Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz tupacamaru #52454 üzenetére

    Kicsit tüzetesebben is megnéztem a dolgokat. A gép egy Asrock E350M1 alaplap, 4GB RAM (ez kevés Win10-hez, minimum 8GB kell), GT 1030 VGA, Samsung Q6. A szoftver MPC-BE, madVR alapbeállításokkal plusz a UHD filmlejátszós topik összefoglalójában leírtakkal módosítva és 4k 10bit HDR filmmel próbáltam. Minden film elején, valamint beletekeréskor dob el frame-eket a lejátszó, de után tökéletesen, akadásmentesen játszik le. Kicsit kevés a proci neki, de folyamatos lejátszáskor beáll olyan 70-80%-ék körülire a terhelés. GPU load olyan 60%-ék körül van a 2GB VRAM az majdnem teljesen "tele" van. Van egy S905W-a Amlogic-os lejátszóm is és azt kell hogy mondjam a képminőség szembetűnőbben jobb a GT 1030-al. Gyanítom a TV lejátszójától is, bár ezt nem néztem meg. :B Azért vettem a GT 1030-at mert bele akarom rakni egy riser kábellel a jelenlegi "HTPC"-mbe (Asrock J4105) abban van elég erő.

    [ Szerkesztve ]

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Új hozzászólás Aktív témák