Hirdetés

2018. november 19., hétfő

Gyorskeresés

(#2451) simbazz válasza Jóatyám (#2446) üzenetére

simbazz
(fanatikus tag)

Nekem heti 1-2 alkalommal Prágát ír, de párszor Berlint is bedobta már. Az esetek többségében azért sikerül eltalálnia az igazi helyet. Tudtommal nem jártam mostanában az említett helyeken, max. ha alvajáró vagyok :) "Ez ilyen", nem zavar annyira a dolog, inkább vicces.
Ja igen, a másik androidos cuccom is Prágázik meg Berlinezik, szóval inkább a Wifi vagy a GSM hálózat környékén lesz a bug.

[ Szerkesztve ]

Elektromos abakusz

(#2452) Voice24 válasza Bucy (#2449) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Akkor még egyszer leírom, hogy egyetlen percet sem tudtam használni, nemhogy 7 napot. Két lehetőséget ajánl fel: vagy aktiválás, vagy kilépés. Ennyi. Próbáltam aktív és inaktív wifivel is, ugyanaz a helyzet.

(#2453) Szpisti válasza Voice24 (#2452) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Detto...

(#2454) StGabriel válasza Bucy (#2447) üzenetére

StGabriel
(újonc)

OK. Várom a segítségedet, sőt ha van legfrissebb Hungary térképed, akkor azt is szívesen fogadom.

Vagyok, tehát gondolkodom!

(#2455) Bucy válasza Voice24 (#2452) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Akkor lehet az aktiválást kell választani, majd a termékkódnál mégsét. :F
Bocs már nem emlékszem pontosan, elsőre nekem sem ment, miután bekapcsoltam a Wifi-t, szépen letöltötte magának a szükségeseket és elindult. Mobilnet nem elég neki elsőre.

(#2456) HuaweiU8500 válasza simbazz (#2451) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

Nekem telefonnal volt ilyen, általában külföldön... ha az van beállítva, h a mobil halót használja a helymeghatározáshoz, akkor a wifiből mondja meg a helyet. igy pl. ha a szálloda wifije más ország ip jét használja. Így voltam már Indiában, illetve Kínában is :))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#2457) Szpisti válasza Bucy (#2455) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Azzal nincs gond, a magyar térképet, meg a nègyszàzvalahàny megabàjtot szépen letöltötte wifin, aztàn a nyelvbeàllìtàs meg egyebek utàn aktivàlò kòdot kèr, nem lehet elindìtani, vagy kòdot kèr vagy kilèp. Pedig sose volt mèg fent...

(#2458) bostone válasza Szpisti (#2457) üzenetére

bostone
(őstag)

Úgy tűnik ezen a fórumon keveseknek okozott gondot ez a jelenség. Lehet megérne egy próbát, ha írnál nekik, de ez csak ötlet.

(#2459) bakter24 válasza Szpisti (#2457) üzenetére

bakter24
(őstag)

Na megnézem már ezt a navigációt én is, most tölti az ~500mb-ot, majd írok, mi lesz!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2460) shift+ő válasza Szpisti (#2457) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Az ékezetek, amiket használsz rossz irányba dőlnek. Tedd fel a GO keyboard-t, ha az IDEOS-ról írsz.

(#2461) bakter24 válasza Szpisti (#2457) üzenetére

bakter24
(őstag)

Feltettem a sygic-et, nekem simán elindul, van egy figyelmeztetés, hogy 3/10/2011 napon lejár az engedélyem. Alul "később" és "aktivál" gombok vannak. Rámentem az aktiválásra is, hátha utána majd nem indul el, de utána is simán elindul. Szóval ötletem sincs, mi lehet nálad a gond. Szokásosakat (alkalmazások->adatok törlése) próbáltad már? Nem tudom, ennek a cégnek van-e más terméke, és az volt-e már fent korábban, és esetleg amiatt nem enged. Ritka, de PC-n volt már ilyenem. De összegezve pass.

Ja, én csak MO-t töltöttem le, de ezzel nem függ össze, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2462) Bucy válasza bakter24 (#2461) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Na ez a később, erre nem emlékeztem pontosan, ha az nincs ott, akkor már úgy veszi, hogy letelt a próbaidő. Nem tudom mi segíthet,tudni kellene pontosan mi alapján azonosít a rendszerük.

(#2463) mkRoland válasza Szpisti (#2457) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Nem volt korábban esetleg ugyanezzel az email címmel már próbálva másik androidos cuccon?

[ Szerkesztve ]

(#2464) Szpisti válasza mkRoland (#2463) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Nem. Nem volt más, más készüléken sem. És én is csak Magyarországot választottam ki.

(#2465) Szpisti válasza shift+ő (#2460) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Bocsesz az ékezetekért, munka közben írtam a hsz-t, az iPhone-omon, és véletlen balra dőlőeket írtam, mert elötte sok sms-t küldtem és abban olyanokat írok mindíg a 160 karakteres méret miatt...

