Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz E.Kaufmann #11410 üzenetére

    Nem reklámozni akarom őket. Az LACP-t konfigurálták nekem, kb azonnal, majd még pénzt sem akartak elfogadni (azóta is bombázom őket email-ben, hogy adjanak egy iban-t)

    Szóval ennyit megérdemelnek, ha már itt a PH-n nem túlzottan segítőkész a community mostanában. Szerintem akár ebben, akár az Ubuntu topikban van egy tucat ember, aki annyit tudott volna böffenteni, hogy próbálj meg Layer 3+4-re is felmenni. Tisztelet a kívételnek és aki akár 2 karakter erejéig koptatta a billentyűzetét az én problémám miatt. Sajnos úgy érzem, egyre inkább olyanokkal segítőkész a PH közösség nagy része, aki az adott topikban topiklakó, letett valamit az asztalra stb. Jómagam is topikgazda vagyok, ezért sosem értettem meg ezt. A fórum egy olyan hely, ahol adok-kapok. Lehet, hogy ebben a témában én senkinek nem tudok adni semmit, de holnap, ha belátogat az autóápolás topikba, önzetlenül válaszolok minden kérdésére.

    Maradok tisztelettel és kihangsúlyozom, köszönet mindenkinek, akiben egy lehelletnyi szándék is volt. :R

Új hozzászólás Aktív témák