- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apple Watch
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- MIUI / HyperOS topik
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
fehermokus
aktív tag
-
keyman
tag
válasz
Dominó85 #1779 üzenetére
Üdv!
Mindenkinek Boldog Új évet kívánok!
Nem tudom mik az előző Bűneid itt a Ph-n....és nem is érdekel
Amit itt a topikban eddig leírtál, és a rengeteg segítség amit másoknak önzetlenül nyújtottál.
"Szabadidőt nem spórolva"
Az én szememben eddig is TOPIKGAZDA voltál)
De ha neked ennyire fontos ez a dolog, érdemes volna elgondolkodni egy független fórum, illetve honlap indításán.....
Vagyunk itt egy páran, szerintem mindenki tudna valamilyen formában segíteni.BUÉK !!!!
-
Csereszne
csendes tag
válasz
Dominó85 #1759 üzenetére
Szia!
Valószínű ilyen kerül majd a családba.
A külső jegyei megegyeznek a 2 telónak,de a kijelző ugye nem.
Azt kérdezném,hogy a szenzorok azért ugyanott lehetnek?Ergo a K3 üvegfóliája tökéletesen passzol az A7000-re és nem csak méretileg,hanem funkcionálisan is?
Gondolom a tokokkal nincs gond.Ha valakinek lenne hozzá pluszban...
.
-
gorkmc
tag
válasz
Dominó85 #1749 üzenetére
A Cuoco 5.1-es ROM-jával az a baj, hogy 1-2 óra inaktivitás után eldobja a 3G/4G kapcsolatot és nem futnak tovább a háttérben a levél, üzenet értesítések. Vagy minden alkalmazásba újra be kell lépni, vagy a repülőgép üzemmódba kell belépni-kilépni. (Push Notifications Fixer nem segít ezen a gondon) Wifin nincs ilyen gond. Illetve 5.0 alatt az Adathasználat menüből ki lehet kapcsolni a "háttéradatok korlátozását" és szépen megjön minden értesítés. Ez a menüpont viszont hiányzik az 5.1-ből. :-(
Cuoco92 elkezdett dolgozni egy frissebb 5.1-es builden. Remélhetőleg abban nem lesz ilyen gond.Megjelent ma az 1.16-os OTA patch az 5.0-hoz. Settings menu bug javítás van benne.
-
fehermokus
aktív tag
válasz
Dominó85 #1749 üzenetére
Ez ízlés kérdése, hogy melyik a jobb. Ha egyértelműen jobb lenne, akkor én is azt használnám nagy szeretettel, de azokban a dolgokban, amiket én használok, jobban teljesít az 5.0. Szerencsére azokat a dolgokat, amiben erősen bug-os az 5.0, azt nem használom, mert még nem találkoztam velük
. Az 5.1 bug-jaival viszont volt szerencsém összefutni.
-
GU-81M
tag
válasz
Dominó85 #1672 üzenetére
Azóta már újra is töltötték a készleteket és meg is rendeltem DHL-lel, nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mikor jön meg, én olyan január első hetére tippelek. Mivel csak sárga hátlappal volt, így még rendelnem kell hozzá egy feketét, de gondolom ezt már simán lehet ebayről intézni, mert nagy árkülönbségek nincsenek, remélem a minőséggel meg nem lesznek problémák.
Az alira visszatérve tudtok még olyan eladókat, akik meg tudják oldani postázást Shenzhen Chigon-hoz hasonlóan (áfamentesen)? Kinéztem még egy Chuwi Hi8-as tabletet, de a Gearbesten az is elfogyott...
-
-
cs.lev
tag
válasz
Dominó85 #1667 üzenetére
Ez a rom akkor a legujabb teljes MIUI rom: [link]
Vagy inkabb OTA-zzak?es ez az egesz OTA-zas, hogy megy amugy? Felrakom a regebbi ROM-ot amit Te is hasznaltal elotte (full wipe utan), majd kiadasi sorrendben az elso fullos install utan CWM/TWRP-bol install zip from sd -> OTA kivalaszt -> es kesz? Persze a data-t nem wipe-olni csak a cache-t es dalvik cache-t OTA-k elott?
Koszi
-
GU-81M
tag
válasz
Dominó85 #1656 üzenetére
Sajnos Gearbesten már csak HK-ból lehet rendelni.... Mivel semmi konkrétat nem szoktak írni, csak hogy egyelőre nem tervezik forgalmazni EU-s raktárról, így azon gondolkozok, hogy ha nem találok más webshopban sem EU-s raktáron, akkor megrendelem ebayről, EU-n belülről, igaz drágább, de legalább van és nem kell tökölni a vámmal, áfával. Ötletek?
-
yanpec
senior tag
válasz
Dominó85 #1637 üzenetére
Szeva Dominó
Egy tipp, hogy miért nem működik a 12.17-s frissítés. Ha megnézed a tartalmát a zip állománynak akkor nem azt a fa szerkezetet követi mint a szokásos frissítéseket, mert ha kibontod az egész update benne van egy miui_hermes_man_global.... nevű mappában.
Szerintem véletlenül rosszul csomagolta.
Egy kibontás és újracsomagolás megoldhatja a problémát!?
-
yanpec
senior tag
-
siskad
őstag
válasz
Dominó85 #1612 üzenetére
Még egy régebbi telefonomon használtam MIUI romot és úgy emlékszem lassabb volt mint az eredeti, ezért gondoltam megkérdezem.
Akkor lehet, hogy felteszem, mert szeretem a MIUI felületet és írtátok, hogy a kamera is jobb. Ez a melegedés eléggé zavaró és a nexus romban a kamera sem a legjobb.
-
xoortes1978
tag
-
Atomcsirke
aktív tag
-
Payskin
tag
válasz
Dominó85 #1546 üzenetére
Szerintem az egész félreértés, egyszerűen hülyén írta le, hogy mikor mit frissített. Ezeknek a javításoknak a jó része már szerepelt korábban is a ROM leírásában, tehát ezeket biztos nem most javította.
De mindegy, mert épp azt írja, hogy
Friends, OTA 5.12.3 suspended for a while. Stay tuned, it'll be back shortly. Thanks!
Maradok hangolva.
-
válasz
Dominó85 #1524 üzenetére
Hol és mit nézegessek még?
A gmail beállításaiban be van kapcsolva a szinkronizálás. Az egyéb fióknál is be van állítva a "gmail szinkronizálása". Most viszont még találtam egy olyat az alkalmazások menüpontban, hogy alapértelmezettek, itt is beállítottam a gmail-t + mindenféle engedélyt megadtam neki.Te mint "MIUI fan-szakértő" igazán elárulhatnád nekem, hogy ezenkívül akkor kell még valamit beállítani?
Köszönöm.
-
válasz
Dominó85 #1505 üzenetére
Az oké, csak többen is panaszkodtak itt, hogy különböző vájpolások után törlődött az IMEI, és megoszlottak a vélemények, hogy mi az ami kinyírta, nem derült ki egyértelműen az oka. Tudom, nem olyan vészes a visszaállítás, csak fel akartam készülni, hogy mire számítsak.
-
kovjoe
aktív tag
-
elektromosok
csendes tag
válasz
Dominó85 #1478 üzenetére
Pane írta ezt: "nekem wifi nem tud újra csatlakozni zárt képernyőnél.
Ha vaki megerősíti nekem hogy ez a hiba a CUOCO92 rom-ban nem lép fel akkor talán váltok"
Erre a problémára is jó ez az app? (#1385 hozzászólás), ha igen lehet én is felrakom ezt a romot:
K50a40_S112_150610_ROW. -
fehermokus
aktív tag
válasz
Dominó85 #1459 üzenetére
Persze, igaz, amit mondasz, be lehet menni a lelkivilágukba és kiderül, hogy ez is egy tudományág, csak nagy vonalakban akartam érzékeltetni a töltés nevű dolgot.
És természetesen minden egyes akkumulátornak saját egyénisége van, amihez lesz szíves a töltő áramkör illeszkedni. Mekkora töltöttségi szinten, hány C° fokon stb. mekkora árammal jó tölteni... -
reki73
csendes tag
válasz
Dominó85 #1452 üzenetére
Most jutott eszembe, hogy mi a helyzet az autós töltő használatánál? Pl. navigáció során, ha szivargyújtóról megy a töltés, legalább szinten tudja tartani az aksiszintet vagy közben szép lassan lemerül a a teló? Kicsit szomorú vagyok emiatt a töltés miatt... esetleg rom csere nem orvosolja ezt a problémát?
Köszi a válaszokat előre is. -
kovjoe
aktív tag
válasz
Dominó85 #1444 üzenetére
Igazán nincs mit, ha már nekem nem lehet jó, legyen násnak. Erre majd más ad választ, mert ha emlékszel én az elejétől a miui-t ábrándoztam, és beta4 magyarítása után nem használtam mást. Vibeui-ból a coccou92 féle rom sima 5-ét hosszabb ideig, abba szerintem vállalható a pálcikás cucc, illetve elég jól félre lehet tenni, hogy ne zavarja az ember fiát.
-
kovjoe
aktív tag
válasz
Dominó85 #1430 üzenetére
Szóval tegyük egy kicsit tisztába, a "MIUI-s srácok", azaz vagyuláék, az általam tőled leszedet BETA4-es verzióba tették bele a magyar nyelvet, emlékeim szerint abban nem volt gapps, ők pedig, nem hivatalos miui rommal csak annyiban foglalkoznak, hogy bele teszik a magyar nyelvet (szerintem ez bőven köszönetre méltó). Sajna a telefonom a wc áldozata lett, így amíg nem érkezik meg belőle egy új példány direktbe (képekkel, egyéb) nem igazán tudok segíteni, de utána nagyon szívesen közzéteszek egy leírást a miui-hoz.
Amivel kell mókolni, de szerintem bőven megéri a fáradtságot. -
xoortes1978
tag
válasz
Dominó85 #1415 üzenetére
nem megy a Virginmedia-nak az Tv Anywhere szolgaltatasa a telefonomon, holott minden android Iphone Microsoft phone tamogatott, sot meg a Kindle is. Hosszas levelezes es telefonalas utan most megprobalt annyival lerazni az ugyfelszolgalat hogy azert nem megy mert nem gyari a rendszer a telefonon. Szoval telepitek egy gyari rendszert, es ha azon megy megkovetem magam. Ha azon sem, akkor kuldhetik a szerelot, bar ha olyan lesz mint a multkori amikor net problemaink voltak akkor inkabb megjavitom en.
-
xoortes1978
tag
válasz
Dominó85 #1396 üzenetére
A Lloyds csak most kezdte ezt a faszsagot, a Barclays-al leveleztem emiatt hogy mi az hogy nem megy root-olt rendszeren az app. A valasz a szokasos: ez mind az on vedelme miatt van mivel a rootolt rendszeren visszaeleseket kovethetnek el blablabla...
Szoval ez van, logolhatok be minden egyes alkalommal web feluleten ha valamit intezni kell, vagy lecserelem a rendszeremet egy nem rootoltra.
-
Graphics
Jómunkásember
válasz
Dominó85 #1373 üzenetére
Nem ,de ez teljesen reális levezetés volt szerintem
A Cyanogon OS/mod, tudjuk jól, hogy teljesen más téma.. A Lenovo szétcincálása folyik épp, a P70-re kiadtak egy olyan ROM-ot, ami egy orosz ember főzése... és még szar is ...
Ezek után , nem nagy reményeket fektetnék abba, hogy 6.0 lesz.. Nektek hamarabb, de nem a Zuk Z1 miatt.
-
Graphics
Jómunkásember
válasz
Dominó85 #1371 üzenetére
De azért az egészen más szisztéma...
P70-re is nemrég kihozták az 5.1-et, és úgy elb.szták a rendszert, ahogy illik...
a Zuknál meg nem a Lenovo dolgozott, hanem a Cyanogen csapat, szóval semmi köze a Lenovohoz, plusz a K3 Note az MTK-s , és arra nincs kiadott forrás.... Tehát Cyano esélytelen... 6.0... Full stock, kiegészítve a Cyanos funkciókkal, De ilyen nem lesz a K3 Note-ra és mostanság semmilyen MTK-s telefonra.
Tehát kb. ez így semmi lényeges
, ez kb nem megvalósuló project.
-
válasz
Dominó85 #1362 üzenetére
Én még semmit nem fikáztam eddig, csak leírtam hogy én mit tapasztaltam. Sőt még véleményt sem mondtam róla. Én azután csináltam, amit te leírtál a K3 Note témaösszefoglalóban, és ezek lettek a tapasztalataim. Nekem is vannak olyan érzéseim, hogy a bajaim nagy része user error, próbálok is a tehetségemből tellően mindennek utánajárni de végigolvastam a teljes fórumot, és például arra sem emlékszem, hogy bárki is leírta volna azt, hogy csupasz sd-vel ajánlatos romolni. És mit jelent az, hogy wipeolásnál a romot se kíméljétek?
-
válasz
Dominó85 #1342 üzenetére
Az alábbi indokok alapján jók a Cuoco féle romok:
- Stabil (Mitől stabilabb a másik? Én semmiféle instabilitási problémát nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban),
- gyors,
- szinte minden működik (nálam nincs lezárási képernyőn gmail értesítés, már ezt is megszoktam),
- szinte minden magyar,
- jött rá frissítés és még remélem jönni is fog,
- részletesen testre szabható,
- működik az értesítési led,
- jó az akkumulátoros üzemidő,
- rengeteg csengő és értesítési hang van benne, így ezzel sem kell bajlódni vagy keresgetni
- és a fényképezővel is maximálisan elégedett vagyok.
Kb. ennyiNéhány romot próbáltam igaz csak a telefonon, de a Cuoco 5.0 és 5.1-es romja volt a legmeggyőzőbb a számomra. A többinél elolvasom needromon a hozzászólásokat vagy a rom készítőjének megjegyzését és kb. minden romnak van valami nyűgje, ami számomra már elég ahhoz, hogy ki se próbáljam.
A Cuoco félénél ezek egyáltalán nem állnak fent.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Szép állapot!! Hátlapon kisebb kopások!!! Samsung Galaxy S20 FE SM-G780G/DS - világoskék
- Nagyon szép állapot!!! Samsung Galaxy A13 SM-A137F/DSN - fehér
- Megkímélt állapot!! Xiaomi Redmi Note 9 128 GB M2003J15SG - zöld
- Megkímélt állapot!! Kisebb karcok, kijelzőn!! Xiaomi Redmi Note 9 128 GB M2003J15SG - kék
- Megkímélt állapot! Samsung Galaxy A14 SM-A145R/DSN - szürke
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3145
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5
- Honor MagicBook 16 Ryzen 5 5600H 16GB 512GB FHD 144Hz
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest