Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomson7575

    tag

    válasz galaxys80 #188986 üzenetére

    Nem idiótázott le téged senki ! Tudniillik a szűk látókörű ember nem egyenlő az idiótával. Én elfogadom a te álláspontodat, csupán te kötsz bele az én mentalitásomba állandóan. Normális stílusban érveltem neked,te kezted a pökhendieskedést, ne csodálkozz, hogy ugyan olyan hangvételű választ kapsz vissza.
    Ráadásul mi az, hogy új vagyok még ehhez a stílushoz ? Ki vagy te, hogy megmond, hogy én hogy fejtsem ki a véleményemet, és milyen stílusban, úgy, hogy nem is ismersz. Ki vagy te itt, hogy parancsolgass, hogy vegyek vissza az arcomból ? :) Majd ha valami olyat írok amit a moderátorok személyeskedésnek vélnek, akkor majd tőlük megkapom az ejnye bejnyét, addig neked semmi közöd hozzá, hogy én ide miket irkálok.
    De szerencsére itt prohardveren mindig van egy-egy megmondó ember akinek életcélja nem telik ki másba, minthogy kioktassa és megnevelje az általa nem elfogadott gondolkodásmódban élő embereket :C

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35 -> Sony Ericcson T220 -> Samsung U600 -> Galaxy mini -> Lumia 520 ->Galaxy S4 mini -> Huawei P8 -> iPhone 6s -> iPhone XS

Új hozzászólás Aktív témák