Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, vagy fél éve be van nekem ígérve, hogy kapok tv-t (diploma ajándék), és egy elég hosszútávú/időtálló megoldást keresek, lehetőleg nagy méretben, max 300k-ért.

    Eredetileg egy lg 52ld550 volt kinézve, de az nemrégiben hirtelen eléggé megdrágult, és most került a látóterembe a samsung LE55C650L1WXXH tv.

    Még sosem volt samsung lcd tv-m, eléggé vegyes dolgokat olvastam róla, de személyes tapasztalataim nincsenek róla.
    Itthon két lg tv van (egy 42lg5500 és egy 32ld550), amikkel nagyon elégedettek vagyunk, sosem volt velük gond.

    Mik a tapasztalatok az LE55C650L1WXXH-vel?
    Érdemes egy ilyenbe fektetni?

    Illetve a következő kérdéseim lennének:
    1. Usb/hdd lejátszáskor is lehet használni a 24p lejátszást avi és mkv-ra?
    2. Usb/hdd lejátszáskor választható a felirat, illetve változtatható a helyzete és a mérete?
    3. Láttam be lehet kapcsolni a pvr funkciót, ez 100%-osan működik?
    4. Látom, hogy wifi ready a készülék: csak spéci samsung wifi vevővel megy ez, vagy bmilyen usb dongle-val?
    5. Ha rá van kötve netre (utp/wifi), akkor lehet vele rendesen böngészni vagy mondjuk msn-ezni, youtube-ot nézni, esetleg hálózatról filmet lejátszani? (látom, hogy hülye kérdés nagyon, de hátha:D)
    6. Ha jól látom, kb 20gb-s méretig minden féle avi-t és mkv-t megeszik probléma nélkül a tv?
    7. Hangsáv váltás/választás megoldható?
    8. Eredetileg egy htpc-t akartam kötni a tv-re, de látom, hogy ez a tv (és elvileg az ld550 is) majdnem mindent lejátszik és van spdif kimenete. Az megoldható, hogy usb/hdd-ről játssza le a filmet, a hangot pedig érintetlenül kiküldi spidf-en keresztül egy erősítőbe, amibe van mindenféle dekóder, és így megvan az 5.1, illetve az, hogy mindenféle hanggal rendelkező filmet lejátszik, vagy mindenképpen érdemes venni hozzá egy htpc-t?
    9. PiP mennyire működik? Hdmi-vel gépre kötve lehet közben dvb-t adást nézni, esetleg gép és usb lejátszás, usb lejátszás és dvb-t variációk?

    A válaszokat előre is köszönöm!:R:R:R

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák