Hirdetés

Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz atillaahun #16998 üzenetére

    Jogos a kérdés, de valószínűleg a folyamat egyszerűsége az oka ennek, és szerintem pont ezért is terjed annyira.

    Gondolj bele, az egyszerű android felhasználónak, aki nem jár fórumra, a marketről is csak úgy véletlenül hallott fél éves androidos lét után, csak annyit kell tennie, hogy egy appot feltelepít, beírja a telszámát, és ingyen beszélgethet az ismerőseivel.

    Ennyire még a barátnőm meg a szüleim is ráveszik magukat; nem kell regizni a VoIP szolgáltató oldalán, creditet vásárolni, emailben aktiváló linkre kattintani (brrr), a progiban beállítani a SIP-et, vagy megkérni mindezekre valakit. Ez mind csupa olyan dolog, ami neked és nekem megvan kb. 2 perc alatt, de más erre azt mondja, hogy én ezzel nem fogok szórakozni.

    És hiába magyarázod az embereknek, hogy nem bonyolult a Nimbuzz vagy a Fring, a lényeg, hogy a Viber-rel nem kell megváltoztatniuk az eddigi szokásaikat.

    Az meg már csak hab a tortán, hogy stabil és az erőforrás-igénye minimális, de ezzel már ők nem is foglalkoznak.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Aktív témák