Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZTE_luky

    aktív tag

    válasz Teasüti #9168 üzenetére

    Köszönöm szépen az elismerést, igen ez a projekt vetekszik hogy a szerkezeti elemek kivitelezése fából vagy pedig a forrasztás volt neccesebb, én a fára szavazok. nem vagyo kazstalos, apukám faipari mérnök az ő segítségével csináltuk közösen. faragni semmiképp nem lehetett volna, vagy egy lapból kimarni a lyukakat, de ezt kis szögbe elvágott lécekből ragasztottam össze, tippelhetsz mennyi idő alatt :DD

    Saját munka, az arduinos programot kivéve :)

    valaki bármit linkelne a konkikkal kapcsolatban legyen szíves? milyet vegyek pontosan, h a villamossági szaküzletben tudjanak adni, hogy kössem és hová (bocsi de tényleg nem értek hozzá) :)

    gnd közösítés alatt mit értesz? a szalag és az arduino gndje van csak összekötve, vagy hogy az usb kábelből kiszedjem a földet és azt is kössem rá, tehát hogy tápról is kapjon? akkor ne cisnáljam ink úgy hogy mégegy portot vések a fára és dc csatlakozóról megy az egész?

    330-as ellenállás is jó? pontosan hova rakjam? DIgitális Out után, tehát a zöld, adatkábelre?

    videót szívesen rakok fel, úgy gondoltam majd ha kész lesz akkor, de ha szeretnéd jelenlegi helyzetről is küldhetek :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák