Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hachiko95

    aktív tag

    Tegnap megérkezett az új pedálom Crank Brothers Stamp 2 (raw), ha jó látom még senki nem írt erről a típusról.

    A régin [link] már aszfalton is csúszkált a lábam.
    Gondoltam gyorsan kicserélem, az egyik oldali nagy nehezen lejött(ehhez is két ember kellett), a másik nem adta magát. Másnap bevittem a helyi bicós boltba, le kellett venni a tengelyről a pedált, satuba befogták a tengelyt, már ketten próbálták és egy jó idő múlva megadta magát a szemét. Pedig előző nap be is fújtam a menetnél.

    Ma végre kipróbálhattam az újakat, 16km-t mentem 470m emelkedéssel terepen. Eddig nagyon tetszik, végre felfelé határozottan tudok tekerni és lefelé jól fogja a lábamat. A kisebb méretet vettem, 43-as a cipőm, szerintem simán jó a pedál felületének nagysága. Ugye az ajánlás szerint pont ez a 43-as cipő a választópont a két pedálméret között. Festetlen (raw) verziót válaszottam, olyat akartam, ami nem fog megkopni és pont illik is a vázhoz. A vázam olyan, mint a régebbi F1 Mclaren festése [link].

    A stamp 2 és 3-ba még raktak rendes golyós csapágyat is, a stamp 7 és 11-be pedig csak csúszócsapágy került. Remélem tartós lesz. :)

Új hozzászólás Aktív témák