Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Tüzi #652 üzenetére

    Nade legalább kap egy betétlapot, és jöhet a következő motor. Nekem is így volt. :) végre vehetne egy nem hondát :D

    Egyébként sárga lámpánál, meg zebrák előtt nézem a visszapillantót reflexből, és nem egy ilyet kerültem el, hogy szakaszosan fékeztem.

    Nem érdemes mintának venni az itteni közlekedést, mert kicsit indiai, kicsit olasz. Ezt nem ide találták ki. Nálunk a bukósisak használatánál is vannak problémák, tehát nem azon a levelen vagyunk, hogy bármilyen megoldáshoz vezessen. Nálunk. Itt lehet javítani a vezetésoktatáson, mindenen. Utak állapotán, az is potenciális balesetforrás, felfestések pláne sorolhatnám. Csak mindenki megélhetésibűnöz, akkor nincs miről beszélni. Nem a hozzánemértés van itt, hanem az önzőség. Nem gondolod, hogy mindenütt segghülyék vannak? Sokszor jól tudják a megoldást a problémákra. (persze vannak totál balf szok, de nem kell mindenkit hülyének nézni) Csak az vagy rohadt drága, vagy a te torkodon se lehetne lenyomni, olyan áldozatokkal járna, meg kell a nokiásdobozba is egy kevés. Mindenki benne van ebben. Te is :)
    Pl:
    Ha a Remust le kéne venni, te azonnal jönnél a nagytőkés elnyomással, ahelyett hogy vállalnád a dolgot. Mindenki így van mindennel. Mindenki egy rohadék. :D

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák