Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz egon111 #44933 üzenetére

    Nem.

    T7200, T7400, T7600. Egyéb T7xxx CPU-t nem támogat. A T8xxx-T9xxx és az összes P betűjeles processzor szintén nem működik benne.

    audi100td: ha van vagy 150-200 eredeti DVD-je, mint pl. nekem (amelyek berippelése szükségtelen és értelmetlen igazából), akkor máris van értelme. Én is jobban örülnék, ha az X2xx-sorozatban lenne beépített DVD-meghajtó, de már nincs erre igazából szükségem. Amíg ügyfélszolgálatosként dolgoztam (vagy négy éven át), igencsak jól jött éjjeli/hétvégi műszakra egy beépített ODD-s subnoti.

    hito: ha eltekintünk attól, hogy szigetes billentyűzet, valamint attól, hogy ha meghibásodik, akkor igencsak macerás cserélni benne bármit is/cserealkatrészt beszerezni, nem volna rossz választás a Vaio.

    Nekem amúgy most is van egy igencsak régi, de nagyon kompakt Vaio-m (VGN-T350p), ami a nyilvánvaló előnyei mellett (talán az első LED-háttérvilágítású kijelzős noti, alig 10,6", beépített DVD-író, még most is 2 órás akkuidő) teli van hátrányokkal: nem "normál", hanem micro-DIMM RAM foglalat, 1,8" méretű HDD és értelmes szervízkézikönyv hiányában majdhogynem szerelhetetlen (már a billentyűzetet is tök nehéz kivenni anélkül, hogy szét ne cs*szné az ember). Nem is használom már, egy barátomnál van meghatározatlan időre kölcsönben.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák