Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anderledani

    őstag

    válasz anderledani #212554 üzenetére

    Garanciában cserélt XS-emen éles a kijelző és a keret találkozása, az alábbi videóban és topikokban leírtakat tapasztalom én is:
    [link]

    [link]

    Kérdezem a tisztelt publikumot, szerintetek mit tegyek?
    Külföldi fórumokon van aki azt írja már így vették a telefont.
    Van aki azt írja nem cserélték ki neki, mert ez csak esztétikai hiba és "gyártási tűréshatáron" belül van. Volt akinek cserélték és az új még rosszabb volt ebből a szempontból. Volt akinek cserélték és az már jó.
    Az iStyle azt írta, hogy az Apple alapvetően nem kezeli a jótállás körében a hasonló hibákat, "a hiányos érintkezése a kijelzőnek a kerettel lehet az egyetlen olyan pont, ami a működésre is befolyással lehet", ha beviszem amiatt be tudják vizsgáltatni (azonnali cserére nincs mód), de most ne vigyem, mert csak karácsony után lenne meg. És hogy nem tájékoztatta őket a gyártó ilyen szériahibáról és ők sem láttak még ilyet.
    Igazából ami aggaszt az az hogy így vízálló-e a telefon annyira, mint ha nem lenne ilyen?
    JerryRig videóját megnéztem és az alapján a kijelző amiRE felfekszik azon van a vízálló ragasztó réteg, és ami a videón látható rés, amibe be lehet csúsztatni a papírlapot, az erre merőleges, a ragasztó csak ez után van. Nem tudom jól gondolom-e.
    Nem szeretném megint visszavinni ha nem muszáj, nagyon örülök hogy újra megvan a telefonom és 10-14 nap nagyon hosszú.

    Más: Megjött a Nillkin XD fóliám de még nem a rácsos jött amit Black kapott.
    Az iGlass pedig rosszat küldött... (11/XR-re valót :W )

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

Új hozzászólás Aktív témák