Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95
    félisten

    Sziasztok, friss Air tulaj vagyok és még most ismerkedem párnapja az ios-el. Lenne egy kérdésem, feltettem 3 film lejátszót is: MoliPlayer, PowerPlayer, PlayerXtreme-t. Mivel 128Gb-s változat amit nagyrészt filmekkel szeretnék megtölteni nem wifin-keresztül tölteném fel, mert úgy 1,5 napig töltögetnék.
    Macbook-ra leszedtem az iExplorer programot, amivel elvileg hozáférhetnék a file rendszerhez. Na most ez itt elég korlátozottan müködik, mivel képek videok zenék appok. Renszer szinten nem lehet belelátni ezzel a kile kezelővel. Szóval a kérdés melyik mappába hova másoljam a filmeket, hogy a lejátszók meg is találják.
    Mert eddig bárhova másoltam semmi nem találta meg.

    És ha már irtam...vmi normális torrent klienst nem tudtok ios-ra?
    Segítségetek elöre is köszönöm.

    iTunes-szal tudsz az adott appba másolni filmeket az Alkalmazások fül alatt, ha rámész az iPadedre. Ha normális lejátszó appot keresel, ott az ingyenes VLC vagy a fizetős nPlayer.
    Nincs torrent kliens iOS-re, max NAS-ra tudsz letölteni Transmissionnel iPadről.

Új hozzászólás Aktív témák