért is gondolkodnék sík üvegben, nem kell az ív védelme. Egyelőre majd a fólia marad. Na meg a szilikon.
4.4.4 CM11-ről váltok.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Keresünk dokkolókat
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B550M R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 7700 XT 12GB DeepCool CC560 Seasonic 650W
- OnePlus 13 - Black Eclipse - Használt, karcmentes
- Honor Magic 7 Pro - Fekete - Új kipróbált készülék! Karcmentes gyárilag független! 512GB Memória!
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest