Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisjimy

    aktív tag

    válasz realmadrid #21227 üzenetére

    Sziasztok!

    Nem elirás, 5w-50 mobil 1 racing olajat teszek bele,kb 3 éve.Elötte castrol magnatec 5w-40 ment bele,és pont a szerelöm ajánlotta az 5w-50-es olajat,Főleg hogy nyáron délre megyek ahol nappal 40-45fok körüli hömérséklet van.A 3.2 v6 motor alapból melegebb üzemü motor mint a sor4.És azért nyáron a nagy melegben elkened a száját a pályán oda kell azért jó olaj is,ami nem ég el.A km valós,270423 van benne.180körül volt benne amikor megvettem Neubau kft igazgatójáé volt,csak szakszervizben volt,amit természetesen le is infóztam.Kompresszió mérésen is volt,mert egyszer megtréfált 2 jeladó,és akkor mindent megnézettem rajta.Az olajat természetes eszi,de a megengedett érték alatt van,kivéve ha nagyon pörgeted,kb akkor lenne a megengedett értéknél.Én 120-160km/h között közelekedek vele,ami fordulatszámban 2800-3500 van.Talán van itt valakinek v6-a az is tudja hogy ezeket a motrokat nem kell agyon pörgetni hogy menjen.A fogyasztás persze más tészta,sosem fog 6 litert enni,max hengerenként :D

Új hozzászólás Aktív témák