- Hamarosan robottelefon figyelheti minden mozdulatod
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- 175 fotó, amit a Vivo X300 és X300 Pro kameráival készítettem
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Huawei P30 - kell ennél több?
- Apple iPhone 17 - alap
- Nem lesz iPhone 19
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
AxBattler #60202 üzenetére
Szeptikus vagyok, nekem ez a hír is inkább félig (teljesen) üres pohár esete.
- Eleve: kivárás. Mióta várunk? RDNA GPU mobilon talán már lassan 2 éve létezik? Az RDNA 3 elég nagy késéssel jött meg oda is de már szintén létezik. Nem túl jó előjel innen nézve.
- Aztán ezek a modellek sem túl acélosak. Kíváncsi leszek a CU-kra, hiába brutál erős a hatmagos is CPU oldalon, ott lefelezték a GPU-t a nagyhoz képest. Itt 7300/7500-al nem sok jóra számítok ilyen szempontból sem.Ez a 3050 meg nem lenne rossz, de ilyesmi is 10+ éve lóg a levegőben, ramból soha nem sikerült még ártól függetlenül sem érdemi sávszélességet mellérakni. Mellé pedig ennyi CU-val érdemi erőhöz fogyasztási keretből is kellene neki 60, de inkább 80W körül. Mondjuk nekem szimpi lenne egy 45W-ra leskálázott erősebb GPU is, az új mobilok közül pár nagyobb elég jól működik lefelé is, de azt úgysem fogják olyan olcsón adni, hogy a visszafogott teljesítmény megérje. Plusz így is 120W felett leszünk szummában.
Nézelődtem azóta még mITX fronton, főleg az APU-s hírt látva, de még mindig nem igazán tudok átbillenni miniPC frontról. Pedig szimpatikusabb lenne az előbbi továbbra is.
Bár ez a 7735HS is elég jól sikerült darab lett, normál használatban hangtalan, terhelve van szélzaj de az sem annyira vészes. Főleg ha értelmesen van elhelyezve és nem tőlem 40cm-re, mint jelenleg.
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Építő/felújító topik
- Házimozi haladó szinten
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Synology NAS
- Hamarosan robottelefon figyelheti minden mozdulatod
- Milyen monitort vegyek?
- OLED monitor topic
- Óra topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z390 GAMING X Z390 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390-A Pro Z390 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.SKILL Trident Z5 RGB 7800MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB(2x32GB) Kingston Fury Beast 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 32GB(4x8GB) G.Skill Trident Z RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential robotporszívó feltörlő 2db 1999 Ft
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP ProBook 450 G1 - i3-4GEN I 4GB I 500GB I HDMI I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3528, 93% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest