- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Google Pixel topik
- EarFun Clip – cimpazaj
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- iPhone topik
- Akciófigyelő: Megnyílt a Xiaomi hivatalos magyar webáruháza
-
Mobilarena
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
No.01
addikt
Csak nem birtam magammal es tegnap elolvastam az osszefoglaloban leirtakat ill elkezdtem finomhangolni a Kodit (Tudom velem van a baj, de engem meg minidg zavar, h ha azt akarom, h jol mukodjon akkor lenyegesen tobb idot kell raszanni, mint egy buta lejatszonal vagy egy medialejatszon)
Viszont a felbontas es a kepfrissites kerdese meg minidg nem egyertelmu szamomra
Tekintsunk most el attol, h teszt keppen kiprobalok-e par 4k-s filmet vagy sem. Ha nem akkor 1080p es 24Hz lenne az ajanlott beallitas BD50 filmekhez es sorozatokhoz? (most alapbol 1080p es 60Hz lett beallitva a Windowsba)
A masik kerdesem a hang temakort erinti. A hazimozi kerdese meg folyamatban addig a TV hangszorojat hasznalnam. Viszont a DTS hangoknal v.mi nagyon nem stimmel. Olyan tompa minden, mintha egy aulaban jatszodnanak a dolgok. Eloszor azt hittem, h a TV beallitasai rosszak, de kiderult, h nem mert VLC-nel ugyanaz a film jol szol. Tudom, h a terhatas sosem lesz jo a gyari hangszorokon, de ahogy most van ugysem maradhat mert teljesen lerontja az elmenyt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- Lenovo ThinkPad X270 (16) - i5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 12" FULL HD (ELKELT)
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W docking station (3TR87AA)
- iMac Pro 1.1 2017 Intel Xeon W2150B 64GB 1TB VEGA 64 16GB!!! 1 év garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2137
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: FOTC
Város: Budapest