Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samu2062

    aktív tag

    válasz Zeki #126386 üzenetére

    Látom sikerült kiragadni a lényeget az egészből, de azért reagálok rá. Egyrészt minek kellett volna még utánanéznem?
    Mindennek utánanéztem, aminek lehetett!
    Ha megtaláltam volna a megoldást, nyilván nem megyek oda. De a neten még a telekom apn beállításait sem találtam meg, hogy esetleg azt küldjem el az órának. Másrészt meg azt írták és mondták, hogy műkodik telekom kártyával, tehát mégis mit kell ilyenkor tenni? Kínai akármi, és? Itthoni hivatalos forgalmazótól rendeltem. Nem kínából e-bayről, vagy valahonnan, blöffre, mert annyi eszem van, hogy az ottani piacra szánt eszközök, nem feltétlenül működnek itt. Azért rendeltem itthonról, mert azt csak feltételezheti az ember, hogy amit itt forgalmaznak, az alkalmas az itteni működésre.
    Harmadrészt meg ne beszélj félre, mert én rohadtul nem kértem számon, hogy miért nem keni vágja. Ha nem tud segíteni, az rendben van, de ő nem ezt mondta. Azt mondta nem segít, mert nem ott vettem az órát.
    A problémám az volt, hogy meg sem próbált érdemben megszólalni, azonnal elhajtott. Érted a különbséget?
    A 2g-vel nyilván tisztában voltam, nem kell hasítania ilyen alap funkciókhoz.
    A témát lezártam, az óra megy vissza.
    Aki segíteni próbált, annak köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák