Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    Láttam a komenteket és néztem a 2 éves fiamat miközben az első telómmal játszik. Nokia 2110. Rágja szét, nyomkodja, antenna sehol, kicsit ló a csengő hangszóró. Aztán elő halásztam a töltőt és a gyerek játékos kosárba megtaláltam az aksiját, ami már kiszáradt, és letörték már a füleit, és poénból bele dugtam. Megnyomtam a bekapcsolót és láss csodát elindult pár percre, se kép se hang. A töltő most meghalt. Nem jön belőle a delej a műszer szerint. Pedig csináltam volna egy videót, hogy ez még ilyen állapotba is működik.
    Csak ugye simkártya már nincs hozzá

    Nagyon szerettem. Meg strapabíró is volt. Kocs tetején utazást is bírta, meg a megálláskor a 20M es repülést betonon, igaz bőr tokba. Meg egyszer kiesett a 3. emeletről a fűre. Akkor tört el a sarka, meg az aksi egyik füle. De még pár évig használtam utána.

    Anyám pont egy 3310est használ. Ami húgomé volt sok sok éve. Új aksival, hibátlan 64 éves embernek. :D

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák