Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz #31733248 #90076 üzenetére

    Teljesen egyetértek, csak ezek az emberek eltévedtek, ami a fórumot illeti. Van erre külön milyen gépet vegyek fórum is, ahol pont azt lehetne végig tárgyalni, hogy milyen célra milyen cucc miért jó vagy nem jó. Sajnos ez a fórum is sokszor ezt a célt szolgálja, most nem fogok rákeresni, de könnyen lehet, hogy az elmúlt 1000 hozzászólásban többször volt megemlítve a Sony szó, mint mondjuk más márka, ami jó eséllyel olyan témákból ered, hogy:

    1, portrézok egy csepp és porálló, fagyálló vázzal a nyári napon, jajj vajon milyen a DOF ezen a kis szenzoron.
    2, Tejútat fotózok kitobjektívvel, miért ilyen zajos a kép
    3, egyéb, nem követem minden nap a fórumot, ezekre konkrétan emlékszem a közelmúltból

    Persze azt is megértem, hogy baromi nehéz kezdőként a feladatokhoz leginkább illő felszerelést vásárolni, sokszor ki kell fizetni a tanulópénzt és mivel ez egy olcsó rendszer (bár egyesek szerint ez egy drága rendszer is egyszerre :(( ), jó eséllyel mi itt sok "teknót" fogunk olvasni a továbbiakban is. Erre javasoltam, hogy össze szedhetnénk az "örök" igazságokat és ha előjönnek a tipikus témák, lehetne linkelni.

Új hozzászólás Aktív témák