Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1951) bakter24 válasza kiskatz (#1949) üzenetére

bakter24
(őstag)

Mióta megtudtam, hogy csak tölt, hang/kép nem jön ki belőle, azóta már sajnos nem érdekel.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#1952) Szpisti válasza Khelben (#1950) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Igen, ebben igazad van, valóban értékes az iPhone-om... :DDD

(#1953) jemy

jemy
(tag)

sziasztok!
a tájolás gombal mit tudok kapcsolni?
köszi.

(#1954) mkRoland válasza jemy (#1953) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Egyes programokban a kijelző-forgatást a tablet döntésére.

[ Szerkesztve ]

(#1955) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

A tábla felbontása miatt a programok úgy érzékelik hogy telefon? És mondjuk ugyanúgy 5 sort látok egymás alatt, mint a telefonban csak felnagyítva?

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#1956) mkRoland válasza rakloo (#1955) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Igen, gyakran telefonként kezelik (pl.: Kétkerék, Android Assistant, jópár játék), emiatt állítva kell tartani. Az alap kezelőfelületen pedig vízszintesen 7, függőlegesen 5 progi ikonja/widget fér el.

[ Szerkesztve ]

(#1957) rakloo válasza mkRoland (#1956) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Többek közt olyanokra gondolok,hogy telefonon mondjuk 3,5 colban látok 5 sort egymás alatt a fájlkezelőben. A táblán is annyit fogok ?
Ezt csak példának szántam, nem vagyok tisztában a pontos értékekkel.

555-SHOE

(#1958) sagesz93 válasza rakloo (#1957) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

hát igen, mivel ez is 800x480-as felbontású.
Szvsz a képe nem valami zseniális.. a betekintési szög pocsék, de azért a célnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#1959) mkRoland válasza rakloo (#1957) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

A tesztben van videó meg képek is. A 3. oldal erről szól. Igen, úgy néz ki minden, mintha telefonon néznéd, de jóval nagyobban. Fájlkezelőben fektetve (tehát hogy a jobb ujjaid felé essenek a kapacitív menügombok) 5 sor van egymás alatt, mert a felső notification/status bar szinte mindig látszik (ha kikapcsolod a FileExpert-ben a Toolbars-t és a Tab-okat, akkor 6 fér el), állítva (tehát a menügombok lent vannak) viszont 11 VAGY 8 sor látható.

sagesz93@1958: szerintem a betekintési szög csak a dokkoló csatlakozó felől nézve gyenge (tehát ha a tablet fektetett állapotában nézel alulról a kijelzőre), a többi oldalról egész rendben van.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1960) rakloo válasza mkRoland (#1959) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Pontosan ez érdekelt volna, köszönöm. :)

555-SHOE

(#1961) mkRoland válasza rakloo (#1957) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Dupla post...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1962) mkRoland válasza rakloo (#1957) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Tripla post.... Kevés nekem az 5 perces Szerkeszthetőségi limit...

A tesztben van videó meg képek is. A 3. oldal erről szól. Igen, úgy néz ki minden, mintha telefonon néznéd, de jóval nagyobban. Fájlkezelőben fektetve (tehát hogy a jobb ujjaid felé essenek a kapacitív menügombok) 5 sor van egymás alatt, mert a felső notification/status bar szinte mindig látszik (ha kikapcsolod a FileExpert-ben a Toolbars-t és a Tab-okat, akkor 6 fér el), állítva (tehát a menügombok lent vannak) viszont 11 VAGY 8 sor látható:

sagesz93@1958: szerintem a betekintési szög csak a dokkoló csatlakozó felől nézve gyenge (tehát ha a tablet fektetett állapotában nézel alulról a kijelzőre), a többi oldalról egész rendben van.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1963) rakloo válasza mkRoland (#1962) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Szerinted ezen valahogy lehet kalibrálni,hogy többet mutasson állított nézetben?

555-SHOE

(#1964) sagesz93 válasza rakloo (#1963) üzenetére

sagesz93
(PH! addikt)

van program amivel lehet dpi-t állítani, az lehet segítene ezen. De felesleges szerintem. (root is elég hozzá)

mkRoland: igazad van, de ugyebár az alapértelmezett nézet pont úgy van, hogy legtöbbször egy eltorzult képet látok... Akkor most azthiszem megfordítom, akkor jó lesz :D

(#1965) Szpisti válasza mkRoland (#1962) üzenetére

Szpisti
(őstag)

Mivel tudsz screenshot-okat készíteni? Ezt már régóta szeretném tudni...

(#1966) mkRoland válasza rakloo (#1963) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

Lehet a FileExpert-en belül állítani nézetet, ikonméretet, stb.-t. De ez már nem a tablet-hez kapcsolódó téma, inkább android app.

Szpisti@1965: beütöttem Marketen, hogy "screenshot" és az első ami kijött letöltöttem (screenshot a neve). Root kell hozzá! (Van root nélküli progi is, ezt írják is a címében, hogy "No Root", de azt hiszem az fizetős.)

sagesz93@1964: Sajna pont az a fránya alsó nézetnek rossz a betekintési szöge, igen...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1967) noxika72

noxika72
(tag)

Hali!
A Hi Suite androidos verziója beszerezhető valahonnét?
Valahogy nem találom az Inviteles FW-ben

(#1968) Bog válasza Szpisti (#1965) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Sima android SDK-t felrakod a gépre, van hozzá egy ddms nevű tool, mi azzal csinálunk screenshotot minden androidos gépről.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1969) Skynet258 válasza Bog (#1968) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Az Android SDK az alap usernek túl bonyolult, legalábbis amikor én azt ajánlom, mindig megkapom, hogy még letölteni sem tudják, nem hogy használni... :D

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1970) Smiro

Smiro
(fanatikus tag)

Szasztok! Én is új vagyok, 3 napos az eszköz. A lányom Transformerén és az X8-on már szórakozom egy ideje az Androiddal.

Kérdés: Ahhoz, hogy az SD2-re mentsen minden letöltést, rootolni kell a cuccost?

Nagyon szuper a lányom tabletjén a jégkockás háttér, ahogy fogy az energy, úgy kopik a lé is a képernyőn. Olvastam, hogy más is hajazna rá. Sajna ez ASUS privilégium, én is átrántanám szívesen, de nem megy :(

(#1971) Szpisti

Szpisti
(őstag)

Miért van sunny időjárás este nyolckor is, sőt, akár éjfélkor is?

Másnál is ez a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#1972) Tex válasza Szpisti (#1965) üzenetére

Tex
(senior tag)

Ha összekötöd a számítógéppel a slimet és bekapcsolod az usb tárolót megjelenik 3 meghajtó ha van benne Sd kártya. Egy IDEOS SUITE és ebben az esetben két TABLET.
Az ideosba ha belépsz találsz egy setup.exe fájlt azt elindítod rákattintasz a driverek telepítésére, ekkor minden driver-t feltelepít. A Hi suite programot a Hi sute mappában lévő .exe telepíti, ebben tudsz képet készíteni a kijelzőről.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#1973) Tex

Tex
(senior tag)

Ezt a Hi Suite-val készítettem:

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#1974) direwolf válasza Szpisti (#1971) üzenetére

direwolf
(őstag)

Azér mer ez nem ájfon, itt mindig süt a nap ;]

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#1975) Szpisti válasza direwolf (#1974) üzenetére

Szpisti
(őstag)

:DD

(#1976) mAtThEw0319 válasza Tex (#1973) üzenetére

mAtThEw0319
(senior tag)

Üdv! Elárulnád, hogy a naptár widgetnek és az időjárás widgetnek mi a neve? :) Nagyon tetszenek!! :))

(#1977) Skynet258 válasza mAtThEw0319 (#1976) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Időjárás: Beautiful widgets (esetleg Fancy), naptár: Jorte. Így tippre legalábbis. ;)

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#1978) Skynet258 válasza mAtThEw0319 (#1976) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Ez meg dupla lett...

[ Szerkesztve ]

(#1979) Tex válasza mAtThEw0319 (#1976) üzenetére

Tex
(senior tag)

Igen a naptár az a Jorte, az időjárás pedig a Palmary Weather Widget megvettem, de szerintem megéri az árát sokat tud és elég pontos.

(#1980) rakloo

rakloo
(fanatikus tag)

Valami zenelejátszót tudtok, aminek van CoverFlow nézete?

555-SHOE

(#1981) semmy

semmy
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a gyárilag telepített appokat, hogy tudom eltávolítani?

Megbízhatóságom: http://href.hu/x/fiav

(#1982) mkRoland válasza rakloo (#1980) üzenetére

mkRoland
(senior tag)

MixZing-et használok, még widget-ként is. Ha azt hívják CoverFlow-nak amire gondolok, akkor ennek van.

semmy@1981: root + Titanium Backup.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1983) rakloo válasza mkRoland (#1982) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Erre gondolok. Van pár száz album, ha már ennyit fáradoztam vele, akkor lássam hogy megérte. Anno iPodon imádtam így keresni a számokat. :D

555-SHOE

(#1984) noxika72 válasza noxika72 (#1967) üzenetére

noxika72
(tag)

Megtaláltam :)
Ha valakit érdekel a Hi Siute PC és Androidos változata.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1985) ttt1

ttt1
(őstag)

Hogy lehet ugy hozzájutni ilyen készülékhez ha nem akarok semilyen hüséget meg netet meg tvt köttetni?

(#1986) Khelben válasza ttt1 (#1985) üzenetére

Khelben
(Ármester)

A T-Mobil webshopban megveheted listaáron 70490 Ft-ért.

