Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TXT

    őstag

    Mar regota feltunt, hogy eddig mindegyik Iphone telefonom (6+, 6S+, 7+ es most a X is) hasznalat kozben egy ido utan ket lepesben sotetebbre allitja a telefon kepet. Gondolom, ahogy hasznalat kozben melegszik a telefon. Ilyenkor hiaba akarnam feljebb venni a fenyerot, nemmtudom, mert tovabbra is maxon van. Majd amikor hult a telefon, ugyanilyen ugrasszeruen visszaallitja egy pillanat alatt a fenyerot. Persze ahhoz az kell, hogy ne fusson olyan program, ami megterheli es tovabbra is igenybe veszi a telot.
    Ti is eszre vettetek ilyet? :U komolyan mondom, nem ertem a dolgot.
    Ahogy azt sem, miert van az, hogy minden iOS eszkoz, de telefonoknal biztosan, amikor videora teszem, sokkal de sokkal sotetebb kepet mutat a kijelzon keresztul es ilyen sotet kepet is rogzit. Leginkabb csokkentebb, vagy egeszen keves fenyviszonyok mellett lehet ezt igazan latni. De hogy mi a f@.zert csinalja igy az Apple, azt nem ertem... :F A piacon kaphato legdragabb keszulekek es olyan dolgokat csinalnak, hogy all a hajam tole es tobbszor csak azert nem csaptam foldhoz, mert egy vagyon volt. :W
    Azt hittem, ez csak az enyemmel fordul(t) elo, de multkor epp egy esti buliban egy barati tarsasagnal is volt hasonloan legutolso Iphone modell, amivel mas is csinalt fotot, majd videot a keves fenyben es ugyanez volt a helyzet. Konkretan semmit nem lehetett latni a videokbol, annyira sotet volt a felvetel. Majd vegul azert, hogy legyen nezheto es leginkabb lathato video es foto is, az egyik srac Samsung S akarhany Edge es egy masik Huawei telefonjaval keszult videoik es kepeik alapjan tudtuk csak, hogy mennyivel vilagosabb es szebb felvetelek keszultek ugyanazon korulmenyek es fenyviszonyok kozott. Na mondom, f@sza! Nesze neked legjobb kamera, meg hardveres kepjavitas, meg akarmi... Ha nem full patent fenyviszonyok vannak, mondjuk nappal es szabadban, vagy nem is tudom, de a tobbinel, ahol nincs elegendo feny, majdhogynem vallalhatatlan kepek es videok szulettek a plusszos es a X Iphonokkal is! Zajos kepek, sotet videok! :Y :W

    Tudja valaki erre a magyarazatot? :U

Új hozzászólás Aktív témák