Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz concret_hp #61711 üzenetére

    Inkább az a szomorú, hogy a 10-15k sokaknak a fizetésének akár kétszámjegyű százaléka is lehet. Amúgy meg nem tudom, hogy ennyiért csak a terembérlet jár, vagy edző/edzésterv, illetve annak figyelemmel követése, valamint rendszeres átdolgozása is beletartozik-e. Ugyancsak nem mindegy, hogy hogyan van felszerelve a terem (várni kell-e az eszközökre, gépekre), meg hogy milyen az ügyfélkör (én pl rendszeresen a helyi nyugdíjasklubbal jártam, pont akkor volt ideális az edzésidő, mint nekik, a jelenlétemmel kb meg sem bírtam mozdítani az átlagéletkor értékét).

    Én mindenesetre 2 év után meguntam, amúgy is volt itthon pár eszköz már, vettem még pár dolgot kb kéthavi terembérletből, azóta itthon edzek. Futni meg amúgy us szívesebben megyek már ki, akármilyen idő van, talán ha kétszer fordult meg ezen a télen a fejemben, hogy jobb lenne a jó meleg teremben, futópadon szaladgálni.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák