Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1551) bakter24 válasza Szpisti (#1550) üzenetére

bakter24
(őstag)

Eddig még nem próbáltam egyetlen zongoraprogramot sem,, így nem tudok segíteni :(

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1552) Szpisti válasza bakter24 (#1551) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Az az érdekes, hogy az érintést jól érzékeli, mert abban a pillanatban elszíneződik a megérintett billentyű amikor hozzányúlok, de a hang csak jelentős késéssel szólal meg. Több zongora progit is próbáltam, ugyanaz a helyzet...

(#1553) vtechun válasza Szpisti (#1552) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Hat szvsz, ha ilyesmit szeretnel, akkor ne ebben a kategoriaban keresgelj, sot, ne is androidos tabletek kozt, hanem mondjuk egy ipad esetleg tud ilyesmit...

(#1554) Skynet258 válasza vtechun (#1553) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy milyen logó van rajta... kapacitív panel, és adott program, ennyi ami kell. Ebben az esetben lehet a gagyi DAC miatt van, mint ahogy a pattogó hang is valószinűsíthetően attól van. Szóval nem alma kell ehhez, hanem jobb hardver. ;)

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1555) Démonlord válasza Szpisti (#1552) üzenetére

Démonlord
(újonc)

Perfect piano probáltad? Nekem nincs késés. Amikor megérintem egybõl szól is.

(#1556) semmy

semmy
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem!
Szerintetek egy projektorral meg tudna birkóznia kis tablet PC?Ki tudná küldeni a jelet?Prezentáció vetítésre használnám nagy részt a munkámból kifolyólag:)
Ilyen kábellel gondoltam összekötni.
Köszi előre is :R

Megbízhatóságom: http://href.hu/x/fiav

(#1557) semmy

semmy
(kvázi-tag)

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy valakinek van már tapasztalat az OTG adapterrel?

(#1558) Keef_Lee

Keef_Lee
(senior tag)

Vettem egy wifiset.
Egész jó, de a kezelését szokom még. (nem volt androidos tapasztalat)
Eddig egy gondom volt vele. Az időt a kezdő képernyőn egy éjszakán át nem frissítette.
Ki-be kapcsoltam és azóta az is jó.
Lehet erre valami office-t rakni? Néha szerkeszteni kellene, nem csak megnézni.
A gmail fiókom tartalmát helyből mutatja, ahogy a gmail ikonra kattintok. Ez jó is meg nem is. Mi van, ha a családban bárki használni akarja? ők is láthatják így a a leveleimet.
De minden tanácsot szivesen fogadok.
Főleg, hogy melyik a legjobb office, film lejátszó, böngésző, stb.

(#1559) vtechun válasza Skynet258 (#1554) üzenetére

vtechun
(PH! kedvence)

Igaz, nekem egy csucs ios cuccom van, azon minden perfekt, es androidos keszulekbol is mar a harmadikat nyuvom. Munkambol kifolyolag alkalmam van nyomkodni kutyuket eddig talan a galaxy s2 tunt olyannak, ami tenyleg ment flottul, tobbinel pl. Xoom, optimus 3d, stb, erezni lehetett, hogy nem igazan optimalizaltak a hardverre a szoftot...

(#1560) foxi69 válasza semmy (#1557) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Nem támogatja az OTG-t.

(#1561) Surmi69 válasza Keef_Lee (#1558) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Szia!

A rajta levő documentum to go teljesen megfelel a céloknak :) ha fullosra teszed;) , tudsz rajta új fájlokat és szerkeszteni is excel, word, powerpointban.

Böngészőnek én a Skyfire-t használom. Minden megy rajta.

[ Szerkesztve ]

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#1562) Plumpy válasza Surmi69 (#1561) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Annyit hozzátennék, hogy előzőleg én Docs to Go-t használtam, fullosat megvettem (mindig akciózzák fél áron), de az SGS-emen a thinkfree full volt rajta alapból. Az is nagyon jó, sőt nekem jobbnak tűnik a szerkesztési módja, mind DtG. És marketben asszem olcsóbb is.

Plumpy - A kultúrbölény

(#1563) bakter24 válasza semmy (#1556) üzenetére

bakter24
(őstag)

Ha a projector támogatja a 800x480-as felbontást, akkor tudja kezelni. Viszont a kábel, amit linkeltés, az Mini HDMI (Type C) ami pedig a táblán van, az Micro HDMI (Type D) !!!

(#1564) Vikt0r

Vikt0r
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Végre megjött a tabletem amit 7.12-én(!) rendeltem a T-nél. Eddig megvagyok vele elégedve bár az alap launcher nem nagyon jön be és a hangszoró kattogást én is észrevettem de az egyáltalán nem zavaró.

(#1565) Totis

Totis
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Kipróbáltam a Dungeon Defenders: First Wave-et rajta. Egész jól viszi és nagyn bejön a játék. Ráadásul free.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#1566) anadroid válasza semmy (#1556) üzenetére

anadroid
(fanatikus tag)

Ez mini HDMI (C típusú), az S7 slimen meg micro HDMI (D típusú) van.

Tegnap rendeltem az eBay-en egy ilyet, az itthoni HDMI-A--HDMI-D kábelek horror árai mellett inkább egy ilyen átalakítós megoldást javasolnék mindenkinek. Magyarországra elvben nem szállít a kereskedő, de ha többen összeálltok, megoldható.

[ Szerkesztve ]

Csak mi vagyunk itt, értelmes gépek...

(#1567) semmy válasza anadroid (#1566) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Szerinted az általad rendelt átalakítóval és egy ilyen kábellel összejöhetne a projektoros kivetítés?
Sajnos nem minden projektoron van HDMI csatlakozó..

[ Szerkesztve ]

(#1568) Grecky

Grecky
(senior tag)

Üdv! Lehet-e hard resetelni-e a gépet, mert sajnos nem hajlanód elindulni, megáll az IDEOS feliratnál, és nem megy tovább...
Pár progit telepítettem, de arra lettem figyelmes, hogy az USB adattároló módba nem lehet átteni, kikapcsoltam, bekapcs után csak a logo van....

Köszi a válaszokat!

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1569) bakter24 válasza semmy (#1567) üzenetére

bakter24
(őstag)

#1563 hsz. De leírom még egyszer bővebben: Ha a projector támogatja a 800x480-as felbontást, akkor működni fog vele. Ezt csak az adott projector műszaki adatai között találod. Illetve az átalakító (HDMI->DSUB) kábeltől is függhet. Tippre 20% esélyed van vagy kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#1570) Skynet258 válasza Grecky (#1568) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Google ötödik találat. ;)

És még egy. Ahogy látom, csak firm frissítéssel lehet életre kelteni.

[ Szerkesztve ]

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1571) Skynet258

Skynet258
(PH! kedvence)

Kicsúsztam az időből, ezt még beírnám: különféle firm-ek meg itt.
Bár nálam most egyet sem tölt le. :F

[ Szerkesztve ]

(#1572) semmy válasza bakter24 (#1569) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Köszi, a felbontás az oké, a projektorok támogatják is (több fajta is van).
Csak próbálok infót gyűjteni, hogy mennyire lenne megvalósítható a dolog?!
Kimondottan olyan kábelt ami micro HDMI (type D) to VGA nem találtam
Viszont az #1566 és az #1567 hsz-ben említett kábellel és adapterrel se biztos hogy összejön igaz?

Még egy kérdés: az OTG sehogy sem oldható meg?
Köszi!

(#1573) Grecky válasza Skynet258 (#1571) üzenetére

Grecky
(senior tag)

Köszi, de óckodom a gari miatt a nem hivatalos fw frissítéstől. Mivel 72 órán belüli a készülék, inkább megyek a T-hez kicseréltetni...

(#1574) Nara19

Nara19
(senior tag)

Sziasztok!

Az akksi idejét méregettem:

56% töltöttségről kikapcsolásig (kb 0%) 2 óra 36 percig jutott el.
Képernyő 100% fényerő, állandóra kapcsolva, Wifi kikapcsolva. (Csak a rendszer háttérprogramjai futottak, ha voltak)

Feltöltés (0-100 %): 3 óra 25 perc

(#1575) bakter24 válasza semmy (#1572) üzenetére

bakter24
(őstag)

Figyu, ha az OTG megoldható lenne, akkor nem írnánk, hogy NEM megoldható :D Csak a miheztartás végett. Ez nem egy olyan oldal, ahol csak 3x-ra mondjuk meg a tutit :D :D

Nara19: A feltöltés idejét beirom az összegzésembe, hogy megmaradjon az utókornak. Ha még csinálsz méréseket különféleképpen, akkor megírhatod, akár privátban is, hogy ne tudjak elsiklani!

[ Szerkesztve ]

(#1576) semmy válasza bakter24 (#1575) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Rendben, azért köszönöm!
Csak azért kérdeztem mert reménykedtem, hogy szoftveresen valahogy még is megoldható..
Ha jól olvastam nem ad le a kimeneten feszültséget (5V) ez a baj ugye?

(#1577) bakter24 válasza semmy (#1576) üzenetére

bakter24
(őstag)

Pontosan :( Ez a gond. Hogy fizikailag lehetetlen, vagy szoftveresen lesz rá megoldás, azt nem tudom, de most nem oldató meg sehogy. De ha jól tudom, csak a 3.0 androidtól felfelé van ilyesmi támogatva eleve. De ebben nem vagyok biztos.

(#1578) semmy válasza bakter24 (#1577) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Én is hasonlókat olvastam, (3.0-tól fel fele) viszont konkrét írást még nem láttam ezzel kapcsolatban.
2.2-es Froyo-s Androidon kívül próbált már valaki mást fel tenni, vagy egyáltalán van már támogatás hozzá?

(#1579) bakter24 válasza semmy (#1578) üzenetére

bakter24
(őstag)

Hivatalos FW még nincs, korábban kiszivárgott egypár, de már most nem elérhetőek a huaweinél.

(#1580) foxi69 válasza bakter24 (#1577) üzenetére

foxi69
(fanatikus tag)

Nem függ az android verziójától (pl. Wayteq XPAD-70-en 2.2. android van és támogatja az OTG-t).

(#1581) semmy válasza foxi69 (#1580) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Akkor várhatóan szoftveres segítség sem fog érkezni rá?

(#1582) ttt1

ttt1
(őstag)

Cserélnék egy Slim 7 colosra egy Toshiba Folio 100-as 10 colos tabletet (minimális értékegyeztetéssel)...:) Akit érdekel pls írjon.Köszi

(#1583) zebede válasza ttt1 (#1582) üzenetére

zebede
(őstag)

És mennyit fizetnél rá? :DDD

(#1584) ttt1 válasza zebede (#1583) üzenetére

ttt1
(őstag)

40? :) Azért a folio anyira nem szar ám..:)

(#1585) Skynet258 válasza ttt1 (#1584) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

40-et fizetsz rá? Komolyan? DEAL! :D

(#1586) insido válasza Skynet258 (#1585) üzenetére

insido
(tag)

:DDD :DDD :C :C "Ez jó vót"!!!

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#1587) noxika72

noxika72
(tag)

Kiprobáltam egy micro HDMI ->HDMI átalakítóval Samsung LE40C650-en és van rendesen kép és hang is.

(#1588) Keef_Lee válasza Surmi69 (#1561) üzenetére

Keef_Lee
(senior tag)

Háát én nem akarok szoftverre költeni egy fillért sem. Free megoldások érdekelnének.
Marketen meg elveszek a bőség zavarában, de valami Openoffice szerű nem létezik? Nekem a bele szerkesztés néha nem ártana.
A skyfirere azt írja amarket comment, hogy nem ok a desktop mód. Meg egy kicsit bonyinak írják más fórumok, mert facebook, és twitter támogatás, stb. Nekem sima böngészésre kellne, de arra tutira. Az operam ini kicsit körülményes pedig PC-n szeretem a operát.

(#1589) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

Nem nagyon keresgettem a dolgokat, egy gyors kérdés. Alapvető játékokra mennyire használható?

555-SHOE

(#1590) rytsye válasza bakter24 (#1543) üzenetére

rytsye
(lelkes újonc)

Köszönöm a választ!!! De hogy tudom megnézni h milyen széria. Nekem a T-mobile-os van és csak egy sim kártyának való hely van benn akkor az jó a mobile-stick-es sim.nek is? Létezik olyan széria amiben abszolut nincs sim hely? Köszi!!!

(#1591) bakter24 válasza rytsye (#1590) üzenetére

bakter24
(őstag)

Igen, van amiben a SIM helyén egy vastag fekete szivacsos anyag van. Az azt jelenti, hogy nem simes. Ha van helye a SIMnek, akkor az bármilyen SIMmel működik, ha sima telefonost teszel bele, tudsz beszélgetni is (OFF: Utcai fotót mindenképp tegyél fel ide, amint épp a füledhez szorítod :D poén lenne :D ) ha meg mobilnetes SIMet, akkor mobilnetezni tudsz.

noxika72: Köszi, a tipust felvettem a gyüjteménybe!

Keef_Lee: Nekem a SkyFire-ban jól működik a desktop mód. Legalábbis amikkel eddig néztem.

[ Szerkesztve ]

(#1592) Grecky válasza Nara19 (#1574) üzenetére

Grecky
(senior tag)

A #1573-hoz folytatásként:
Nah végül sd-ről feldobtam rá (t-s a kicsike) az újabb inviteles FW-t, jobbnak láttam mint sorbaállni a T-ben, aztán ki tudja, tudják-e cserélni azonnal 3 napban. Szerintetek a garanciát befolyásolja majd, ill az apn-nél alapértelmezett az invitel, nem lesz para ha be akarom aktiválni a t-s quick sim-et? Ja és mégvalami: mindenkinek 2.2.2 a sw verzió?

[ Szerkesztve ]

(#1593) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Nektek csinált már olyat, hogy egy program futtatása közben lehet az egy játék, vagy csak az Opera, egyszercsak kiírja, hogy az akksi mindjárt kimerül, csatlakoztassa a töltőhöz, majd mikor ezt leokézod, rövidesen ki is kapcsol a tablet, de a 3 érintőgomb továbbra is világít, és semmilyen gombra sem a bekapcsolásra nem reagál, csak az akksi ki és berakása segít...
Ebben az az érdekes, hogy nincs is lemerülve, hanem 60-70%-on állt, és mikor visszakerül az akksi, ugyanannyit mutat, mint mielőtt ez a parajelenség elkezdődött volna...

Ezt csinálta az eredeti T-s firmel is és az újabb Invitel-essel is megteszi, igaz nagyon ritkán...

(#1594) Keef_Lee válasza bakter24 (#1591) üzenetére

Keef_Lee
(senior tag)

Kösz, akkor megnézem ezt a skyfire-t.
Office-ban az office suite-ot és a Olive office premium-ot ajánlották. Melyikről mi a véleményetek?

(#1595) noxika72 válasza Grecky (#1592) üzenetére

noxika72
(tag)

A T-s SIM hozza magával a "T"- beállításokat , nem lesz vele gond, én is pont ugyanígy jártam.

(#1596) direwolf válasza direwolf (#1537) üzenetére

direwolf
(őstag)

Srácok, nem igaz, hogy nem tudja valaki levadászni Huaweitől az S7-201u V100R001C178B018(Hungary T-Mobile) firmet!
Létezik, megcsinálták, akkor miajó....f....ért nem adják ki??? :W

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1597) noxika72 válasza direwolf (#1596) üzenetére

noxika72
(tag)

Próbálkoztam a többi "T"-s ország oldalain, de ott sincs semmi, a Horvátokén meg nem igazodok el. Pedig Horvát FW -is biztos van.

(#1598) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Ezt már láttátok?

(#1599) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Factory reset a S7 Slim-en:
"With the unit powered off, press and hold volume+back key and press power button."

(#1600) Winston S.

Winston S.
(újonc)

Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy a T-től vásárolt készülék is kártyafüggetlen, tehát megy más SIM-mel is?

T-s készüléket akarok megvenni egy barátomtól, de csak ha tudom használni a céges Vodás mobilinternetemmel...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.