(#2466) Szpisti válasza bakter24 (#2461) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Amúgy mibe kerül az aktiválás és hol lehet megtenni?

(#2467) StGabriel

StGabriel
(újonc)

Nekem a Sygic soha nem írta ki, hogy meddig hajlandó működni és regisztrálnom sem kellett!
Az a gyanúm, hogy akkor én tudtomon kívül egy crack-elt Sygic verzióhoz jutottam egy torrent oldalról.
Ha valakinek kell, akkor email címre szívesen elküldöm.
Térképek nélkül tömörítve 7,5 MB.

(#2468) StGabriel válasza Szpisti (#2466) üzenetére

StGabriel
(újonc)

[link]
A fenti oldalon megnézhető. Ha jól látom az alap program 15 Euro és A teljes Európa térkép további 50 Euro

(#2469) Voice24 válasza bakter24 (#2461) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Letöröltem kompletten a mappáját is, majd újra letöltöttem az ötszázvalahány megát. Ott a telepítésnél ugye fent van a Maps és a Summary gomb, alul pedig a Continue. Miután letöltött mindent, a continue gombra már nem csinál semmit, a visszalépés gombra pedig (csakúgy, mint első alkalommal) hibaüzenetet ír ki, miszerint váratlan hiba lépett fel, ezért leáll a sygic. Ekkor két lehetőségem van, kényszerített leállítás vagy jelentés küldése.
Szerintem nekem emiatt lehet a gond, de mit kellene másképp csinálnom?

ui.: StGabriel: írtam pü-t.

(#2470) bakter24 válasza Voice24 (#2469) üzenetére

bakter24
(őstag)

Az csak a donwloader a mapokhoz. A mapnál 100%-on volt mind, amit le akartál szedni? Nekem első alkalommal elfogyott a hely töltés közben, kiléptem, csináltam helyet, majd megint download, és utána ment simán.

(#2471) StGabriel válasza bakter24 (#2470) üzenetére

StGabriel
(újonc)

Persze ha már működik, akkor le lehet csökkenteni az adatbázis méretét, hiszen úgysem kell pl. spanyol, német, stb... nyelveken na és a térképekből is törölheted azokat amikre nem lesz szükséged.
Az ...mnt\sdcard könyvtárban található Aura nevű könyvtárban találhatóak az adatok.

(#2472) ShiShaPRO

ShiShaPRO
(újonc)

Hali!
Ilyet szeretnék venni de nekem gond az hogyha 30-as. Esetleg máshol újat be tudok szerezni vagy esélytelen? Használtat semmiképp nem szeretnék (rossz tapasztalat).
Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

Ha nem jövök éjfélig ma már ne várjatok ;)

(#2473) bucsupeti válasza ShiShaPRO (#2472) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

nem 30-as, hanem független.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2474) bazárimajom

bazárimajom
(újonc)

Ha mégis jó a kipróbált (használt) akkor az enyém eladó. :)

(#2475) Tex válasza bazárimajom (#2474) üzenetére

Tex
(senior tag)

Áruló! :DD

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2476) Szpisti válasza ShiShaPRO (#2472) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Ha jól tudom nincs is belőle kártyafüggő...

(#2477) Smiro

Smiro
(fanatikus tag)

Autós töltőt szeretnék venni hozzá, hol lehet kapni? Mikro usb-s kell, vagy a hálózatti csatlakozón keresztül kell tölteni? Az autós töltőnek milyen extra paraméterekkel kell bírnia?

(#2478) bakter24 válasza Smiro (#2477) üzenetére

bakter24
(őstag)

2A-es sima usb-s autós töltő kell, és a gyárilag hozzá kapott töltőkábel.

(#2479) Surmi69 válasza Smiro (#2477) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

Mint már korábban írtam volt. Minimum 2A-es töltő kell, és a saját kábelével tudod tölteni csakis a hálózati módban. Az usb-re 2A rányomni :(

[itt találsz] :DDD

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#2480) gycs02 válasza Smiro (#2477) üzenetére

gycs02
(tag)

Ez elég jó árban van:
http://www.salshop.hu/spd/unas_814366/neXus_USB_szivargyujto_adapter_55028

(#2481) Totis

Totis
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Tegnap megjött a tokom a tablet-hez. Este csinálok róla képeket. Elég jól néz ki. Kemény tok. Hosszra pont jó. Szélességre kicsit lötyög benne a tablet de majd kitalálok valamit.

Üdv:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#2482) Surmi69 válasza gycs02 (#2480) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

:R Te nyertél :DDD

A munkahelyemen én vagyok az Isten. :) Mindenki hallott már rólam, de még senki se látott. :P

(#2483) advocat válasza Totis (#2481) üzenetére

advocat
(lelkes újonc)

Várjuk a fotókat :)
Honnan sikerült beszerezni? (Meg persze mennyiért?)
Én továbbra is tok nélkül hordom, mert nem találtam eddig meggyőző tokot, szóval kiv. vagyok.

(#2484) Totis válasza advocat (#2483) üzenetére

Totis
(fanatikus tag)

Szia!
Innen rendeltem. ~3000.-Ft volt. Pénteken dél körül rendeltem és hétfőn (tegnap) már meg is jött. Én ilyet szeretem volna. Mindenképpen olyat kerestem ami tok. Magyarul kivehető legyen.

Egyébként első körben ezt néztem ki magamnak. Viszont nem volt készleten de most már megjött Magyarországra a szállítmány. Ez 5490.-Ft. Boltkereső ehhez a termékhez.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#2485) shift+ő

shift+ő
(senior tag)

Én ilyet rendeltem, még várom: [Tok]

(#2486) napocska2 válasza shift+ő (#2485) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Pont ilyet rendeltem, a múlt héten jött meg. Nagyon pöpec, tökéletesen méretpontos. Csak még a fóliát nem cseréltem ki, bírja a gyári.
Ja, a fekete bélés néhány helyen nyomot hagy a fehér hátlapon, de ezt sikerült eltávolítani, mert hamar észrevettem, ezért alábéleltem fehérrel. :)

(#2487) shift+ő válasza napocska2 (#2486) üzenetére

shift+ő
(senior tag)

Köszönöm, ez biztató.

(#2488) Tex válasza napocska2 (#2486) üzenetére

Tex
(senior tag)

Pont ilyen van nekünk is, pénteken érkezett meg.
De, már kétfajtát láttam ebből is az egyik tépőzáras, a másik nem. A tépőzár ott van a kis fülön amit becsúsztatsz a tablet alá miután beleraktad a tokba. A miénken nincs tépőzár, egyik kollégámén meg van.

Mivel béleltél alá?

A mienk:

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2489) Voice24 válasza Tex (#2488) üzenetére

Voice24
(senior tag)

Ezt honnan és mennyiért lehet beszerezni?

(#2490) Tex válasza Voice24 (#2489) üzenetére

Tex
(senior tag)

Mi a Vateráról rendeltük annó (kb. 1 hónapja) 3910+ postaköltség áron. 3 hét alatt jött meg, de nagyon kafa. :K

(#2491) Cabrio válasza Tex (#2490) üzenetére

Cabrio
(fanatikus tag)

Én Ebayről rendeltem és nagyon bevállt

OnePlus 3

(#2492) napocska2 válasza Tex (#2488) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Tépőzár az enyémen sincs, de igazán nem is hiányzik. Ha belegondolsz az egy újabb felület a kopásra.
Az igazi bélésnek valót még nem találtam meg, így most egy vékony fehér kartont alakítottam méretre. :B Nem is látszik, hogy alatta van. De ez csak átmeneti állapot, mert valami nagyobb tapadású anyagra lenne szükség, mivel így 1-2 mm-t lecsúszik, ha ki van támasztva állóra a tok, bár ez nem korlátozza semmiben a használatot.

(#2493) HuaweiU8500 válasza Tex (#2475) üzenetére

HuaweiU8500
(senior tag)

:DD

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3

(#2494) Bucy válasza napocska2 (#2492) üzenetére

Bucy
(senior tag)

Neked nem takar bele picit az előlapi kamerába?

Tex: nekem sem tépőzáras, de fölösleges is, kioldani nem tud, és az egy kicsit eltartja a hátulját nem? A mágnest továbbra is kicsit gyengének tartom, de így sem volt eddig gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#2495) napocska2 válasza Bucy (#2494) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Nem, egyáltalán nem takar bele, szerencsére. Bár ritkán használom a kamerát, de pont ma reggel próbáltam ki.

(#2496) Solaris51

Solaris51
(újonc)

Sziasztok! A speedshopban leltem hozzá tokot gyári samsung tab-ét (3000.-)sajnos a többi nem igazán jó minőségű. Fóliát is tőlük tudtam beszerezni, igaz a sima S7 re való és nem a slimre, de ugyan az.

(#2497) Surmi69 válasza Solaris51 (#2496) üzenetére

Surmi69
(kvázi-tag)

A sami tab tokja nem jó hozzá!!!!! :Y
Rövidebb 1-2 centivel....

De javíts ki ha tévedek.

(#2498) insido

insido
(tag)

Elérhető ingyenesen a Beautiful Widgets teljes verziója a Getjar oldalán!

[link]

Sziasztok! Akinek kell INGYEN Beautiful Widgets kattintson a linkre!
Tegnap találtam rá, ki is próbáltam és teljesen működik dolog. A link után szerintem egyértelmű. Hajrá!!!
Üdv.

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#2499) Solaris51 válasza Surmi69 (#2497) üzenetére

Solaris51
(újonc)

Nem mind1, hogy melyik tabé a pontos típus ami tuti jó rá: ET-GTABB ez a gyári tok a tab P-1000 es modelljéhez.

(#2500) Trash72

Trash72
(újonc)

Jó reggelt,

Avi-t hogy a tökbe lehet lejátszani vele.

Segítséget előre is köszönöm

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.