Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz lenox #70674 üzenetére

    Az lehetséges hogy hogy buta következtetést vontam le, ha így történt, elismerem a hibámat. Viszont a két adat között eltelt egy kis idő, utána persze változtak az arányszámok, vagy javításra/pontosításra kerültek. Semmilyen rejtvény nem volt, pusztán egy célzott link, egy célzott topikkal, ahol kivesézhető a téma. Igen, szerettem volna itt lezárni a témát, mert ez a SARS-CoV-2 vírus sokkal szerteágazóbb téma mint hogy itt analizáljam (már amit olvastam, tudok róla). Eleve butaság az #70594-ban leírt megbetegedésekkel összehasonlítani. Miért tenném, mi közük egymáshoz? Hepatitis melyik fajtája? Pusztán statisztikailag, vagy személyesen is van tapasztalat ezekkel a megbetegedésekkel? Vírusok mutálódott formája is benne van a pakliban? Másrészt úgy gondolom hogy írott formában mint formalitásban, mind pedig szofisztikailag megütöttem egy bizonyos mércét (adott weblaphoz mérten), amiben egyfajta tiszteletet is fejeztem ki azokkal szemben akiknek szántam hsz.-em. Nem csak odahányva E/2-ben odapötyögve, kocsmatöltelék, fasírtgolyó stílusban.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák