Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Zeki #112290 üzenetére

    A torrentesek többnyire nem jogtiszta dolgokat töltögetnek.

    Ezt most komolyan leírtad? Deqrvajó! Köszi, remélem téged is megbüntet majd a rendőr, ha betartod a szabályokat és azt mondja, hogy többnyire gyorsan hajtanak az emberek! :U

    Ettől függetlenül jogos, ha korlátozzák a torrentezést, szóval mint írtam is kétszer! nem a korlátozással van bajom. Az a gond, hogy szartok elolvasni és értelmezni, mit írok, csak lecsaptok arra a szóra, hogy torrentezés. Legközelebb majd behúzom magammal az otthoni kábelt, ha havonta egy-két alkalommal le akarom tölteni a Debian iso-t. Zseniális tanácsaid vannak, az már biztos.

    anglergab

    A weboldalon fenn van, értem. Ezt remélem nem arra írod, hogy akkor az ÜSZ-es csajoknak le kell tagadni?

    A folyamatos torrentezés nem mobilnetre való, ez teljesen jogos, bár mint írtam párszor, nálam 240KB/s volt, nem 2MB/s. Azzal sem lenne gondom, ha 240K/s-re korlátoznák, ha ezt tudnám és nem csak akkor derül ki, mikor befizetem a díjat.

    A torrent P2P protokoll, azt nem lehet az adat típusára szűrni.

    Nem adattipusra gondoltam, hanem szerverekre, például Debian, Ubuntu, különböző egyetemek szerverei egyértelműen jogtiszta tartalmakat raknak fel. Ezt sem lehet szűrni szerinted?

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák