Hirdetés

Aktív témák

  • l33tus

    csendes tag

    De ha egyszer hülyeséget kérdez az illető, csak szabad Vele közölni virágnyelven, hogy "dehülyevagyédesfiam". :) 100 hsz-el azelőtt tette fel Ő maga ugyanezt a kérdést, 20 hsz-el azelőtt tette fel Schmo kollegina, és a "hülye kérdésre hülye válasz" elv örökérvényű. :P

    Egyébként pedig válaszoltam a kérdésére némi morgolódás után, tehát ennek hiányolását nem lehet a fejemhez vágdosni nagy lendülettel.

    És édes, hogy a rangom alapján vagyok megítélve, ami ugye semmi egyéb mint, hozzászólás számláló. Vagyis aki csöndben olvas, tanul más kérdéséből és nem osztja meg minden gondolatát, az már "rangon aluli"? Jó tudni! :DD

    Ja és mentségemre legyen szólva, de RootRulez kolléga is beismerte szörnyű és megbocsájthatatlan tévedését ;]

    Szerk: egyébként itt sokan szörnyűséges leordításról, és a fórumiták maradéktalan kivégzéséről beszélnek. Azért ha a kérdése még ezen az oldalon belül ki lett vesézve (nem kell keresni, sem lapozgatni, csupán scrollozni egy izmosabbat), akkor azért hadd járjon már ki bárkinek egy kiadós fejleharapás. RootRulez kolléga amúgy is arról híres (és nem csak ezen a fórumon), hogy szereti kiposztolni minden apró gondolatát, kérdését, aztán 2 percen belül megválaszolni azt saját magának... Ha sokat olvassa az ember a fórumot, akarva-akartlan is kihegyeződik bizonyos emberekre, és sokkal intoleránsabb lesz velük szemben.

    Az elmúl pár nap/hét alatt elolvasott párezer hozzászólás elég jelentős hányadát RootRulez hozzászólásai tették ki. Fárasztó 10-20-30%-al többet olvasni, csak mert van 1 szószátyár. És most nem szídni akarok senkit, és bocs, hogy pont veled példálózok RootRulez, de azért van, hogy igenis helyén való az a bizonyos "kiosztás"...

    [ Szerkesztve ]

    "mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

Aktív témák