Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Mivel énis teljesen új vagyok iphone világában, mától :R , ezért van egy pár dolog amit nem értek.

    Pl hogy tudok olyat csinálni hogy vannak fent képek a telefonon és a telefonról letudom törölni? vagy itunes-ból tudom csak letörölni a dolgokat a telefonról?

    Illetve van amolyan filekezelő program amivel pl meglehetne csinálni ezt a törlést?

    3; ik kérdésem meg azlenne hogy ti milyen progit használtok ahhoz hogy wifin keresztül tudjak a gépről másolni dolgokat a telefonra?

    4;ik kérdésem pedig az lenne hogy lehet a legkönyebben másolni dolgokat a telefonra? Mert pl arra nemjöttem még rá hogy videókat hogy tudok rámásolni, zenéket tudok szinkronizálni de videók nemjöttek össze. Egyedül azjött össze hogy megnyitottam itunes majd sajátgép és megkerestem a film amit kell és egyszerűen behúztam a mappából az itunes-on belül levő telefon ikonjába és így szinkronizálta, ez így jó?

    Vagy ugyanúgy lehet képeket is meg videókat is szinkronizálni nem csak zenéket lehet? ha igen akkor tudtok adni esetleg olyan youtubeos linket ahol meglehet ezt tenni.

    köszöntem a segítséget, sry az értetlenségemért de még új vagyok apple témában és fura kicsit, de nagyságrendekkel jobb az i4 mint az eddigi telefonom. :R

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák