Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-12-30 09:41:53

Mobilarena

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#351) zerge861 válasza baandii (#348) üzenetére

zerge861
(őstag)

Nagy elég valószínű hogy nem app, sokaknak indul újra!

(#352) zerge861 válasza air (#347) üzenetére

zerge861
(őstag)

Más esetleg freebe nincsen? Ennyit nem adnék ki érte.

(#353) hunfatal válasza Oldman2 (#344) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Ja azt nem néztem, külön volt korábban. Mondjuk mindegy, a contacts úgyis kényelmesebb, az e-mailt kliensből használom PC-n is. De jó tudni :D

http://goo.gl/gd6Zi5

(#354) artiny

artiny
(őstag)

A PLAY.sen hogyan lehet keresni magyar nyelvu appokat?

Matek oktato progikat kersek amik magyar nyelvuek.
Lehetseges hogy csak magyar jyelvu talalatok jojjenek ki? pl. Trigonometriaval kapcsolatos...

(#355) tybsen válasza xSide (#298) üzenetére

tybsen
(PH! addikt)

Köszi, le is töltöttem a photo studio-t :-)

(#356) psg5 válasza air (#350) üzenetére

psg5
(PH! kedvence)

Vagyis ez olyan mint az Ovi suit vagy a Sony kezelője, csak minden telefonra jó?

F.K.T.

(#357) Ambavir válasza pete_21 (#312) üzenetére

Ambavir
(senior tag)

Nem tom mit tud, csak magyar Órarend

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#358) Antilhu

Antilhu
(tag)

Sziasztok,

Sports Tracker-rel kapcsolatban kérdezném, hogy Ti sem tudjátok az edzéseiteket normális formátumba (CSV...) exportálni csak gpx-be?

Én 2011 ben kezdetem el használni, akkor még Symbianról, de akkor simán ki lehetett menteni csv-be (sebességgel minden adattal) és akár excelben is lehetett grafikonozgatni, elemezgetni.... most viszont nem tudok export formátumot választani... Ha GPX-be rakom ki akkor XML-ként meg lehet etetni az Excellel, de csak a koordinátákat, magasságot és az időpillanatot teszi ki... sebességet nem :(

csak engem zavar?!?! :)

(#359) air válasza psg5 (#356) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Kábé.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#360) psg5 válasza air (#359) üzenetére

psg5
(PH! kedvence)

Köszi.

F.K.T.

(#361) baandii

baandii
(senior tag)

megoldható vhogy hogy minden telszámhoz ugyan azt az általam kiválasztott képet rendeljem hozzá?

(#362) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

Sziasztok!

Nekem nem konkrét app-pal kapcsolatban van kérdésem, csak nem találtam jobb topikot.
Tehát, a google play ben van egy olyan, hogy saját alkalmazások, itt van az összes olyan app ikonja amit csak egyszer is letöltöttem, kipróbáltam. Ez nálam már 100-200 alkalmazás. Ezt a tárolót ki lehet e valahogy törölni, hogy ne mutassa az összes általam letöltött szoftvert?

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#363) hunfatal válasza petymeg (#362) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Sajnos nem. Régen külön lista volt a megvásárolt alkalmazásoknak, de azt is kivették, senki nem érti miért.

(#364) Necc válasza Antilhu (#358) üzenetére

Necc
(PH! addikt)

Ha megvan a koordinata, es az ido, mi akadalyoz meg abban, hogy 2 egyszeru matematikai keplettel kiszamold a sebesseged? :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#365) defymoto

defymoto
(senior tag)

Üdv!

Egyik ismerősöm LG GT540-es készülékéjnek a kijelzője tönkrement. az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne biztonsági mentést csinálni a készülékben tárolt képekről, adatokról?
előre is köszi a választ.

(#366) Dicker válasza defymoto (#365) üzenetére

Dicker
(őstag)

Bekapcsolod, és rádugod a gépre. :)

[ Szerkesztve ]

(#367) defymoto válasza Dicker (#366) üzenetére

defymoto
(senior tag)

ott a gépen mi a teendő? szimplán csak le kell másolgatni a dolgokat róla, ugye?

(#368) Dicker válasza defymoto (#367) üzenetére

Dicker
(őstag)

Igen, jó eséllyel. :)
SMS-ek a sim kártyán elvileg, a telefonszámokat meg valami samsungos illesztőprogrammal biztos ki lehet szedni, ha azokat nem a sim kártyára mentette el.

(#369) hunfatal válasza Dicker (#368) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

SMS-ek, telefonszámok nincsenek a sim kártyán. SMS-ekhez SMS Backup & Restore, híváslistához Call Log Backup & Restore, telefonszámokhoz google szinkron. :)

(#370) Dicker válasza hunfatal (#369) üzenetére

Dicker
(őstag)

Nekem érdekes módon, azért átvarázsolja az sms-eket, ha átrakom az egyik telefonból a másikra. :)

(#371) Arween

Arween
(senior tag)

sziasztok .Widgwt lockerhez találtam jó kis témákat,itt de nem jövök rá hogy a bánatba kell ezt bevarázsolnom ,hogy nekem is ilyen legyen a képernyőzáram??Valaki esetleg felvilágosítana?

az a baj a telefonon hiába szeretném menteni a zip.fájlt nem megy ,ha laptopra lementem hova kell bemásolnom a telón hogy telepíthető legyen?

Köszi :))

[ Szerkesztve ]

Tipikus Teréz anya típus vagyok,csak piszok jól titkolom :)

(#372) atila4

atila4
(senior tag)

Hol találom gmailban az elmentett hívószámaimat?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#373) S e t h válasza mutyi (#319) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Szerintem a nuancee termékeke közül inkább használd a swypeot, a dictationt én is csak keresésre tudtam használni első körben, arra meg már ott van a google is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#374) Dicker válasza atila4 (#372) üzenetére

Dicker
(őstag)

Elvileg a Gmail gombra kattintva, és ott a lenyíló címtár-t választva megtalálod.

(#375) atila4 válasza Dicker (#374) üzenetére

atila4
(senior tag)

Köszönöm! Sose jöttem volna rá :R

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#376) hunfatal válasza Dicker (#370) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Egy simre kb 40-50 SMS (max!) fér el. :) De lehet mégkevesebb, nem igazán emlékszem. Viszont lehet gmailbe szinkronizálni, ha jól tudom.

(#377) DS39 válasza hunfatal (#376) üzenetére

DS39
(PH! nagyúr)

25db csupán

(#378) hunfatal válasza DS39 (#377) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Köszi a pontosítást, nem tudtam fejlődtek e a simkártyák, utoljára talán a 3310-en tároltam simen sms-t :D

(#379) pete_21 válasza Ambavir (#357) üzenetére

pete_21
(PH! addikt)

Köszi a választ!
Közben a My Class Schedule-t kipróbáltam. Szépen be lehet vele állítani mindent, átlátható, de 40 Mb-ot lefoglal a memóriában. Nincs bekapcsolva semmi ilyen, hogy óra alatt némítsa a telefont, és hasonlók. Szóval nem tudom, mit futtat a háttérben, aminek ennyire kéne a memória. :F
Lehet, hogy megnézek mást is, hátha van erőforrásbarátabb is. :)
Az Androidon ha letörlök egy programot, akkor az maradéktalanul törlődik, nem hagy maga után szemetet (SD-ről le tudom törölni, az érdekel, hogy a rendszerben hagy-e valami szemetet, mint pl. Windows alatt) ? :)

(#380) ko9 válasza Arween (#371) üzenetére

ko9
(PH! kedvence)

A WidgetLocker 2.0 óta támogatja a saját fájltípust (wltheme.zip), ergo felmásolod SD Kártyára, majd megnyitod egy fájlkezelővel, akkor elvileg felrakja. Ha mégse, akkor SD kártyádon menj a data/com.teslacoilsw.widgetlocker/themes mappába (ha nincs akkor csináld meg) és oda húzd bele a letöltött témákat.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#381) Arween válasza ko9 (#380) üzenetére

Arween
(senior tag)

köszi működik,de csak ha bemásolom az adott mappába:-)

(#382) hdcsaba87

hdcsaba87
(senior tag)

Sziasztok!
Valaki tud nekem olyan programot mondani, amivel az Androidos mobilomat GPS "adapterként" tudom használni. (Egy iPadhoz szeretném bluetoothon keresztül csatlakoztatni.)

[ Szerkesztve ]

(#383) stefi68 válasza hdcsaba87 (#382) üzenetére

stefi68
(PH! addikt)

Nézd csak ezt a cikket, pont erről szól: How To Share GPS From An Android Phone To An iPad

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#384) mutyi

mutyi
(senior tag)

Tudtok valóban használható magyarul értő diktáló programot, amit használhatnék Androidos telefonon?

