Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz Rasiel #52036 üzenetére

    Nem tudom mik azok a szamodra fontos beallitasok amik mas bongeszokbol hianyoznak, en egyedul a kiegeszitoket tudom felhozni mint ami megkulonboztette a tobbitol (eddig) erosen pozitiv iranyba. Mikor az FF gyalazatos sebessege, akadozasai miatt attertem masra, ez volt az egyeduli amit sajnaltam otthagyni, mert peldaul a Keepass-bol gondolom pont azert nem letezik egyik bongeszore sem olyan kiegeszito amivel irni tudja az adatbazisat, mert a tobbiek is ezt a korlatozott webext vonalat kovettek mind a kezdetektol fogva.
    Ha valakinek csak a gyrosasag szamit es mar atpartolt mas bongeszore, annak nem fog nyujtani semmi tobbletet az FF amiert erdemes ujra visszavaltani ra, mert kotve hiszem, hogy erzekelhetoen gyorsabb tud lenni valaha mint a tobbi, azon felul hogy mar eleve a Chrome lett az etalon, aminek megtoresehez valami nagy ujdonsagot kellene robbantani amivel elcsabithatoak lennenek a felhasznaloi. Ez a trend meg persze valtozhat, de nyugodtan meglehet nezni a statisztikakat, hogy az FF reszesedese tovabbra is toretlenul csokken. En szemely szerint ugy gondolom, hogy ez a trend mar nem fog megvaltozni, vagy epp hogy gyorsulni fog a funkciok negativ valtozasa miatt.

Új hozzászólás Aktív témák