[link]

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#1987) Tex válasza ttt1 (#1985) üzenetére

Tex
(senior tag)

Vatera.hu
Én is ott vettem 50-ért routerral, bontatlanul. :K

[ Szerkesztve ]

(#1988) ttt1 válasza Khelben (#1986) üzenetére

ttt1
(őstag)

Annyit azért nem ér ..:) Nem tudom mit gondolnak 40-50 között van az uj ára nem ?

(#1989) Khelben válasza ttt1 (#1988) üzenetére

Khelben
(Ármester)

Vaterán lehet, a T-n kívül meg nem forgalmazza senki.

(#1990) bakter24 válasza ttt1 (#1988) üzenetére

bakter24
(őstag)

Még ebayen is 359-400$ között találtam s7 slimet, azért a 40-50 elég megalázó lenne új árnak szerintem :D

(#1991) semmy

semmy
(kvázi-tag)

Több email fiókot is képes kezelni?
A hotmailos címemmel nem boldogulok..esetleg tudnátok segíteni?
Ha jól tudom akkor a kiszolgáló: pop3.live.com
SMTP szerver: smtp.live.com

(#1992) rakloo válasza bakter24 (#1990) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Annyiért 3g-s iPad 1-et kapni . :Y

555-SHOE

(#1993) Garold válasza semmy (#1991) üzenetére

Garold
(senior tag)

Próbáld meg ez alapján a portokra is ügyelve.

http://explore.live.com/windows-live-mobile-hotmail-pop-settings-phone-faq

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#1994) bakter24 válasza rakloo (#1992) üzenetére

bakter24
(őstag)

Akinek az kell, rajta. Kinek a pap, kinek a papLAN :D

(#1995) rakloo válasza bakter24 (#1994) üzenetére

rakloo
(fanatikus tag)

Őszintén megvallva sosem voltam Android párti,úgyhogy ez nekem új lesz. :D
Az meg hülyeség,hogy az almi sosem fagy, és egyebek. Ha elfogyott a memória a touchomban, mindig újraindult, és ez legalább 2-5percet vett igénybe.

555-SHOE

(#1996) semmy válasza Garold (#1993) üzenetére

semmy
(kvázi-tag)

Nincs port állítási lehetőségem.. :U

(#1997) Plumpy válasza Szpisti (#1944) üzenetére

Plumpy
(fanatikus tag)

Fujjj, ez az android, fujj, de szar. Életedben először egy kínai huawei tablet van a kezedben, de az android fujj de szar... Gratulálok.

Mellesleg ennyi fagyás esélyes, hogy valami hardveres hiba, vidd vissza gariba.

Komolyan mondom idióta vagy.

Plumpy - A kultúrbölény

(#1998) Skynet258 válasza Plumpy (#1997) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Minek húzod fel magad Plumpy, semmi értelme. ;) :D

Nekem még mindig semmi, esélyes vagyok a dobogóra a "kinek hozzák a legtöbb ideig" játékban. Ahogy láttam, volt itt másfél hónapos várakozó is, én most 5 napra vagyok az egy hónaptól.
Persze ha megsegítenek a DHL-nél, akkor még nyerhetek is! :DD

(#1999) spat válasza Plumpy (#1997) üzenetére

spat
(újonc)

Tisztelt Uraim!
Kérlek titeket ne menjünk el a köpködős fórum irányába!
Hadd "szerkesszem" az iménti megjegyzést:

Kedves Szpisti!
Szerintem ne ítéld el az androidot egy rövid használat után. Az általad tapasztalt hibák lehetnek Huawei-specifikusak is. Még az is elképzelhető, hogy egyedi hardver-hiba okozza a fagyásaidat. Lehet, hogy szervízbe kellene visszavinned.

Plumpy és többiek!
Ez nem csak neked és nem személyeskedve szól. Volt itt már szó árakról, más kütyükről, hibáról. De eddig békés volt a hangulat. Az utóbbi bejegyzésekben kezdett elharapódzni a rossz stílus. Igen, van aki nem olvassa végig a közel 2000 bejegyzést. Van aki nem nézi meg az első bejegyzésbe szúrt hasznosságot.
Ne riasszuk el az újakat, aki tud segítsen. Mi többiek pedig olvassuk, poénkodjunk, vitatkozzunk, de ne bántsunk!

(Direkt nem teszem off-ba, bár az!)

(#2000) Khelben

Khelben
(Ármester)

Na, en is megkaptam a cuccot. Szombaton rendeltem, egesz gyorsak voltak. Egy gond volt, hogy eloszor az otthoni cimre hozta a futar, mert csak ketszer beszeltem a t-sekkel, hogy ne oda kuldjek. Hanyszor kellett volna felhivnom oket, hogy sikeres legyen a szallitasi cim modositas?
Elso tapasztalatok: qva jo kis cucc :) Megkockaztatom, hogy a kezelofelulet sebessegben veri a galaxy s-emet.. Persze meg nincs rajta semmi, majd meglatjuk, hogy muzsikal.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.