(#385) tomi0816

tomi0816
(tag)

Hogy lehet telefonon beállítani hogy zöld pöttyel jelezze ne telefon jellel hogy fennt vagyok Facebookon?

(#386) bigrock válasza mutyi (#384) üzenetére

bigrock
(őstag)

(#387) Inarus válasza hunfatal (#369) üzenetére

Inarus
(PH! addikt)

vagy a kettőt egy programban letudva SMS Backup + :)

(#388) mutyi válasza bigrock (#386) üzenetére

mutyi
(senior tag)

Köszönöm! Azt hittem, hogy ebben csak ez a gyors írás van,de most végig nézve a demo-t már látom hogy diktálni is lehet benne.

(#389) Arween

Arween
(senior tag)

feltettem a widget lockert ,+egy témát hozzá.De azt nem néztem,hogy csak fényerőt + hangot tudok állítani a lockon.Most nem tudom feloldani a zárat ergo nem jutok be a telefonom kezelőfelületére hogy letöröljem a lockert
Újraindítottam+aksi ki be de nem javult így most kizártam magam a saját telefonomból??
Van erre valami megoldás ?Már töröltem a témát,de akkor is feljön a w.locker .Laptoppal sikerült összekötnöm,hogy tudnám a widget lockert kitörölni?

(#390) sssz válasza Arween (#389) üzenetére

sssz
(őstag)

hívd fel saját magad egy másik telefonról. vedd fel, de ne szakítsd meg a hívást. közben be tudsz lépni bárhova, így a beállításokba is és ki tudod törölni.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#391) Arween válasza sssz (#390) üzenetére

Arween
(senior tag)

nem tudok :( próbáltam ,felveszem de a képernyőzár azonnal bezár.......azt nem értem a vissza gomb nyomásával felold a zár de hiába érintem a kijelzőt be is zárja pillanatok alatt.
Laptoppal össze tudom kötni ,ott nem tudom valahogy a widget lockert leinstalálni??

(#392) stefi68 válasza sssz (#390) üzenetére

stefi68
(PH! addikt)

Ha ez így működik, akkor bármely zárat ki lehet így játszani és letörölni (uninstall hívás közben) és akkor volt zár - nincs zár :F

Na azért, mert furcsa is lett volna, ha ez így működik....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#393) kymco válasza Arween (#391) üzenetére

kymco
(PH! kedvence)

Ha belépsz az google play-be az accountoddal a notin egy böngészővel, vsz el tudod távolítani gond nélkül a widgetlocker-t.

www.refujvaros.hu

(#394) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

moin,

tabletre (nexus7) keresnék valami nyelvoktató progit.... :)

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#395) Arween válasza kymco (#393) üzenetére

Arween
(senior tag)

az lehet,de kipróbálásra nem vettem meg így nem is látszik az alkalmazásaim közt.(bár ezek után tuti nem fogom megvenni...)

Ha usb-n ha összekötöm nem tudom valahogy leinstalálni ??valahol csak megvan ez az app -ha kitörlöm az nem jó?

(#396) darvinya válasza Arween (#395) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Lock -on letudod húzni a „redőnyt”?
A „roló”-n van beállítások ikon?

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#397) Arween válasza darvinya (#396) üzenetére

Arween
(senior tag)

letudom de mivel 2 pillanat alatt visszazár a képernyőzár sz..t se érek vele:(

van egy régebbi mentésem visszarakom rá.viszont akkor gondolom legyalul minden adatot.
Ami nem akkora gáz csak működjön már :((

[ Szerkesztve ]

(#398) darvinya válasza Arween (#397) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Ha van CWM-ed akkor onnét töröld.

(#399) spiritex

spiritex
(PH! kedvence)

Amikor birtokba vettem a telefonom megadtam ugye egy g-mail címet, és eddig avval használtam a GTalk-ot. Most szeretnék egy másik gmail címmel chat-elni és nem tudom megtenni, mert nincs lehetőségem másik név alatt bejelentkezni. Van erre megoldás?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#400) darvinya válasza spiritex (#399) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Vagy az legyen a fő @-ed, vagy töröld a Gtalk app adatait és akkor lépj be.

Vagy Gtalk -ban hoz létre egy új fiókot(már a meglévőt kell kiválasztani.
Beállítások - jobb felül fiók hozzáadás

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.