Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz Oly-Service #92004 üzenetére

    Tiszta sor, nem is Téged okollak miatta. Csak egy vélemény volt. Szerintem az 'anyacég' lehetne egy picit nagyvonalúbb, főleg úgy, hogy egy olyan hibáról beszélünk, ami nem a vásárló gondatlanságából következik be, hanem egyszerű típus betegség. Tele van a net hasonló esetekkel, ahol pár ezer expo után letérdel a gép.
    Anno a nejemnek vettem egy kis Minolta kompakt digit. Hiába vigyázott rá nagyon, sőt, alig-alig használta, mégis pár évre rá meghibásodott. Gondoltam, rákérdezek a szervizben, hátha ésszerű áron vállalják a javítását. Végül egy fillért sem kellett fizetnem érte, mondván: ismerős a probléma, sok ilyen gépet hoznak nekik vissza. Én nem azt várom, hogy ennek a kis PEN-nek is ingyenes legyen a javítása, csak valami ésszerűbb áron gondoltam volna. 18 éve köteleztem el magam az Olympus mellett, anno még a Minoltáról váltottam egy E-10-esre (350 ezer ft volt akciósan a MM-ban). Mostanában elég sokat töprengtem rajta, hogy továbbra is maradjak-e márkán belül, de pont a korábban felmerülő meghibásodások, és a magas szerviz árak miatt döntöttem úgy, hogy ezúttal váltok. Pedig nagyon szemezgettem az E-M10 mkII-vel, de nem szerettem volna újra zátonyra futni azzal is. Az objektíveket megtartom, de a vázból most inkább a Pana felé húzok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák