Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz Apaxp #14595 üzenetére

    "Úgy vagyok vele hogy van egy optimalizált tökéletesen működő rom (skate v2 köszi kelzsoca) ami nekem bejön. "

    Na erről beszélek. Már hogy bánatba lenne optimalizáltabb egy kész rom, mint gyári állapotában? :U Testre szabott, szépen össze lett szedve benne ami jó és kidobva, ami felesleges. Ettől még nem lesz optimalizált. Sőt, nem lesz az IA3 sem optimalizáltabb attól, hogy nincs benne csak hdpi felbontás, valamint csak két nyelv. Optimalizálni kód szinten lehet, pl a duplikált erőforrások kiszűrésével, illetve a GC folyamatok csökkentésével. Ilyesmi nem történt.

    Lehet pl. a kernel szintű műveleteken jó dolgokat csinálni, lásd pl. anno RDS patch... Szerinted miért is nincs pl. a Skatere is? Egyszerű: túl összetett feladat, aki pedig értett is hozzá, azt nem érdekli már. Miért nem megy a led mint zseblámpa? Miért olvasom hetente, hogy a Viber csak kihangosítva szól?!

    Aztán jön a nagy duma, hogy: "de hát ez rom függő" Persze hogy az! Mert az egyikben már javítva lett, mert valaki értett is hozzá...

    "Gyorsan merül a teló!!!" Vajon miért? Nos? Fogalmunk sincs ugye...

    Részemről befejeztem, mert nem akarom senkinek a személyi kultuszát porba taposni, illetve nyilván elismeréssel tartozom én is az alázatos munkáért és Zsoca türelméért, de ne emeljük ezt a lécet túl magasra, mert az itteni rózsaszín köd mögött emberek vannak, akiknek megvannak a maguk korlátai és biztosan tudom, hogy nem kicsit van az elképzelés és a valóság távol egymástól... :U

Új hozzászólás Aktív témák