Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz clon #115867 üzenetére

    Ahol nekem fontos, ha ott nem tudnám rendesen használni a szolgáltatást, azonnal váltanék másik szolgáltatóra, amelyiknek jobb adott helyeken.
    Nekem a céges előfizetés is Telekomos, azt nem tudnál változtatni, ha gond lenne vele akkor sem, de szerencsére rendben van.
    Telekom hálózaton nekem még sehol nem sikerült az általad írt alacsony sebesség környékén mérni, pedig az elborzasztana rendesen.
    Régebben Telekom + Vodafone kombó volt a telefonjaimban, de tettem is be képeket a fórumba, hogy vidéken több helyen (a szülőknél például, ahová évi több alkalommal utazunk egy-egy hétre) a Vodafone térereje gyenge 1 pálcika ott, ahol a Telekom (és a Telenor) maximumon - ami a szolgáltatások minőségében is megmutatkozik -, ezért nem is bánom, hogy Telekomos lett a céges is.
    Biztos vannak persze helyek fordított értékekkel is, de amíg az nem érint, addig számomra nem mérvadó.
    A Telenornak szerintem hamarosan másként alakul a sorsa, mint sokan gondolnák - aminek a DIGI nem feltétlenül fog örülni, de kicsit talán a két nagy sem -, de ez még a jövő...

Új hozzászólás Aktív témák