Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hurrikan

    addikt

    válasz joey04 #5335 üzenetére

    Van ott több is.
    Az enyém is hibátlan, meg 4-5-en tuti írták rajtam kívül, csak a T adta el a legtöbbet eddig.
    Több ezret. Ide csak azok írnak többnyire akiknek gond van vele. A felhasználók 90%-a nem fórumozik :D
    De a nagy számok törvénye alapján persze, hogy a legtöbb hibás T-s.

    Fentebb írtakra reagálva, nekem sem akadt be soha egy másodpercre sem.
    Az iPhone is tud akadni, unokatesóm 3éve használja és bizony volt akadás mindegyik típusnál, csak elvakult fanok állítják hogy nem akad, meg azok akik úgy akarják beállítani mintha nekik lenne a világon a legjobb telefonjuk, hogy azzal feszítsenek hogy nem akad, miközben jól tudják, hogy igen.
    Biztos lesz olyan hogy az One is beakad, de egyelőre nem tette meg, pedig 14napja nem volt újraindítva. Mióta megjött azóta megy folyamatosan. Igaz a RAM-ot kezdi megenni lassan, már csak 300mega körül mozog a szabad RAM. De olyanokat használok mint AVAST, CallControl, NotificationToogle, GSAM Battery Monitor, GreePower, ezek mind futnak folyamatosan. Továbbá Google+ és Facebook integrációk is.
    Ez utóbbiban a Z jobb volt, ha minden futott is volt 6-700mega szabad RAM, ráadásul még úgy sem zárt be semmit, amit a One rég bezár. Pl RealRacing-ból kiléptem, 2óra múlva is az a képernyő fogadott amiről kinyomtam. One 2-3perc elteltével is simán restartolja, kilövi.
    De ezt írták többen is előttem.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák